Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért csinálja ezt velem? fórum

Miért csinálja ezt velem? (beszélgetős fórum)


15. msblair17 (válaszként erre: 12. - TappancsNyuszi)
2012. szept. 4. 14:50

Hát talán nem ugyan az..de szerintem az idő megoldás jelent minden problémára. Egyszer már sikerült elcsavarni a fejét..

Köszönöm egyébként a véleményeiteket és a tanácsokat! Sokaknak nagyon is igaza van,de tudjátok.. Mondani könnyü, megtenni már kevésbé :(

2012. szept. 4. 09:21
Keress egy normális független srácot, aki boldog lenne hogy veled lehet.
13. 657cb515d9 (válaszként erre: 1. - Msblair17)
2012. szept. 3. 22:42
Azért, mert az egy se veled, se nélküled kapcsolat! Felejtsd el szerintem!
2012. szept. 3. 22:01
Felejtős. Ha tényleg kellenél neki, kisétált volna a kapcsolatából és rég Veled lenne. Az én sztorim legalábbis hasonló volt: megromlott a kapcsolatuk, találkozgatni kezdtünk. Aztán egy napon az ex ki- én pedig beköltöztem. De, nálatok úgy látom, nagyon nem ez a szitu :( Fel a fejjel, találsz nála jobbat, vagy legalábbis őszintébbet ;)
11. 9f86e86d50 (válaszként erre: 1. - Msblair17)
2012. szept. 3. 21:56
Ésszerű magyarázat? Ha nem érted mi történik, akkor sajnos: "Monumentális gondolataim manifesztációi, melyek mondatok formájában realizálódnak limitált mentális képességeid számára nem mind akceptábilisak. Dialógusunk kontinuitása így megszakad. Nem jön létre az argumentumok szintézise."
2012. szept. 3. 20:46
Talán csak nehéz elfogadnom, hogy rossz embert szeretek.. ezért hiszek még benne. :(
2012. szept. 3. 20:33

szerintem is hazudott neked,nem olyan rossz az a kapcsolat..Meg ha annyira bejönnél neki,akkor a szakítás után veled jött volona össze,nem mással..

De ha mégis öszejönnétek,sose lehetsz benne biztos,hogy nem megy vissza a következő napon az exéhez.Hagyd a fenébe!

8. f826024eea (válaszként erre: 5. - A14deb9047)
2012. szept. 3. 20:28
Zsóka :DDDD
7. 130454e42d (válaszként erre: 6. - Msblair17)
2012. szept. 3. 20:27
Vagy utálja a fényképezkedést. Ne agyalj, ne kombinálj. Mikor szakítottak akkor sem veled jött össze, nem értem, miben bízol?
6. msblair17 (válaszként erre: 3. - C6766641b8)
2012. szept. 3. 20:08

Hát, nem tudom mi volt hihető és mi nem.. annyira elveszítettem már az ítélő képességemet sajnos! :/


Viszont,ahogy a közös képeiket nézegetem csak az jut eszembe, hogy Ő nem igazából szereti ezt a lányt.. A képeken nem is mosolyog, de még a szeme sem csillog! Ezért gondolom én azt, hogy Ő szenved még mindig.. csak valamiért fél elhagyni ezt a lányt, mert a legutóbbi kísérlete is kudarcba fulladt.

2012. szept. 3. 20:03
Bio-kertész: egyik melegágyból ki, másik melegágyba be. Felejthető az egész. Úgy mennék el, hogy vissza se néznék... Max. köpnék egy nagyot.
2012. szept. 3. 20:01
Már pasi lesz a Te embered!
2012. szept. 3. 20:00

Szia.


Ha visszamegy,már x idő óta,akkor még sem lehet olyan rossz az a kapcsolat.Neked mondhatott akármit,lehet ,hogy azért mert le akart esetleg fektetni...

Veled is simán megeshet,hogy ha veled összejön,vissza spurizik az exéhez.


Nem Ő a Te embered...:/

2012. szept. 3. 20:00
Keress mást
2012. szept. 3. 19:57

Sziasztok!

Végső elkeseredésemben hozzátok, kedves Fórumozókhoz fordulok egy kis megerősítésért illetve tanácsért.


Az idei tavasz számomra varázslatos volt, életemben először szerelmesnek éreztem magam. A kiszemeltem egy 20 éves srác volt, akiről már a megismerkedésünk előtt is rengetett hallottam, de csak úgy mint az egyik közeli ismerősöm pasijáról.

Egyszeri találkozásunkkor bemutattak minket egymásnak amint képzelhetitek mennyire vártam! De nem történt semmi..hiszen az ismerősöm pasija volt,immáron 3 éve együtt vannak. Majd március hónapban felkeresett a Facebook-on és beszélgetni kezdtünk, nem értettem miért most?! De aztán rá vezetett a lényegre, kiderült hogy megtetszettem Neki és szeretne megismerni. Mivel velem ritkán történnek ilyen dolgok nem tudtam mi tévő legyek, bele mentem az ismerkedésbe. Nagyon jókat beszélgettünk, és egyre jobban megszerettük egymást.. Sokszor már bűntudat ébredt mindkettőnkben amiért titokban kavargatunk.. sokszor már nem is érdekelt bennünket a srác barátnője. Hiszen sokat veszekedtek, és a kapcsolat már a végét járta.. Kétszer randiztunk összesen, az első alkalommal még dupla randi volt. A második randink pedig nagyon jól zajlott, én bolondultam érte Ő pedig értem. Jobb nem is lehetett volna, fokozás képen a srác és ez a közeli ismerősöm szakítottak! Igen ám,de a szakításuk után egy hónappal a srácnak más barátnője lett, aki nem én voltam.. Összetörtem.

De másfél hónap sem telt el,és megtudtam hogy szakítottak. Gondoltam most itt az esély, hát miért ne? Majd egy kismadár azt csiripelte, hogy a srác (akibe még mai napig bele vagyok esve) újra az exével van. Akivel vagy már 6373 alkalommal próbálkoznak újra.. és arra szeretnék ésszerű választ/magyarázatot kapni, hogy szerintetek miért sántikál (mindig) vissza a 3 éves kapcsolatába, amiben elmondása szerint csak szenved?

Segítsetek kérlek, mert szeretnék válaszokat kapni.. illetve tanácsokat, hogy mi tévő legyek!

Köszönöm!

17/L

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook