Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért csak szeretőnek kellek? Miért nem hagyja ott a párját? fórum

Miért csak szeretőnek kellek? Miért nem hagyja ott a párját? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯
2014. dec. 26. 15:41

minek teszel fel ilyen kérdéseket, hiszen a válasz még fájdalmasabb lenne.

most sértő leszek, de a pasik nem szokták felrúgni a házasságukat egy kívül-belül szürkécske, szerencsétlenke szűznőci miatt. valószínűleg az asszony sokkal több a pasinál akár külsőre, akár egyéniségre, és a pasi így kompenzál, hogy szükségét érzi, hogy megfektessen nőket, hogy érezze, ő a jani. tőled megkapja az odaadást és imádatot, amitől azt érezheti, hogy milyen fasza csávó, de hát nem lehet egy jó pali, ha csak ezzel érzi, ilyen téren összepasszoltok

56. viva70 (válaszként erre: 1. - Fruzsinka.toth)
2014. dec. 26. 15:31

"Amiért a feleség nyer általában..."



1. Mert a férj egyébként sem akarja elhagyni feleségét. Csak szerelmes lett, de a válásra nem gondol. Belekezdett egy viszonyba, de többre nem vágyik. És egyszer csak rájön, hogy veszélyes vizekre evezett. Sietősen kimászik hát a " homokozóból", és otthagyja a "játékszert".


2. Mert a dupla stressz túlságosan sok neki. A házasságon kívüli viszony ugyanis nagy szervezkedést jelent - alibik, kifogások keresését, bizonyítékok eltüntetését, dupla kiadást, magyarázkodást, kevés alvást.


3. Mert a szerető igényeket támaszt. Persze nem az elején. Akkor még ugyanis könnyű vele. Azonban idővel nem elégszik meg azzal, hogy a férfi tetszése szerint közli vele, mikor van rá ideje. A barátnő hosszú távon ezt méltóságon alulinak tartja. Több szeretne lenni játszótársnál.


4. Mert a férfinak fontos a barátok, szülők és kollégák véleménye. Ők azonban idővel csak a fejüket rázzák, mondván: jobban belebonyolódtál a dologba, mint amennyire kellene.


5. Mert a szerető fiatalabb. Ez is a visszatérés egyik oka. A férfi ugyanis nem bírja sokáig a felfokozott tempót.


6. Mert a kiugrós férj azért kötelességtudó. A méltányosság és az illem is fontos számára. Az idő múlásával egyre erősebb lesz lelkiismeretének hangja. Míg végül felébred az álomból; az ész bekapcsol, és nyer.


7. Mert fél a veszekedéstől és annak árától. A szerető előbb vagy utóbb tiszta viszonyokat szeretne. A feleség szintúgy. A válás idegtépő, ráadásul költséges is.


8. Mert erősen élnek benne az emlékek. Bármilyen izgalmasak legyenek is az új tapasztalatok: a régi élményektől nem tud szabadulni.


9. Mert az új mégsem olyan új. Lehet, hogy más a vérmérséklete, mutatósabb. Azonban a férfi a régi marad. Eleinte feldobott, de lassanként pontosan azokat a problémákat látja viszont, amelyek elől menekülni akart. Mivel ezek az ő problémái.


10. Felesége szenvedéséért nem szeretne felelős lenni. Tehát inkább a szeretőjét okolja. Végül is ő furakodott közéjük. Elcsábította, most pedig elakarja őket szakítani. Nem szép dolog...


11. Mert az újrakezdés nagy erőpróba. Kezdetben - legfeljebb fél évre - a hormonok adják a plusz löketet. Utána kezdődik a "munka". A szeretővel is beszélgetni kell a kapcsolatukról. A barátnő szeretne mindent tudni partneréről, ezért állandóan válaszokat vár. Miközben a felesége mindezeket kívülről fújja. Nagy befektetés, kicsi haszon...


12. Mert a feleségét új fényben látja. Többet tud róla, válsághelyzeteket élt át vele, ő a gyerekei anyja. A szerető vele szemben többszörös hátránnyal indul a versenyben.

55. Perla del Mar (válaszként erre: 1. - Fruzsinka.toth)
2014. dec. 26. 15:28

Sajnos, ez nem valószínű, hogy változni fog. Ha pedig a tenyerén hordozza a feleségét, akkor nyilván szereti is és fontos neki , ezért nem lép ki a házasságból. Tudom, hogy nem ilyen tanácsot szeretnél, de szerintem jobban jársz, ha próbálsz mást találni helyette. Az rosszabb lesz, ha lebuktok és ő szakít veled plusz még esetleg a feleség szemrehányásával is szembe kell nézned! (Attól függ milyen a feleség természete).

Azok alapján , amiket írsz én nem tudom azt tanácsolni, hogy küzdj érte! Még egyszer mondom , ne haragudj, tudom, hogy nem ilyen tanácsot szerettél volna!

54. marlenka70 (válaszként erre: 47. - Fruzsinka.toth)
2014. dec. 26. 15:18
Fruzsi Te baromira unatkozhatsz! Azért kellesz mert füttyent és már hanyatt is dobtad magad. Így változatosabbak a mindennapok de szerintem egy szóval sem igérte, hogy feleségül fog venni.
53. Pipi57 (válaszként erre: 47. - Fruzsinka.toth)
2014. dec. 26. 15:16
Mert Tőled kapja meg,amit ezek szerint otthon nem.
52. évanéne (válaszként erre: 1. - Fruzsinka.toth)
2014. dec. 26. 15:16

áááá, biztos szeret!

Bár karácsony este téged hagy egyedül, a rokonok, barátok, ismerősök szemében te lehetsz a bűnbak a családja széthullásáért, de ettől még biztos nagyon szeret... Mondjuk én még az ellenségemnek is szívesebben tekinteném az ilyet.


A te döntésed, mennyire értékeled magad: csak egy kis ostoba ribi vagy, akit némi hazugságért akkor kefél, amikor kedve tartja, és még meg is köszönöd, ha időnként a főztöd is kell neki? Vagy tartod magad annyira értékes nőnek és embernek, hogy nem teszed ezt magaddal, nem hagyod, hogy ő, vagy bármelyik gerinctelen kan ezt tegye veled.


És még valami: " A világegyetem mindenkinek saját pénznemével fizet..." Egyszer te is leszel valaki párja. Gondolj bele a feleség helyzetébe. Segédkezel a megalázásában egy olyan pasinak, aki mindkettőtöket használ a saját kényelme érdekében.

51. viva70 (válaszként erre: 47. - Fruzsinka.toth)
2014. dec. 26. 15:15
Mert benne van a vérében.
50. Johanna2121 (válaszként erre: 47. - Fruzsinka.toth)
2014. dec. 26. 15:15
Mert megunta.Amúgy mennyi idős ő,s mennyi idős vagy te,s a neje?
49. 4c3a5e5783 (válaszként erre: 47. - Fruzsinka.toth)
2014. dec. 26. 15:14
A pasi tudja a választ! Kérdezz tôle nyugodtan!
2014. dec. 26. 15:13
Szerintem beszéld meg vele.Ez a felállás senkinek nem jó.A felesége főz,takarít,mos rá.Döntenie kell vagy te vagy ő.Mondjuk ha otthagyná miattam valaki a feleségét bennem lenne hogy mi van ha megint jön egy harmadik,merthogy ő ilyen típus.
2014. dec. 26. 15:11
Ha szereti miért csalja?
46. fincsi5 (válaszként erre: 17. - Fruzsinka.toth)
2014. dec. 26. 15:05

Hát persze hogy mindent megtesz; ne is gyanakodjon a felesége. Fél, hogy elhagyná! És szereti is!

Miért mennek bele ilyen megalázó kapcsolatba a nők?

Még az is jobb lenne, ha nem lennél szerelmes, te is arra használnád őt, amire ő téged!

2014. dec. 26. 14:59

Fruzsi,szinte biztos voltam,hogy kiírsz egy ilyen fórumot.


Mi erre nem tudjuk a választ,kérdezd őt.


Boldog karácsonyt!

2014. dec. 26. 14:58
Mert ezt érdemled!
43. 3d787b167a (válaszként erre: 14. - Fruzsinka.toth)
2014. dec. 26. 14:51

:)))



Boldog karácsonyt!

42. 3d787b167a (válaszként erre: 9. - Fruzsinka.toth)
2014. dec. 26. 14:49
Ez a szerető sorsa.
2014. dec. 26. 14:48

Lottóznom kellene...


Fruzsi!


Buta vagy!

2014. dec. 26. 14:48

Amúgy miért nem a pasit kérdezed meg szemtôl-szembe - ô tudja a választ, csak nem mondja meg a szemedbe.

Tudod, akinek van saját kocsija, néha még beül a taxiba.

39. J.Sys
2014. dec. 26. 14:40
A kérdésed olvasd el újra. Csak fordítva és más iràsjellel a mondat végén. Miért nem hagyja ott a feleségét? Mert szeretőnek kellesz. Válaszoltál a kérdésre
38. 4c3a5e5783 (válaszként erre: 35. - Unom)
2014. dec. 26. 14:39

Nem, de ez is benne van néha a pakliban.

Kösz, de nem vágyom másodhegedûs szerepre.

37. unom (válaszként erre: 34. - Fruzsinka.toth)
2014. dec. 26. 14:35
Szívasd magad tovább nyugodtan. De ne panaszkodj, te csinálod ezt magadnak.
36. marlenka70 (válaszként erre: 31. - Fruzsinka.toth)
2014. dec. 26. 14:34
Ez elég szerencétlenül hangzik, mindíg a másodhegedűs szerepét képzelted magadnak? Egy független palival akkor lehetnél együtt amikor csak kedvetek tartja.
35. unom (válaszként erre: 33. - 4c3a5e5783)
2014. dec. 26. 14:34
Szerinted ilyen a jó férj? Kívánok neked akkor ilyet.
34. fruzsinka.toth (válaszként erre: 29. - Unom)
2014. dec. 26. 14:34
Szerelmes vagyok belé. Mikor találkozunk majd kiesik a szívem alig várom hogy láthassam. Mikor együtt vagyunk meg csupa mosoly vagyok és ő is az! Szeretek vele lenni.
33. 4c3a5e5783 (válaszként erre: 17. - Fruzsinka.toth)
2014. dec. 26. 14:33

A jó férj ezt teszi a feleségével!

És gondold csak el: abban a ruhában megy hozzád, amit a felesége mos, vasal;

azt az ételt eszi, amit a feleség fôz;

abban az ágyban alszanak egymás mellett, amit együtt vettek valószínûleg.

Ezt akartad? Akkor edd meg!

32. unom (válaszként erre: 31. - Fruzsinka.toth)
2014. dec. 26. 14:33
Hülye vagy, ha elfogadod akkor mit panaszkodsz? Ha nem tetszik, változtass.
31. fruzsinka.toth (válaszként erre: 24. - Unom)
2014. dec. 26. 14:32
Szemet húnyok felette. Arra gondolok, hogy de velem is lefekszik. Ugyanúgy ahogyan vele.
30. viva70 (válaszként erre: 1. - Fruzsinka.toth)
2014. dec. 26. 14:32
Mégis mit vártál? A legtöbb nős férfival való viszonynál ez a menetrend. Te meg ráadásul tudtad is mibe mész bele...
29. unom (válaszként erre: 25. - Fruzsinka.toth)
2014. dec. 26. 14:31

Miért kell neked egy ilyen izé?

Ha a szex jó vele akkor hajrá, de közben keresgélj nyugodtan.

28. fruzsinka.toth (válaszként erre: 21. - Tamtamano)
2014. dec. 26. 14:31
Nincs semmi betegesség a szexualitásunkban. Nem is értem milyen betegességre gondolsz.
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook