Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért fáj aktus után az alhasam? fórum

Miért fáj aktus után az alhasam? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
2012. dec. 22. 20:50
Sziasztok, nekem is ugyan ez van! most terhes vagyok és most nagyon rossz mert nagyon kívánom a sexet tök jó stb és mikor elmegyek olyan baromi "mensi görcsöm" van nem igaz :D Én is Amelia39-nek adok igazat, valószínű a méhösszehúzódást jobban megérezzük, illetve még nem voltam terhes, már mensi előtt is hasonlókat éreztem, csak nem ilyen erősen! Gondolom most hogy alakulok át még jobban megérzem, de kíváncsiság kedvéért jövő pénteken megkérdezem a dokimat!
2012. nov. 10. 22:10
sziasztok. nekem önkielégítés után szokott görcsölni az alhasam, de nem minden esetben. ez beszorult levegőtől biztos nem lehet. ez az egy tünetem van és szerintem a ciklusomtól független, bár tény, hogy akkor is nagyon görcsölök, és lehet Amelia39-nek igaza van. még mindig senkinek semmi ötlete, hogy mit lehetne ellene tenni?
2012. febr. 28. 00:01
Hát én elég érdekes eset vagyok akkor. Ha gumiztunk, vagy megszakításosan védekeztünk (bármelyik kapcsolatomban) akkor semmi gond nem volt. Fogamzásgátló tabinál kezdődött, amikor már bejutott a sperma. Ha felálltam, vagy szeretkezés után 10 perccel mondjuk lementem boltba, nagyon kellemetlen feszítő érzés volt lent, hüvelynél. Kicsit mensi görcs szerű. Ha leültem/lefeküdtem, azonnal abbamaradt. Nemrég elkezdtük a babaprojektet, és így a rásegítés kedvéért mindig akció után fekve maradok kb 10 percet, van hogy többet. Ha utána felállok, vagy sétálok akár kilométereket, akkor semmi. Így minden oké. Tehát csak akkor fáj ha bejut a sperma és akció után azonnal függőlegesbe kerülök...
69. tothnoe (válaszként erre: 67. - Amelia38)
2012. febr. 16. 11:43
Premens tabletta kúraszerű szedése csökkenti a mensi előtti görcsös tüneteket. Minimum 3 hónap javasolt.
2011. jún. 16. 18:16
chlamydia? Lehet egy szűrés nem ártana.
2011. jún. 16. 18:02

én is ezzel a gonddal küszködök. egy rendes orgazmus után jó pár percig menstruációs görcsre emlékeztető hasfájásom van, ami hát elég kellemetlen.

mondjuk én kipróbáltam, hogy aktus nélküli csiklóorgazmus esetén is fáj-e és azt tapasztaltam, hogy igen. én izomösszehúzódásra gondoltam, nem is foglalkoztam vele. aztán később egy könyvben olvastam, hogy valóban az erősen összehúzódó méhizomzat miatt érezzük a fájdalmat. mondjuk én minden mensivel rettentően megszenvedek, az egész családom nőtagjai szintúgy(doki azt mondta, hogy valami miatt erősebbek a méhösszehúzódásaink, mint az átlag nőknek). szóval én ennek tudtam be a fájdalmat, így nem is voltam vele orvosnál.

2011. máj. 15. 12:12
hm... én inkább puffandi szoktam, mint fájni... a párom szintúgy, és nem tudjuk mitől
2011. máj. 8. 18:48

Sziasztok!

Tanácsot szeretnék kérni. Ahogy látom,másnál is előfordult már,hogy szeretkezés közben fájdalmat okozott a pénisz. Hát egyik nap nálam is előfordult,elég durván. Azóta szexuális együttlét közben is néha fáj,és alig sikerül elérni az orgazmust,vagy ha mégis,mondhatnám,feleannyira érzem,és 1-2 mp-ig tart! És néha közben a pisilés is rámjön. Lehet, hogy már bebeszéltem magamnak,és lelki eredetű,vagy felfáztam,de remélem nem komolyabb. Persze elszeretnék menni orvoshoz! De komoly válaszokat kérnék,ha esetleg volt másnak is hasonló!! Köszönöm! És bocsi,hogy ilyen kifejező voltam!

64. Nyafa
2010. nov. 13. 21:20
Nagy a szerszám + mélyre hatol. Ettöl fájhat.
2010. nov. 13. 20:44

Sziasztok!

Nekem is szokott fájni. És nálam 2 eset van:

Az egyik amikor valóban levegőt pumpál belém, de az olyankor utána kicsivel ki is szokott jönni:$ Az mondjuk elég kínos, mert olyan mintha...mintha bélgáz jönne ki, pedig nem.

A másik meg mikor tényleg elég mélyre hatol.Olyankor általában érzem is, h vmilyen szervemet is eléri...Ennyi a tapasztalatom.

2010. máj. 25. 17:19
Nekem egy nagyon hülye kérdésem lenne.Nagyon cikinek érzem, de muszáj megkérdeznem. Nekem nemrég volt az első szeretkezésem,és nem tudom,hogy a szűzhártyát éreznem kellene amikor átszakad? Vagy nem?
2010. márc. 2. 18:51

Sziasztok!

Nekem is sűrűn fájt együttlét után, mondjuk nem a hasam, hanem közvetlen a hüvelyem, belül!

Elmaradoztak az szeretkezéseink, mert annyira fájt utána, de később már közben is abba kellett hagyni, mert nem bírtam. Egy ilyen eset után a pisilés pedig egyenesen sírva ment! Borzasztó volt!

Elmentem dokihoz, felírta a hüvelygyűrűt (gyógyszert szedtem előtte), és azt mondta, hogy teljesen kiszáradt a méhnyálkahártyám. Azaz azért fájt annyira, mert szárazon kidörzsölt, és felsértett... A váltás óta még csak két hét telt el, de jobb!!! Nedvesedek, meg lelkileg is sokkal könnyebb, hogy nem kell a páromat mindig visszautasítanom!

Mindenkinek javaslom, menjetek orvoshoz, mondjátok el kerek-perec, mi a probléma, van megoldás!

60. dbc526ea53 (válaszként erre: 42. - Elfelejtett jelszó)
2010. febr. 18. 10:02
Sziasztok. Tudnék ajánlani neked,többet is,nézz be a fórumomba :o))
2010. febr. 18. 08:02

Sziasztok,

Én kb 10 éve szenvedek hasonlóval. pár évig nem volt problémám az együttlétek után. aztán szép lassan elkezdődött, először csak alhasi fájdalmaim voltak aktus után, aztán erős folyásom lett. az orvosok sorban írták fel az antibiotikumot és egyéb szereket, gombára gyanakodtak. volt aki mikor 3-adszorra is ugyan azzal a panasszal mentem megkérdőjelezte hogy mit is dolgozom. na gondolhatjátok egy darabig nem mentem dokihoz, még én szégyelltem magam, pedig neki kellett volna, akkor már 4 éve tartott az első kapcsolatom. aztán kezdődtek a fájdalmas tünetek. nem közvetlenül aktus után, hanem másnap. vizelésnél összegörcsöltem, felfázásos tüneteket produkáltam, órákig ültem a wc-n. másnap persze az orvos nem látott semmit, felírt antibiotikumot és elküldött, hogy felfáztam. volt hogy görcsölés közben mentünk ügyeletre, hátha akkor találnak valamit. mondanom sem kell még az orvos volt megsértődve hogy felébresztettük hajnalban... ott katéteres vizeletvétel de negatív volt az is. a kapcsolatunk tönkre ment, nem voltam képes szexelni, mert tudtam hogy mi lesz utána... aztán a többi kapcsolatomnál is előfordult de nem minden alkalommal de már meg sem tudom számolni hány orvosnál voltam, ultrahang, tükrözés, vérvétel, soha semmit nem tudtak megállapítani. talán az valóban igaz lehet hogy esetleg nem megfelelő nedvesedés esetén dörzsölés hatására ilyen tüneteket produkálhatunk.. most egy nő nőgyógyászom van, elmondtam neki is a problémát. ő annyit mondott hogy amíg a hüvelyben nem állnak helyre a dolgok folyás mutatkozik, addig sajnos ez a szex utáni dolog mindig ott lesz. most szedek áfonya kapszulát, a tőzegáfonya természetes segítség a hüvelyi és környéki részek védelmére. Nekem bevált eddig bár a tünetek nem múltak el teljesen, de csillapodtak. ezt hosszú hónapokon kell szedni, csak úgy hatásos. de még nem adom fel hogy egyszer valaki végre kideríti mi okozhatja ezeket a panaszokat

Bocs hogy ilyen hosszúra sikeredett

2010. febr. 18. 06:28
de,most ő segítséget kért !nem mindegy hány éves.
2010. jan. 31. 09:30
de legalább a nickjük hasonló mert annyi esze nincs hogy más néven regisztráljon
56. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 52. - 673567bc24)
2010. jan. 31. 09:28
én is belefutottam pár hete egy ilyenbe, azt irta 16 közben az adatlapján 19 volt olyan leoltást kaptam hogy csak na amiért kérdezn mertem. nem érdemes foglalkozni velük, sok a kamus.
55. cae9f2c8c5 (válaszként erre: 51. - Dodika.)
2010. jan. 30. 22:41

és milyen volt?

maradt benned esetleg feszültség(remélem érthetően fogalmaztam), vagy nem volt túl nagy méretű a fiú? esetleg csak szűk vagy még....


és úgy feküdtél le valakivel, hogy előtte nem voltál orvosnál? elég helytelen viselkedés...

2010. jan. 27. 14:52

Persze van amikor egyszerűen az "erőteljes, azaz durva" együttlét utáni fájás.

(Remélem érted.)

2010. jan. 27. 07:03
szerintem ,menny el orvoshoz semmi bajod nem lesz ha megvizsgál. nem fájdalmas a vizsgálat.
52. 673567bc24 (válaszként erre: 51. - Dodika.)
2010. jan. 27. 06:44
az adatlapodon 18 vagy...érdekes
2010. jan. 26. 21:34

sziasztok. 15 éves vagyok és pár napja lefeküdtem a barátommal, pontosabban 3 napja.

és hát azóta fáj a hasam.. nem tudom mért.De szoltam anyának is, de ő sem tudja... igazábol félek az orvostol, félek hogy valami olyan derül ki aminek még nem lenne itt az ideje.. lehet csak azért fáj mert ez volt az első??

írjatok légyszives..elöre is köszönöm.

50. cae9f2c8c5 (válaszként erre: 46. - PAnncsika)
2010. jan. 22. 18:16

no, PCOS gyanús vagyok...


az ugye a petefészekben lévő ciszták tömkelege.

a doki szerint minden tünet erre vall.

elhízás, túlzott szőrnövekedés, összevissza megjövő havi, hasi görcsök.

2010. jan. 6. 20:43

candida? na azt még nem szűrték.


a ciszta nem derült volna ki? nem értek hozzá :)

2010. jan. 3. 18:19
VAgy nem voltál eléggé nedves, és ilyenkor jobban felsérthet/megnyomhat valamit benned. Erre még egy kis fertőzés és kész
2010. jan. 3. 13:09
Ne haragudj, ha megbántottalak!!! Nem állt szándékomban!!!
46. PAnncsika (válaszként erre: 40. - Cae9f2c8c5)
2010. jan. 3. 13:08

Talán el kellene menni egy másik nőgyógyászhoz. Tapasztalatból tudom, hogy orvos és orvos között óriási különbség van.

Esetleg megkérdezheted fórumokon, hogy a városban, ahol laksz melyik nőgyógyásszal vannak sokan megelégedve. Igaz, hogy a barátnőm is NYOLC orvosnál járt, míg végül az én új dokim gyógyította meg.

Szerintem nem kellene annyiban hagyni, mert az egészségedről van szó.

A barátnőmnek a gyulladástól cisztái voltak és tele volt vele az egész petefészke.

2010. jan. 3. 09:25
azt mondta a folyamatos gyulladástól érzékenyek a kismedencei szervek és fáj az együttlét. gondolom azt a gomba okozza
44. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 43. - Cae9f2c8c5)
2010. jan. 3. 09:24
candida. Sokkal inkább próbál segíteni mint az orvosok. De én reménytelen eset vagyok, nem birom végigcsinálni amit tanácsolt :(
43. cae9f2c8c5 (válaszként erre: 41. - Elfelejtett jelszó)
2010. jan. 3. 03:49

gomba? milyen fajta?


és a természegyógyász legalább segít?

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook