Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért divat a kóros soványság? (Ez eddig egyetlen korszakban sem fordult elő.) fórum

Miért divat a kóros soványság? (Ez eddig egyetlen korszakban sem fordult elő.) (tudásbázis kérdés)


1 2 3
2008. márc. 10. 14:34
Szerintem nem divat ! Nem is volt soha az ,a pasik sem szeretik a gebe nőket !
2008. márc. 10. 13:44
A soványság miatt többet költenek magukra a nők. A mai világban pedig a fogyasztás a lényeg, magyarul minél többet költs magadra!!!
2007. szept. 19. 00:02
Divat a kóros soványság? Amikor kóros sovány voltam nem tapasztaltam ebből semmit. Mindenki csúfolt miatta. Senki se irigyelt. És modellügynökségek sem tolongtak értem. Ekkorát változott volna a világ?
2007. szept. 16. 06:52
Baráti körünkben van egy lány, 18 éves, és válogatásokra jár, modell szeretne lenni. Gyönyörű az arca, és a csaj 180 magas, dereka 52 cm. Egyik válogatáson azt mondták neki, hogy jó-jó, de a dereka sok (!!). Ha 46 cm lesz, jöjjön vissza, akkor felveszik. Eszméletlen!
45. dundy
2007. szept. 16. 05:50
Ki akar manöken lenni? de abba bele lehet halni.MI EZ VAZ ÓCSKA MEGFELELNIVÁGYÁs?
2007. szept. 15. 20:36
Én inkább elítélem!!!Az egy dolog hogy a világon divat e,csak fejben ne legyen az........ha mégis akkor ott valami bibi van a fejben
43. rosewood (válaszként erre: 38. - Ec63a7fc29)
2007. júl. 18. 16:19

Megfelelés, megfelelés.... így van, valami sosem lesz jó... olyannak mondják, akin látszik, hogy sebezhető... vannak, akik nagyon extrémen soványak vagy kövérek, mégsem csesztetik őket, miért? mert a magabiztosság, vagy nem is, a megközelíthetetlenség sugárzik róluk. Ami nem feltétlenül jó. Tudom, hjogy ez a topik a soványságról szól, de ide egy extrém példa. Ismerek látásból egy ikerpárt, akik egyenként olyan 150 kg-sak. anyucijuk még több. Ők ketten, netán hárman végigvonulnak a főutcán, és mindenki félreáll, nem bámul senki... ők emeg, basszus emelt fővel. Hát, ez van... Én meg 69 kg, wazze, és nézem, hogy átsejlik -e egy picike husika a nadrágomból pólón át.


De nem akarnék sem 40, sem 90 kg lenni...Inkább el (próbálom) fogadni ezt, és kihozni a legjobbat. Az elvárásokra preóbálok fütyülni, de ez nem könnyű....

2007. júl. 18. 16:14

Miért is kell, hogy érdekeljen a divat???? Attól vagyok én, hogy más vagyok mint a többiek, nem? Az alkatomat pedig úgy tudom elfogadni, hogy megkeresem példaképnek azokat, akik hasonló alkatúak, és nem akarok 50 kg lenni. Ők pedig: [{[{[A HREF=" [link] TARGET="_blank"]}]}]Beyoncé[{[{[/A]}]}], Jlo, Shakira. Igaz, hogy ők mostani sztárok, de épp ez a lényeg. reélem, erre tendál a világ.


A strandok pedig nem ám kórosan sovány kamaszlányokkal vannak tele, hanem eszementül elhízottakkal, akik nem tudják viselni a kilóikat...Nem másért, mint az egészségük érdekében(!!!) és kiccccsit az esztétikumért nem tudnak vagy nem akarnak harcolni vele.


Végletek jellemzőek, sajnos...

2007. júl. 18. 15:49
Nem tudom miért de ez sok lány és nő önbizalmát elveszi.Csakúgy mint nekem! :(
40. edb6c38cef (válaszként erre: 38. - Ec63a7fc29)
2007. jún. 12. 09:32

Szerintem igen, maradj nő, két számmal nagyobb ruhákban.

Nekem a volt munkahelyemen volt olyan csaj, hogy 34-es (!!) volt a ruhamérete, de még mindig fogyózott. De még a legnagyobb sem ment 38 fölé.Én meg a 44-essel voltam debella a szemükben. Aztán rájöttem, tulajdonképpen azt irigyelték, hogy tudok öltözködni a méretemhez, sőt ami igazán nagy bűn, még jól is érzem magama a bőrömben. Utálék egy bagázs volt.

Amúgy nem az a bűn, hogy nádszálkisasszony, hanem hogy egy mísz p...-a valaki az állandó nem evéstől, és attól, hogy képtelen magát elfogadni.

2007. jún. 12. 09:23
azert mer5t a csajok minel szebbek akarnak lenni ,saaztan oda jukadnak ki mint a mokus kerek
38. ec63a7fc29 (válaszként erre: 36. - Beedee)
2007. máj. 28. 19:55

Gáz van nálam anyám!


48 kilóval ilyesmiket mondtak:

csontváz, csontkollekció, deszka, elöl szappanoz, hátul habzik...stb ismeritek.


Voltam 25 kg-mal több, akkor sem voltam jó:

duci, röfike, gurulós, - stb.


Most a kettő között vagyok, s még a duci megjegyzések érnek utol.


Kérdés: Folytassam a fogyást? Vagy maradjak nő, csak 2 számmal nagyobb ruhákban???? A cikizés mindenképp garantált...

37. 5464505f6a (válaszként erre: 36. - Beedee)
2007. máj. 27. 20:56
Az elsö mondatoddal én is igy vagyok.Ez engem is zavar amikor csontkollekcióznak,meg gebéznek,mikor én sem illetem meg a többletsúllyal rendelkezöket ilyen jelzökkel.Nagy cicit meg ne akarj,mert több átka van,mint áldása!:)
36. beedee
2007. máj. 27. 00:12
Rosszul esnek a "gebe" kifejezések, mert én sem mondom egy húsosabb termetű nőre, hogy "dagadt". És amúgy azt is utálom, amikor szintén az ilyen testalkatú nők ujjal mutogatnak rám és elszörnyülködve grimaszolnak, hogy milyen vékony vagyok. (164 cm és 44 kg - jó most terhesen 56...) Ahelyett, hogy ELFOGADNÁTOK magatokat csak a keserűség beszél belőletek. Én például mindig elégedett voltam a cicimmel, hozzám képest pont jó. A barátom viszont a jóó nagy melleket szereti - mint azt észrevettem... Mégsem hordom le ezeket a csajokat, holott már én is úgy vagyok vele néha, hogy jobb lenne a nagyobb, mert bizony rosszul esik, amikor látom, hogy megnéz egy csúnya, de nagymellű nőt. Ez az egész a pasik miatt van :) Csajok!!! MINDENKI ÚGY SZÉP, AHOGY VAN, HA ELÉGEDETT ÖNMAGÁVAL. Ha úgy kelek fel, hogy "de ronda vagyok", akkor tényleg. Amúgy meg csak gondoljatok a mostani cicababákra. Jól néznek ki, de ENNYI... Nekem túlnyomórészt fiú barátaim vannak és nekik sem kellene másra egy ilyen nő. Egy normális csaj meg kifejezetten kiborul, ha csak AZT akarják tőle. "Jól csak a szívével lát az ember. Ami igazán lényeges az a szemnek láthatatlan." És tényleg EZ az üzenet; foglalkozz magaddal, mert ha a belsőd szép, kívülről is az leszel, teljesen mindegy a plusz x kiló.
35. 5464505f6a (válaszként erre: 30. - Cd0aeb97d1)
2007. máj. 19. 11:24
Én uilyen magas vok és uennyi kiló.Sztem ebböl már nincs hova fogyni!
34. ec63a7fc29 (válaszként erre: 31. - Ec63a7fc29)
2007. máj. 19. 11:15
Aki alacsony is, sovány is, az könnyen talál magának gyerekméretben bármit: pillangós-virágos cipőcskét, buta feliratú pólókat, fidres-fodros béna szoknyákat. Ruhát csak az átlagméretre készítenek. Ezért aztán aki az átlagtól ide vagy oda eltér jobban jár, ha megtanul varrni.
33. edicske (válaszként erre: 32. - Zena01)
2007. máj. 13. 15:22
A férjem Németországban dolgozik és sok szép holmit lehet kapni még 46-os méretben, ami divatos és csinos is. Nem egy zsák mint amit itthon lehet kapni.
32. zena01 (válaszként erre: 29. - Edicske)
2007. máj. 13. 10:49
Londonban vettem magamnak leárazott cuccokat. Ott a 16-34-ig minden méret van. Minden üzletben. Itthon meg 98%-ban csak kicsi ruhákat lehet kapni. Az exra méret meg akkora, hogy kétszer beleférek.
2007. máj. 9. 20:09

Miért divat a kóros soványság?


Bizonyára most mindenben a minimum design a divat . lakás, stb.


...és a ruhaanyagok árai is egyre drágábbak.

2007. ápr. 30. 14:10
Én 168,5cm/48-49 kg vagyok,de még mindig nem érzem magam kimondottan soványnak.Lehetne még honnan lefaragni,ha....hagynák!
2007. ápr. 27. 06:46

Ez az egész soványság mizéria a szüfrazsett mozgalomnak köszönhető. Az emancipáció, a nők térnyerése miatt lett divat a soványság, ami azt szimbolizálta hogy nem csak a gyerekszülésre jók a nők hanem másra is. Ekkor kezdődött a rövid haj divatja is.

Más. Az viszont igaz hogy a boltokban alig lehet 42-es ruhákat kapni. Nem érzem magam kövérnek (bár mindig fogyózom) 176/78. Szeretem a német minőségi turkálókat,(a német nők testalkata miatt) ott rengeteg szép és divatos ruhát találok magamnak, aminek hosszú a dereka. Nem bírom elviselni hogyha ki van a hájacskám!

28. ec63a7fc29 (válaszként erre: 27. - 9a2354601b)
2007. ápr. 21. 21:13
Az anorexiás oldalról válogathatsz.
27. 9a2354601b (válaszként erre: 21. - Hazaspar)
2007. ápr. 19. 20:37

Én is imádom a karcsú csajokat!

:-DD

26. Pici Lulu (válaszként erre: 19. - 6646aae624)
2007. ápr. 4. 07:11

Osztom véleményed. Mindenki szép a maga módján! A telt nők is nagyon csinosak tudnak lenni, szóval tényleg nagy hülyeség, hogy a vékonyak szebbek vagy csinibbek. Látta én már vékonyból olyan csúnya nőt, hogy azthittem kiszaladok a világból.

Ja és mostmár nem nagyon divat az, hogy valaki sovány legyen. Mostanság egyre több lányt látok a bevásároló üzletekben, akiknek itt ott van mit fogni rajtuk! Szóval....

25. Castellina (válaszként erre: 24. - Ec63a7fc29)
2007. márc. 27. 23:25
Én nem egy férfit ismerek, akiknek a vágy tárgya a telt nő. Megőrülnek, ha telt, formás idomokat látnak. Így nem vesztettél semmit. Neked is van vevőköröd.
2007. márc. 27. 22:12

48kg és sportos voltam. Bő pulcsikban jártam, mert szégyelltem, hogy se fenekem, sem mellem nem volt. Szültem 3 gyereket, s a gének... Meghíztam, +20kg Bezzeg most van hátsóm is, mellem is, de most szabadulnék a kilóimtól. Csak mozgással menne le, de arra kevés időm van.


A pasik pedig már nem érdekelnek. A véleményük sem.

2007. márc. 27. 20:11
A manökeneknél azért követelmény, hogy bármilyen ruhát rájuk lehessen adni. Szóval ruhafogasnak használják őket. Amúgy a kifutón kívül szerintem nem divat a kóros soványság, csak az egészséges karcsúság.
2007. márc. 24. 08:40
Szerintem,nem divat a koros soványság .Mindenki ugy szép ahogy van ,és elsösorban meg kell tanulni saját magunkat elfogadni,azután megy minden....:)
2007. febr. 26. 13:14
162 centi vagyok,46 kg.de mindig ilyen voltam,a lényeg hogy a párom igy is imád.
2007. jan. 10. 13:31
Szerintem nem szépek a kórosan sovány emberek,az a jó ha van valakin mit fogni(bizonyos kereteken belül).
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook