Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért érzem azt, hogy vissza akar térni az életembe? fórum

Miért érzem azt, hogy vissza akar térni az életembe? (beszélgetős fórum)


11. Érdekes73 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 31. 17:19
Van aki szakítás után 3-4 akárhány év múlva is ezt csinálja . A kérdés az hogy érdekel e még téged ha igen akkor lépjél hívd el beszélgetni ha nem akkor meg ne foglalkozz vele.
10. ildi992 (válaszként erre: 8. - L.luiselotte)
2022. júl. 30. 14:25
Nem èri meg.
9. ildi992 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 30. 14:25
Ha nincs más te is jó leszel. Ne èrdekeljen ki mit mond. Azt nézd meg mi tett veled. Sèrtödèkeny ember mellett nem jó lenni. Annyian mondják... Egyszer ezért futottam bele egy nagyon rossz kapcsolatba, mert hónapokig ragtak a fulemet a kedves ismerősök, hogy milyen jó party lenne, csak èn gondolom rosszul. Mivel egyedül nem jó belementem. Örök tanulság. Miért nem hallgattam magamra? Neked is azt tanácsolom, hogy mindig hallgass magadra, ès a megèrzèseidre. Ha eljön az igazi azt tudni fogod, mindenféle kètsèg nélkül. Két összeálló embert hogy viselkedik? Hát nem így ahogy leírtad.
2022. júl. 30. 14:01
Szerintem sem kinos, egy próbát megér, nem ?
7. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 30. 13:59
Lehet. Nekem nem kínos.
6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Bichi)
2022. júl. 30. 12:46
Fiú vagyok egyébként
2022. júl. 30. 12:46

Igen, nekem is ez a "Ha nincs ló, jó a szamár" érzés ugrik be elsőnek..

Nagyon rosszul érintett a dolog akkor, sőt, nincs nap még most sem, hogy ne gondoljak rá, de tudom, hogy ennek a kapcsolatnak már nem lenne értelme. A probléma az volt, hogy míg én 80%-ot beletettem, Ő csak 20%-at (és lehet még sokat is írtam az ő részéről..).


Pedig mindent próbáltam megadni neki, figyeltem, törődtem vele, de nem volt elég.


Csak tök érdekes a dolog, mert, ha én elszeretnék felejteni valakit, akkor nem követem be mindenhol, nem vagyok rá kíváncsi, nem likeolgatom a képeit, nem küldözgetek magamról neki képet random.. Tényleg az lehet a dologban, hogy megbánta, de fogalmam sincs mit tegyek..

Valahol mélyen legbelül én is szeretném újra, de tudom, hogy semmi értelme nem lenne ennek.

4. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 30. 12:30

Én nem fogalkoznék vele. Azt hogy este 10-kor magáról képeket küld, az szerintem nem normális úgy, hogy nem vagytok együtt.

Az mondjuk nem derül ki, hogy lány vagy-e, de nálam ha egy pasi megsértődik, az totál kiveri a biztosítékot.

Nekem nem kellene olyan, akivel ha problémám van, azt nem tudom megbeszélni, inkább elszelel...

3. gabbbicica (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 30. 12:24
Nem jott neki ossze vmi, es jo leszel te is, amig nincs mas.
2. Ágio8405 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 30. 12:11
Valószínűleg tényleg akar még valamit,a kérdés te mit szeretnél?
2022. júl. 30. 11:51

Sziasztok, nagyon röviden a sztori:


Szakítás után (rövid kapcsolat, megsértődött kb., meg sem próbálta megbeszélni a dolgokat vagy javítani azokon a dolgokon, amik félrementek) pár hónappal újra követni kezd minden közösségi oldalon, és likeolgatja a képeimet, képet küld magáról mindenféle előzmény nélkül.(ez kicsit abszurdnak tűnhet, de tényleg igaz, random este 10 körül küld egy képet magáról, ami kicsit ijesztő is, de vicces is, hogy ilyeneket csinál)

A kapcsolatot lehet vitatni, hogy ki vétett, de 6-ból 5 ember szerint gyerekes volt és nem én rontottam, de amíg én próbáltam megbeszélni, addig őt ez nem érdekelte, ezért is tartom ezeket az "akcióit" furának most.


Miért van energiája ilyeneket csinálni és velem foglalkozni 2 hónap után is?



Tökre olyan érzésem van, mintha vissza akarna jönni.



Csak nekem kínos ez?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook