Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért csapod be magad? fórum

Miért csapod be magad? (beszélgetős fórum)


1 2
2009. aug. 19. 15:51
Nem szoktumk mi se másokat se meg magunkat sem.
2009. júl. 2. 09:10
Nem szoktam becsapni sem másokat,sem magamat!
2009. máj. 24. 10:41
Sokáig tettem ezt én is, mára megtanultam, hogy csak magamnak ártok vele, ezért nem teszem, már elég régóta.
35. MKES
2009. máj. 24. 09:57
ha magunknak hazudunk,az nem számít hazugságnak,csupán a figyelem elterelésének
2009. máj. 4. 16:55
Így elviselhető.....
2009. máj. 4. 16:40
Azért, hogy ne akarjam azon nyomban megölni magamat....
2009. máj. 4. 12:54
Igy könnyebb elvíselni az igazságot.
31. sariya
2008. nov. 24. 13:29
Mert elhiszem,hogy bármit is meg kéne oldanom.
2008. nov. 23. 13:55
Nem csapom be magam... illetve csak néha biztosan... de amúgy én rászánom Madonna szépítőcsapata nélkül is magamra az időt... igen, 3/4 5-kor kelek miatta, de amit így ellopok, azt többszörösen visszakapom azzal, hogy lendületesen, vidáman indulok... és ez kihat az egész napomra... és nem kevésbé a kis családom napjára is. :o) ... ez pedig nem azt jelenti, hogy nincsenek nálam szebbek, jobbak, csinosabbak, szebb frizuval... stb. stb. de a lényeg, hogy jól érzem magam. :o)
2008. nov. 23. 13:49
Mert így minden elviselhetőbb !
28. gota (válaszként erre: 26. - 9778ca1817)
2007. jún. 1. 15:19
:))) Ezt hívják önhipnózisnak. És használ! ;)
27. KIRA7
2007. jún. 1. 15:18
Azok csapják be magukat akik félnek szembenézni a realitással.
2007. máj. 31. 16:26

Na, hogy visszakanyarodjunk az eredeti témára én igen is be szoktam csapni magam, méghozzá azért mert ez nekem roppantul kényelmes.

Fogadjunk, hogy az eddig hozzászólók között is, sőt az egész világon is jópár ember ezt teszi.

2007. máj. 6. 21:30
Csípom az ilyen topikokat. Visszakérdezhetek? És te?
2007. máj. 6. 21:17

Nos én nem vagyok egy nagyon szép nő már nem Korábban annak tartottak. Szültem 2 gyereket akik már elég nagyok, rengeteget tornáztam tanultam, és dolgoztam. Időközben a férjem munkanélküli lett. Már nem jutott időm tornára mivel reggeltől estig melózom és ha van egy kis időm akkor rohanok másod állásba. közben főzök mosok takarítok. Az a kikapcsolódás ha el tudom vinni a kutyám sétálni.Az is ki kapcsol ha fürdés közben be jön lányom és csicsereg ameddig ki nem megyek, majd a konyhában a fiam vitatja meg velem az élet nagy dolgait.Kezdek gyűrött és fáradt lenni. A férjem belefásult a tehetetlenségbe, és abba hogy látja lassan belerokkanok ebbe az egészbe.Ő rákapott az italra. Azóta nevelem a gyerekeim, megteremtek mindent amit bírok. Mindig tiszta és rendezett vagyok.Az állmom még mindig hogy lefogyok, de sajna azt az időt amit ráfordíthatnék a tornára én alvással töltöm.Teljesítenem kell másnap is.

Ennyi.

2007. máj. 3. 13:24
Sikerult elcseszned az oldalt, ugyhogy most ballagj Hoxahoz, es szepen kerd meg, hogy hozza rendbe. :S
22. böske
2007. máj. 3. 13:18
Sikerült!!!!!!!!!
21. böske (válaszként erre: 20. - Szika)
2007. máj. 3. 13:01
Ne haragudj, nem értem, miről beszélsz...én csak az eredeti szándékomhoz tudom kötni magam, mint "originált", eredeti témaindító!
20. szika
2007. máj. 3. 12:55
Én sem csak a vékonyságról beszéltem, kicsit figyelj.... a jó élet preferenciáiról. Kár, hogy csak az az 1-2 mondat fogott meg.
19. böske (válaszként erre: 15. - Szika)
2007. máj. 3. 12:53
Te is olvasd el a fórumindító első hozzászólásomat. Szó sem volt cérnavékonyságról...Már teljesen másról beszélünk. Én az ápoltságról beszéltem. Lehet valakinek régi, kopott ruhája, csak tiszta és vasalt...Mosson hajat...Szerintem ezek a dolgok hozzátartoznak az emberi méltósághoz.
18. Mókica (válaszként erre: 11. - Böske)
2007. máj. 3. 12:52
ne sajnálj senkit, majd mindenki tudja mit akar!!!
17. böske
2007. máj. 3. 12:50
Légy szíves, nézd meg jobban a "csipkebokor" történetet, mert nem vagy képben.
2007. máj. 3. 12:50

csajok!!! STOP!!!

:)))

15. szika (válaszként erre: 11. - Böske)
2007. máj. 3. 12:50

Az emberek különbözőek. Mindenkinek más az értékrendje, más a fontossági sorrend, és a jó élet más - más felfogását vallja. Az eltérő preferenciák nem feltétlenül rosszak. A hangsúly a máson van. Az ésszerű pluralitásba az is vígan belefér, hogy ki milyen kinézetet, testsúlyt, halyszín tart elfogadhatónak a maga számára.


Ha meg akarjuk mondani, hogy mindenki mit tartson egyedül elfogadható preferenciának, ha meg akarjuk határozni, hogy mi lehet csak a jó élet, akkor ez tulajdonképpen a diktatúrák velejárója. A nagyfokú uniformalizálás nem érdeke a társadalomban.


És a másik probléma ezzel: kinek van joga meghatározni a jó élet, az értékes lét, a jó kinézet ismérveit? Ki rendelkezik ekkora hatalommal mások fölött? És ő mi alapján dönt? Miért értékesebb az ő döntése másokénál?


A kinézet csak egy szelete ennek a meghatározósdiak. Ezután jön, hogy hogyan él, mit dolgozik, mit olvasson, mit szeressen, mit lásson szépnek, mit ítéljen el..... Tényleg ezt akarjuk? Mindenki elgyen egyforma, mert van valaki, aki bölcsebb milliárdoknál, és megmondja, hogy milyennek kell lenni? Mindenkinek?


A végére egy nagyon vicces, ugyanakkor félelmetes példa: A stepfordi felelségek című film. Ajánlom mindnekinek, aki az egyformásításban hisz. Kicsit talán elrettennek. Ha nem, akkor az már megint egy érdekes eset...


Még egy apróság: kutatási anyag bizonyítja, hogy 50 évvel ezelőtt a mai méretezés szerinti 42-es nők hordtak 36-os ruhákat. nem érdekes ez? És ez csak ötven év. Ahogy a ruhadivat is vissza - visszatér, 100 évvel ezelőtt, 200 évvel ezelőtt a súlyideál sem ez volt, lehet, hogy az is visszatér? Ugyanis egyre több nő utasítja el a rákényszerített soványság kultuszt. Különben sem ez egy ember értékmérője.


Uff. Beszéltem. :)))

14. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 13. - Böske)
2007. máj. 3. 12:48
Talan tukorbe neztel es felgyulladt a csipkebokor?
13. böske (válaszként erre: 12. - 1a50c86bb0)
2007. máj. 3. 12:45
Az egyik fórumon jámbor vagy, a másikon agresszív???
12. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 11. - Böske)
2007. máj. 3. 12:42
A topic inditoszovegebol is latszik, hogy kit kell itt sajnalni, mar bocs.
11. böske (válaszként erre: 7. - Mókica)
2007. máj. 3. 12:33
Mert jó lenne neki. én sajnálom, de nagyon..., nem elítélem.
2007. máj. 3. 12:23
Nem csapom be magam, és mást sem! Volt ebből már nem kevés bőgés.
9. Mókica (válaszként erre: 8. - 1a50c86bb0)
2007. máj. 3. 12:19
Nem csak erre a fórumra vonatkozik, és nem rád:) Arra, hogy csak ilyen témákkal tudnak emberek foglalkozni,minden nap valami hasonló új topic nyilik meg...kit hogy lehet fikázni, ki mit eszik, hogy néz ki,mit csinál,mit nem csinál..stb...erre gondoltam!!!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook