Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért csapod be magad? fórum

Miért csapod be magad? (beszélgetős fórum)


1 2
8. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 7. - Mókica)
2007. máj. 3. 12:16

Nem tudom, hol nem ertettunk egyet, de nem is erdekel. Nem biztos, hogy minden ember rosszindulatu, aki annak tunik, lehet csak levezeti a feszultsegeit, es erre nem a csaladjat hasznalja. Nem mindenki ver boxzsakot ;)

Ennyi erovel ez is itelet: "Ennyi rosszindulatú embert én még nem láttam"

7. Mókica (válaszként erre: 4. - 1a50c86bb0)
2007. máj. 3. 12:08

Na most veled értek eggyet!!!:)))))


Mindenki úgy él ahogy akar, senkinek semmi joga itélkezni mások felet! Ha dagadt, ha igyénytelen---stb....miért zavar mindenkit, ki hogy él?? Ennyi rosszindulatú embert én még nem láttam:'(

Miért gondoljuk azt, hogy mindenkinek úgy kéne élni ahogy mi gondoljuk, hogy "jó lenne neki"???

6. 0c97fbb607 (válaszként erre: 5. - Zümike)
2007. máj. 3. 10:57

......"Egyedül azokat lehetni elitélni akik ülnek a fenekükön nem tesznek semmit sem magukért sem másokért, emellett azonban folyton .".....

Őket sem lehet elítélni,ehez sincs senkinek semmi köze!!!!

2007. máj. 3. 10:52
Anteának nagyon igaza van. Mindenkinek más a maximum. Van akinek az, hogy otthon neveli a gyerekeit és a külsőségekre nem igazán fektet hangsúlyt, van olyan is aki minden területen kiemelkedik. Mindenkinek szíve-joga eldönteni, hogy mi az amit ki akar hozni magából. Egyedül azokat lehetni elitélni akik ülnek a fenekükön nem tesznek semmit sem magukért sem másokért, emellett azonban folyton siránkoznak, sajnáltatják magukat, hogy nekik milyen vacak az életük. Ha valakiben meg van a törekvés arra, hogy elinduljon a bizonyos "maximum" illetve cél felé, senkinek nincs joga belekötni. A maximum mint minden más relatív.
4. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 2. - Böske)
2007. máj. 3. 10:23

Ezt azert hoztad letre, hogy fikazzuk azokat, akik elegedettek magukkal ugy, ahogy vannak?

Szerintem nem kell mindenkitol olyat elvarni, amire Ok maguk nem vagynak. Es neha a kritikat is erdemesebb lenne visszafogni, nem rasutni csak ugy egymasra, hogy nem hozzatok ki magatokbol a maximumot. Erezze magat mindenki szabadnak, es ne masnak kelljen megfelelnie, ez mintha itt arrol szolna, vagy rosszul latom? Ha valaki sajat maganak megfelel, mit szamit masok velemenye?

2007. máj. 3. 09:21
szerintem könnyebb beletörödni abba ami van, mint hogy meg kellene mozdulni. nem olvastam az említett témát, de majd utánna nézek. a kötekedöknek nagyon sok kérdést fel lehetne tenni-sajnos!
2007. máj. 3. 08:08
Ezt az új kérdést a kötekedőknek hoztam létre. A harcos kedvűek ide írjanak..."Miért nem hozza ki magából egy nő a maximumot?"-témára adott válaszok inspiráltak e téma létrehozására. Nézzétek meg, sokan mennyire áltatják magukat. Azt, hogy rá kéne szánniuk magukra kicsivel több időt, már Madonna szépítészcsapatához mérik. (Hogy nekik ilyenre nem futja...) Hú....
2007. máj. 3. 08:05
Miért csapod be magad?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook