Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Miért ennyire nehéz munkát találni? fórum

Miért ennyire nehéz munkát találni? (beszélgetős fórum)


2011. febr. 17. 10:40
Sajnos az országban egyre nehezebb élni :(
11. Daizy (válaszként erre: 1. - Tsura)
2011. febr. 15. 21:19

Szia.Ismerős a helyzet sajnos.:((((((((((

szörnyű!

10. katus3 (válaszként erre: 9. - Tsura)
2011. febr. 15. 20:36
Még gondolkozom,aztán ha eszembe jut valami,holnap megírom. Ja és légyszi ne legyél rám nagyon mérges,ha nem sikerülnek.:-)Csak ötleteket próbálok adni,hátha...
9. Tsura (válaszként erre: 8. - Katus3)
2011. febr. 15. 20:33
Köszike mindenképpen megnézem. Mert nagyon kell a pénz. Nem érdekel mivel de sűrgősen meg kell keresnekm azt a pénzt. Mégegyszer köszönöm.
2011. febr. 15. 20:14
Ja és még valami,most nyílik a Rossmann raktár Üllőn, nézz utána neten,szerintem találsz elérhetőséget,oda gondolom vesznek fel embert. Ha csak az önéletrajzodat leadod,már tettél valamit.
7. katus3 (válaszként erre: 5. - Tsura)
2011. febr. 15. 20:12
Igen, ha kimész Üllőről,mész Ócsa felé,tudod hol kell Gyálra fordulni? Ott nem kanyarodsz le,hanem bal oldalon beljebb látsz egy ezüst színű hosszú épületet, oda menj. Nem ígérem hogy azonnal felvesznek,csak nekem is ajánlották késő ősszel,de én nem mentem. 500 forint az órabér,és elég sokat követelnek,én így hallottam,mert ha terem a gomba folyamatosan járni kell, de ha gondolod,nézd meg,hátha sikerül,amíg nincs jobb.
2011. febr. 15. 20:07

Azért, mert olyan sok van.

Nem látjuk a fáktól az erdőt.:D

5. Tsura (válaszként erre: 4. - Katus3)
2011. febr. 15. 20:03
Szia. Van kocsim. Hol van pontosan az a Dóra major? Ócsa fele vagy merre?
2011. febr. 15. 19:04
Szia! Kocsid van? Üllő-Dóra majornál van egy gombás,oda állítólag szoktak felvenni embert.
3. Cilumiluci (válaszként erre: 1. - Tsura)
2011. febr. 15. 15:56
Sajnos én is hasonló cipőben járok van is már ilyen fórum.
2011. febr. 15. 15:56
Mert egy moslék az élet, ezért!!
2011. febr. 15. 15:55

Sziasztok!

Én egy 29 éves lány vagyok. Elkeseredve veszem tudomásul mennyire nehéz ma Magyarországon munkát találni. Én vidéken lakom Pesttől 30kilométerre. Kereskedelmi végzettségem van, érettségim,és ügyintézői végzettségem. Nem találok munkát!! Próbáltam a szakmámban elhelyezkedni (kereskedelemben) de amint meghallják vidéki vagyok jó esetben megmondják hogy nem alkalmaznak vidékit, rosszabb esetben(volt rá példa) rámcsapják a telefont. Próbáltam elmenni betanított munkásnak. Elvállalnék én pármilyen munkát(na azért vannak kivételek) csak már dolgozhassak!!!!! A betanított munkánál azt mondták túlképzett(!!!!) vagyok. Nem mindegy nekik??? Könyörgöm!!! Elvégzem a rámbizott feladatot és kész fizessenek. Ne azt nézzék milyen végzettséggel csinálom!!!! Tudna valaki segíteni ??? Bármilyen bolti munka, pénztárosi, betanított, takarítás, válogatnék gyümölcsöt, mosogatnék. Bármi érdekel. Nagyon kellene a pénz. Előre is köszönöm ha valaki esetleg tud valamilyen munkalehetőséget.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook