Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért csapja egy férfi a szelet, ha közben nem akar semmit? fórum

Miért csapja egy férfi a szelet, ha közben nem akar semmit? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
118. b7fafd7baf (válaszként erre: 1. - Nuksi)
2017. máj. 13. 10:57

Több oka lehet:

-Kapuzárási pánik

- Nem jó a kapcsolata, de nem mer lépni (anyagi kötöttségek, cslád, gyerek)

- Szeretőt akar

- Nárcisztikusság

Egyik sem nyerő.

117. globus
2017. máj. 13. 10:49
Túl sokszor ne másold be, mert floodolás miatt kipenderítenek.
2017. máj. 11. 21:16
Hogy legyen miről fórumot kiírni...
2017. máj. 10. 22:28
Mert ráér.
114. Miumiu01 (válaszként erre: 113. - Fc05b4bfbb)
2017. máj. 10. 22:21

szerintem ebben ezerféle árnyalat létezik, ha emgjelenik a másról való fantáziálás, az egy jelzés a kapcsolatra nézve, ahonnan még bármi lehet.

az lesz erősebb amibe több energiát rakunk, ha a fantáziálásba az újba akkor az, ha régibe, akkor emg az.

113. fc05b4bfbb (válaszként erre: 112. - Miumiu01)
2017. máj. 8. 23:58

Testiség az egy vágy. ...amit azért illik kordában tartani, azonban a szakítás ott kezdődik, ha másikat már semmibe se vesszük, és más valakire gondolunk folyamatosan.


Tehát a megcsalás nem a testiség, mivel az is ott kezdődik, hogy elkezdünk fantáziálni másról, azonban ez sem véletlenül következik be. Keressük hozzá az alkalmat. Ez az én kategóriámban durvább. Érzések mindent felülírnak, de ha csak vágy fűt, ott valami nagyon elferdült.

112. Miumiu01 (válaszként erre: 110. - Fc05b4bfbb)
2017. máj. 8. 21:23
Nem tévedek, ez a véleményem, neked meg más, nincs abszolút igazság. :DDD
111. fc05b4bfbb (válaszként erre: 108. - PöttyösPanka)
2017. máj. 8. 21:06
Nem tudom azt abszolút igazságot, csak azt, hogy rengeteg emberi sorsot láttam, nagyon őszintén meséltek nekem. Azt tanultam meg, hogy nem ítélkezhetünk senki felett, mivel mikor elmesélték az érzéseket, háttér történetet, hogy mit miért tettek, akkor elgondolkodtam rajta! Fogalmam se volt, hogy mit válaszoljak, csak azon, hogy hogy tudnék neki segíteni. Nem tudtam mindenkinek.
110. fc05b4bfbb (válaszként erre: 109. - Miumiu01)
2017. máj. 8. 21:00
Látod ebben tévedsz!:-) Ha már ott tartunk, hogy szinte mindennap, más valaki jár a fejünkben, szerintem ott kezdődik az egész. Többi már csak logisztika, és kölcsönös szimpátia.
109. Miumiu01 (válaszként erre: 105. - Fc05b4bfbb)
2017. máj. 7. 19:57
sztem a testiségnél kezdődik a megcsalás, csóknál minimum.
108. PöttyösPanka (válaszként erre: 102. - Fc05b4bfbb)
2017. máj. 7. 15:56

"Nincs abszolút igazság"

Filozófusnak tetszik lenni? :D Abszolút igaz, hogy nincs abszolút igazság, de ha ezt tartjuk szem előtt, akkor fölösleges is bármiről eszmecserélni. Mi itt csak beszélgetünk, megosztjuk egymással a gondolatainkat, a szubjektív igazságainkat. Persze sosem tudhatjuk a teljes történetet, de ettől még lehet véleményünk. Mindenki csak a saját nézőpontjából tud nyilatkozni. Minden hsz elé oda kell képzelni, hogy "szerény véleményem szerint".

2017. máj. 7. 10:43

Mindenki nyugodjon le... nem voltak itt szerintem bunkó vélemények, beszélgettünk normálisan, és közben a fórumindító eltűnt mint a szürke szamár a ködben, ahogy az szokott lenni :-)


De vitaindítónak, gondolatébresztőnek mindig jók az ilyen témák. Ha valaki nem akarja megoldani a saját életét, akárki akármit ír, akármi a véleménye, attól az ugyanolyan vacak marad számára. Mert el sem kezd gondolkodni rajta! Ez a fórumtárs is évek óta nyűglődik, talán hozzá is ment ahhoz akit néhány hónappal előtte le akart cserélni... De nincs egyedül, ki tudja hányan vannak még, csak sokan váltanak közben nevet, vagy szimplán regisztrál egy kérdés erejéig. Nem olvassa el a korábbi témákat, pedig van bőven miből válogatni!

106. csikil4ny (válaszként erre: 105. - Fc05b4bfbb)
2017. máj. 7. 07:52

Nem, nem a véleményeddel van gond, hanem a tálalással. Alapból nem mondunk olyat, hogy ilyen-olyan vagy, mert minősítés.


A fórumindító nehezményezi, hogy a pasi nem akar párkapcsolatot tőle. Ez már számomra megcsalás, hisz ha párkapcsolatban él, miért nem foglalkozik a párjával, vagy hagyja el s lehet keresni olyat, akivel kerek a történet?


Tehát ha a párom mellett mással keresem a testiséget, az már véleményem szerint megcsalás kategória.

105. fc05b4bfbb (válaszként erre: 104. - Csikil4ny)
2017. máj. 7. 07:05

Én nem ítélkezem csak véleményemet mondom el, ahogy én látom innen a gép mögül.


Az hogy ez bizonyos embereknek sértés, arról nem tehetek, mivel én így látok őket. De beszélhetünk a megcsalásról is. Nálad mi minősül megcsalásnak? Mással kufircol, írogat neki, bókokat küld, szóba áll vele, találkozik vele ... de tényleg mi a megcsalás? Mindenki használja ezt a szót, de én nem értem. ...de értem, csak ott kezdődik a gond, hogy mindenkinek máshol van a tolerancia határa.

104. csikil4ny (válaszként erre: 102. - Fc05b4bfbb)
2017. máj. 6. 22:58

Pl. ott, hogy felettem és a fórum társainkon ítélkezel.



Tudod mi a különbség kettőnk között?

Én nem sértegetem a beszélgető társaimat, viszont te számoltad, hogy hányadik ember vagyok, akibe belekötsz?


A megcsalást akárhogyan forgatjuk, sehogyan sem lesz belőle elfogadható tett. Szerintem.


Amennyiben minősíthetetlen módon folytatod a kommunikációt, nem válaszolok, ha emberséges hangvételben kívánsz beszélgetni, itt vagyok.

103. f52a0b4925 (válaszként erre: 100. - Fc05b4bfbb)
2017. máj. 6. 22:46
Én mondjuk értem amiről beszélsz, de ez más kérdés... nem ítélkezem, de ebben nagyon sok meló van, és szerencsére eddig nyertesen kerültem/kerültünk ki a válsághelyzetekből. Ráadásul annyi mindent tanultam belőlük, hogy épp ezért hálás is vagyok értük.
102. fc05b4bfbb (válaszként erre: 101. - Csikil4ny)
2017. máj. 6. 22:44

Most pontosan hol futottam bele?


Azt látom, hogy te nagyon frusztrált vagy, tehát erőteljesen érintett vagy.


Amiről én írtam az az, hogy mindaddig, amíg nem tudunk mindent, addig nem ítélkezhetünk ... azonban, az összes részletet, érzéseket, körülményeket, soha nem fogjuk megtudni. Akkor hogy ítélkezhetnénk bárkiről is?


Tehát nincs jó tanács, talán lesz egy-kettő, amit a hozzászóló jónak ítél, de nincs abszolút igazság. na most ezt nagyon kevesen értik meg.

101. csikil4ny (válaszként erre: 100. - Fc05b4bfbb)
2017. máj. 6. 22:23
A tettet viszont el lehet és kell ítélni, így működik a társadalom. Viszont neked az ítélkezésmentességen ajánlott dolgoznod, mert belefutottál a saját elméleted cáfolásába. "Hogy miért, ezt is meg kell érteni!:-)"
100. fc05b4bfbb (válaszként erre: 98. - Csikil4ny)
2017. máj. 6. 22:15
Én pedig arról írtam, hogy senki felett nem ítélkezhetünk: de hogy miért, ezt is meg kell érteni!:-)
99. fc05b4bfbb (válaszként erre: 94. - F52a0b4925)
2017. máj. 6. 22:13

Pontosabban fogalmazva: akikkel megtörtént és ők voltak a vesztesek, sértődöttség, düh, indulat beszél belőlük, és nem képesek túllépni a saját árnyékukon.


Én mindkét oldalon voltam!:-)

98. csikil4ny (válaszként erre: 97. - Fc05b4bfbb)
2017. máj. 6. 22:12
Elég világosan leírtam abban a hozzászólásomban, amelyre válaszoltál.
97. fc05b4bfbb (válaszként erre: 91. - Csikil4ny)
2017. máj. 6. 22:10
Most ekkor ez kinek a hibája?
96. massalhangzo (válaszként erre: 93. - Fc05b4bfbb)
2017. máj. 6. 22:10

kabe a cimet vagy a nyito hozzaszolast eleg elolvasni. de barmit is olvastad el, semmi koze nem volt ahhoz, amit irtal


az meg a te seggsegedet mutatja, hogy beledumalsz egy forumba, amirol fingod nincs, mirol szol, irsz egy total nem odaillo mindenkit fikazo baromsagot, es meg vered magad :D de hat itt elofordul gyakran, gratulalok

95. csikil4ny (válaszként erre: 92. - Massalhangzo)
2017. máj. 6. 22:09
A kapcsolatfüggőséget a függőség káros volta miatt tartjuk rossznak. Azt, hogy az ember társas lény nem tagadja senki. A kettő között ég és föld a különbség.
94. f52a0b4925 (válaszként erre: 90. - Fc05b4bfbb)
2017. máj. 6. 22:07
Ez így van :-) Mindenki megküzd a maga kis démonjaival. Persze kívülállóként mindenki kicsit okosabb, benne lenni helyzetekben sokszor nem ugyanaz,mint kívülről nézni ugyanazt...
93. fc05b4bfbb (válaszként erre: 88. - Massalhangzo)
2017. máj. 6. 22:07

Szerinted, ahol 20000 hozzászólás van, nekem mindet végig kéne olvasnom?


Nem gondolom, mivel néhány hozzászólásból is kiderül, hogy ki hogy gondolkodik.

92. massalhangzo (válaszként erre: 86. - Csikil4ny)
2017. máj. 6. 22:04
valahol a kapcsolatfuggosegnek kikialtott akarmi teljesen ertheto, hiszen keves olyan ember akadhat, aki egesz eleteben egyedul akar lenni, es nem vagyik semmifele teren tarsra, tarsasagra
91. csikil4ny (válaszként erre: 80. - Fc05b4bfbb)
2017. máj. 6. 22:04

Igaz, azt írtad, hogy "senkinek nem jut eszébe". Most ebben a fórumban egyáltalán nem a pasi szidása folyik, úgyhogy ne vigyük át más területre a beszélgetést.


Itt egy párkapcsolatban élő hölgy méltatlankodására reagáltunk, akiben fel sem merült, hogy egy férfiben lehet annyi gerinc, hogy nem fekteti meg, míg más férfi mellett él. De attól lehet, hogy a pasinak csak nem az esete. Ki tudja?!

90. fc05b4bfbb (válaszként erre: 84. - F52a0b4925)
2017. máj. 6. 22:03
..na most innen nézve tényleg gáz! Ha már itt tart, akkor egyszerűbb lenne döntenie, de ez is nagyon nehéz. Rengeteg embert befolyásol a gyerek, kölcsön, biztonság ..és még sorolhatnám, de lehet, hogy velem van gond. Őket sem tudom elítélni, ha értem, hogy miért teszik. Mindenki a maga életét éli, ezt senki nem tudja felülbírálni. Ezt vagy megértjük, elfogadjuk, elítéljük, beleéljük magunkat ... stb, de sohasem lesz igazunk.
89. massalhangzo (válaszként erre: 87. - Érdekes73)
2017. máj. 6. 22:03
hat de nyilvan arrol szol a forum, hogy a csaj nagyon is akarna a pasitol valamit, ezert idegesiti, hogy itt beleeli magat a dolgokra, bar meghuzza a hatarokat, a pali miert nem akar lamurba esni :D
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook