Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért csak szeretőnek kellek? Miért nem hagyja ott a párját? fórum

Miért csak szeretőnek kellek? Miért nem hagyja ott a párját? (beszélgetős fórum)


2014. dec. 26. 20:03
Mindenki úgy b* el az életét, amennyire bírja :D
146. BESTia ☺ (válaszként erre: 145. - Kriszta773)
2014. dec. 26. 19:50
Ez kb olyan, mint a filmekben a Szeretlek, de te jobbat erdemelsz duma. :D
145. kriszta773 (válaszként erre: 144. - Michelle.r)
2014. dec. 26. 19:11
hát bunkó vagyok, de ha egy pasi azt mondaná nekem, mint amit fruzsinak, hogy nem hagyja ott az asszonyt és ne várjak rá, meg keressek magamnak, akkor megfogadnám a tanácsát, és nem gondolnám azt, hogy fontos vagyok neki, csak mert a szexek kívül nem állatként bánik velem, hanem udvarias és kedves szavakat is megenged magának
144. michelle.r (válaszként erre: 138. - Kriszta773)
2014. dec. 26. 18:33
Micsoda egy szörnyeteg vagy :o)))))))
143. michelle.r (válaszként erre: 137. - Kriszta773)
2014. dec. 26. 18:32

Nagy igazságokat feszegetsz :o)). Az a bajom ezzel a megcsalásosdival, hogy nem egyenes dolog, és olyan nincs, hogy valaki az ütleti életében, a baráti kapcsolataiban egyenes és őszinte, a házasságában meg sunnyog. Vagy ilyen ember valaki, vagy olyan. Lehet maszatolgatni a dolgot, de van az őszinte ember, meg van a gerinctelen hazug. És aki a feleségének hazudik, az a főnökének is.

Ha a barátja vagy és megkéred, hogy menjen át segíteni, nem fogja azt mondani, hogy sorry, fáradt vagyok, most pihenni akarok, de holnap szívesen, hanem össze-vissza fog hazudozni, hogy az asszony, a gyerek, vagy a genyó főnök miatt nem ér rá.


És az is a baj Fruzsi, hogy most miattad hazudik az asszonynak, de ha véletlenül mégis megnyered, majd neked fog hazudozni valaki más miatt.

142. 4d5610bcc4 (válaszként erre: 141. - Kriszta773)
2014. dec. 26. 18:22
Dehogy nem, hát a papír mindent megváltoztat, meg a templomban is megmondjak, hogy amit Isten összekötött, azt ember szét nem választhatja, így már startból lehetetlen a válás, bár fruzsikról nem volt szó a házassági útmutatóban. ;) Seggfej férjből azért lesz jó apa, mert megtanítja a fiát seggfejnek lenni, a lányát meg azt hinni, hogy a seggfejség elmúlik és így sosem halnak ki.
141. kriszta773 (válaszként erre: 139. - 4d5610bcc4)
2014. dec. 26. 18:14

nem tudom, mit értesz azon, hogy hinni a mesékben. ha az ember szereti a párját, és az viszont szereti, ha jól bánnak egymással, törődnek, gondoskodnak egymásról, passzolnak a szexben, no meg az asztalnál is, az ember nem gondolja, hogy a másik fruzsiféle szerencsétlenségeket kettyintget, és ilyen kapcsolatokban nem is nagyon szokott megesni :)


de gondolom annyira te sem vagy naiv vagy vak, hogy azt hiszed, csak mert két ember együtt él vagy össze van házasodva, a papír megváltoztatja a jellemüket, és egy seggfejből is hirtelen tökéletes férj meg apa válik :)

2014. dec. 26. 18:12
Akkor ez most egy trollfórum, vagy valaki tényleg ennyire nem lát tovább az orránál?
139. 4d5610bcc4 (válaszként erre: 137. - Kriszta773)
2014. dec. 26. 18:11
Tehát akkor kiegyezhetünk abban, hogy van ilyen is, olyan is, csak én jobban hiszek még a mesékben mint te :))
138. kriszta773 (válaszként erre: 136. - Michelle.r)
2014. dec. 26. 18:09
de fruzsival biztosan más, hiszen néha még beszélget is vele és együtt táplálkoznak, és dicséri, ha jól szop, szóval tutira érez valamit :)
137. kriszta773 (válaszként erre: 135. - 4d5610bcc4)
2014. dec. 26. 18:08

szerintem a legtöbb kapcsolatban egy-két alatt elmúlnak az érzelmek, és kiderül, hogy igazából nem is valók egymáshoz. rosszabb esetben ilyenkor már összehoznak nászt, gyerekeket, közös hitelt, ami miatt nem akarnának dobbantani, pláne ha nincs is motiváció saját, független életre és új pár találására


az sem véletlen, hogy ennyi válás van, ha a kapcsolatok zöme full boldog és jó lenne, akkor nem jutnának el eddig. de ha az embereket megnézed, róluk is sajna többségében mondható el, hogy nem valami egyenes, tisztességes emberek, sem a munkában, sem a magánéletben, sem a többi emberhez való viszonyukban. akkor miért pont a házasságukban lennének normálisak és egyenesek?

mindez nem jelenti azt, hogy ne lennének jó kapcsolatok, jó házasságok, ahol két embert a szeretet, szerelem tart össze, és marhára nem hatná meg, hogy döncike vagy mariska teszi nekik a szépet, és kihagyhatatlan dolog lenne megdönteni

136. michelle.r (válaszként erre: 1. - Fruzsinka.toth)
2014. dec. 26. 18:07

Ez az a pasi, aki a kollégád és évek óta csajozik a párja mellett és még el is meséli neked, hogy a legtöbb nő csak azért kell neki, hogy legyen hova ürítenie?


Jajjjjjtelány :o(((

135. 4d5610bcc4 (válaszként erre: 134. - Kriszta773)
2014. dec. 26. 18:01

Ok akkor minden második házasság halálra van ítélve, mert képtelenek az emberek emberként és nem ösztönlényként viselkedni. Az embereket a közös ház, a dupla fizetés tartja össze, na meg a szerencsétlen gyerek, aki a jó példát látva olyan elcsesz*tt lesz mint a szülei.

Majd én itt ücsörgök szépen csendben, a rózsaszín felhőmön, a boldog házasságomban, azon agyalva, hogy ez mitől működik, hogy kéne tönkre tenni, hogy a társadalom ne dobjon ki magából.

134. kriszta773 (válaszként erre: 132. - 4d5610bcc4)
2014. dec. 26. 17:52

csak ismételni tudom. az, hogy nem látsz bele ennyire mások életébe, nem jelenti azt, hogy nem zajlik sok ilyen a környezetedben. általában az emberek nem dicsekednek vele és nem kötik mindenki orrára, pláne nem ismerősére


könnyű azt mondani, hogy a szerető a szemét, mert csóri férjet megerőszakolta és rákényszeríti, hogy szexeljen vele, és hát szegény dezsőke alapból úgy van teremtve, hogy ellenálljon :))))))) meg hogy a feleség az istennő, aki mindenek felett áll. akkor talán nem így kezelné a férje. de eleve ott vagy a házassággal vagy a pasi jellemével (vagy mindkettővel) vannak nagy gondok, ahol huzamosabb ideje ez folyik

133. 4c3a5e5783 (válaszként erre: 123. - 342402de6d)
2014. dec. 26. 17:51

Azt írta, hogy a feleségnek mindent megad és még "pénzügyileg" is támogatja....

Khmmmm.... fizet a feleségnek, vagy csak hazaadja a fizetését, ahogy azt általában egy férj szokta tenni???

132. 4d5610bcc4 (válaszként erre: 131. - Kriszta773)
2014. dec. 26. 17:48
Hál' Istennek én nem ezt tapasztalom magam körül és ez nem feltétlenül azt jelenti, hogy vak vagyok. Más környezetben élünk.
131. kriszta773 (válaszként erre: 127. - 4d5610bcc4)
2014. dec. 26. 17:40
attól, hogy nagyrészt nem látsz a kulisszák mögé, még nem jelenti azt, hogy a látszat az igazság. sokkal több férfi és nő csalja a párját folyamatosan, mint akik nem. és gyakran a miértre a kapcsolatban van a válasz, mert egyáltalán nem passzolnak fontos dolgokban, vagy már rég elmúlt a szerelem, csak kényelemből nem akarnak lépni, és éppen az aktuál szerető nem az a típus, akire cserélnének
130. unom (válaszként erre: 129. - B4b1d52444)
2014. dec. 26. 17:37
Ilyen pasi feleségének lenni nagyobb szívás, mint a szeretőjének.
129. b4b1d52444 (válaszként erre: 9. - Fruzsinka.toth)
2014. dec. 26. 17:34
Nem tudom mit csodálkozol. Sosem fog szeretni, sosem fog Téged feleségül venni. Te csak egy numera vagy neki, aki esetleg megenged olyan dolgokat amiket a felesége nem. Egyszer egy pasival beszélgettem erről, és őmondta, hogy sosem hagyná el a feleségét, de van egy hamvas huszonéves szeretője, akit jó néha megdugni, mert ő beengedi a popsijába, ő megengedi, hogy az arcára vagy a szájába élvezzen, és borotválja is, a felesége pedig ezek közül egyikre sem hajlandó. Na szerintem Te sem kellesz többre.
128. kristo_f (válaszként erre: 121. - Perla del Mar)
2014. dec. 26. 17:32

Isten, ezen a világon nem büntet/állitólag/

Majd a túlvilágon, vagy tisztitótűz vagy örök pokol


Ha ezen a világon lenne isteni büntetés, arra méltó holtakkal lenne tele a temető

Azért kérdeztem csak közbe, mert egy világmindenség van csak, akkor nem lehet hogy egyik embernek ez , a másiknak más jut.

De hagyjuk a vallást és a hitet.

2014. dec. 26. 17:32

122. kriszta773

124. kristo_f


Ezekszerint mázlim van, hogy normális pasikat imserhetek vagy normálisan reagálják le a szitut akikkel összefutok. Ha ez se lenne, elköltözhetnék egy lakatlan szigetre...

126. Csipkerózsika (válaszként erre: 9. - Fruzsinka.toth)
2014. dec. 26. 17:31

Ezt te sem gondolod komolyan. Hogy egy sok éves érzelmi-testi-lelki-gazdasági szövetséggel, amelynek gyümölcse(i) is van(nak) felveheti a versenyt a frissen festett hajad és sminked...

Valami nagy bibi van veled, gondolkodj el!


Amúgy meg nem sokat tudsz a férfiakról, ha azt gondolod, hogy mert - szerinted - mindent megadsz neki, ezért azonnal fel kellene rúgnia érted mindent és epedve rohanni hozzád. A férfiak ugyanis vadászni szeretnek, hódítani, a kihívást szeretik.

Te nem hódítás vagy neki, hanem egy ingyenes "szolgáltató", akitől mindent ingyen megkap és aki ráadásként még a lelkét is cirógatja. Szívesen elfogadja amit adsz, de egy kézmozdítást nem fog érted tenni, hisz nincs miért: odadobod magad neki.

125. BESTia ☺ (válaszként erre: 122. - Kriszta773)
2014. dec. 26. 17:30
Van olyan feleseg is, aki tudja, hogy a ferje felrelep, de azt is tudja, hogy a ferj szemeben mindig o lesz az elso. Ezt valasztotta es elfogadta.
124. kristo_f (válaszként erre: 120. - 4d5610bcc4)
2014. dec. 26. 17:27

Nagyon nem jellemző, illetve ha van ilyen az semmiféle férfi összetartás

Van férfi aki nem kezd férjes asszonnyal, gyávaságbol :) vagy saját erkölcsössége miatt.

123. 342402de6d (válaszként erre: 122. - Kriszta773)
2014. dec. 26. 17:26
Amelyik feleség nem veszi észre,hogy megcsalják,az nem is szereti a párját,vagy csak simán nem vesz róla tudomást.KIZÁRT,hogy ne érezze,tudja az ember akit megcsalnak,ha meg még is előfordulna,ott eleve hatalmas bajok vannak.
122. kriszta773 (válaszként erre: 95. - 4d5610bcc4)
2014. dec. 26. 17:22

sokáig kéne számolgatnom, ha azt akarnám összeszámolni, hány pasi nyomult rám, tudván, hogy nem szabad a pálya :) vannak, akiket egyáltalán nem zavar, ha a másik nős vagy férjnél van, de mindig az a hunyó, aki félrelép

ilyen hármasokban a feleség az, akit sajnálok, hogy nem tudja, mi a szitu, mert akkor neki is meg lehetne a választása, hogy akar-e ilyenben élni vagy sem


minden félrelépésnek megvan az oka, legtöbbször a szexhiány, amit a szerető tökéletesen pótol

a szerető meg rögtön látja, mibe megy bele, és az kábé néhány hét vagy egykét hónap alatt kiderül, hogy a pasi csak szexelget, vagy többről van szó. bár eleve nem kéne nekem olyan kapcsolatra, aki asszony háta mögött stikában szexelget

121. Perla del Mar (válaszként erre: 119. - Kristo_f)
2014. dec. 26. 17:20
Ő nyilván a karmában sem hisz :D Aki katolikus pl. az nyilván Isten büntetésében hisz. Ez egyén függő, hogy ki miben hisz, melyik nézet áll hozzá közelebb.
120. 4d5610bcc4 (válaszként erre: 116. - Kristo_f)
2014. dec. 26. 17:17
Én ezt tapasztaltam barátikörben, ismerősök körében.
119. kristo_f (válaszként erre: 90. - Perla del Mar)
2014. dec. 26. 17:17
És aki olyan vallású , ahol nincs újászületés?
118. 4c3a5e5783 (válaszként erre: 113. - 4d5610bcc4)
2014. dec. 26. 17:15

Van még feleség, aki azt mondja, hogy én vagyok az esküdt felesége, mindenki más csak a *ja lehet.

Én ígertem hûséget... akinek nem tetszik, mehet tovább, viheti magával azt, amit hozott a házasságba. Aztán a kedves férj csomagolt és... maradt!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook