Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Miért csak a BKV-nál van kismama bérlet? fórum

Miért csak a BKV-nál van kismama bérlet? (beszélgetős fórum)


9. Lili74 (válaszként erre: 7. - Cca887cff8)
2010. febr. 24. 22:45

Csak a gyes-esek kapják, az ugye bruttó 28500.-Ft-ot jelent, kb nettó 22000.-Ft. Tényleg sok :((

Ha neked nem jár, másnak se járjon? Hogy lehet így hozzáállni?

2009. aug. 17. 11:36

www. kismamaberlet. hu


hátha valaki hasznát veszi...

2009. aug. 7. 20:17

hát remélem megszüntetik!

ha vki szül akkor a bérletet - rendes bérletet - is megtudja venni hisz a gyerekre sok pénz megy el.

akkor a rendes bérletet is megtudja venni!!!!!!!

6. 8559ed0e1b (válaszként erre: 1. - 4d9f8affae)
2009. aug. 7. 20:12
van kismama bérlet? én mindig "rendes" bérletet vettem,nem is tudtam hogy van ilyen.
2009. máj. 1. 11:37

előbb utóbb azt is megszüntetik...

mint most mindent.

tulajdonképpen olvastam egy felmérést ahol kb az volt a felmérés lényege, hogy a lakosság alig egy néhány hányada fizet csak rendesen a bérletekért.


mert rengeteg a nyugdíjas - ez még hagyján mert ők vesznek bérletet még ha kedvezményesen is - de sok az ingyen utazó aki 65-öt betöltötte.

a diákok is kedvezményes jegyet vesznek meg van még pár kedvezmény ennek meg annak.


teljes árú jegyet bérletet alig vesznek.


egyszer megnéztem hazafelé a buszon, h hány fizető utas van: hát nem sok a többi ingyen utazó nyugdíjas volt.


az aki meg teljes áron utazik mind a kedvezményes árral vagy ingyen utazó jegyét megveszi.


mindenki fizessen csak! ne az fizesse a más kedvezményes utazását!! ez a véleményem!

2009. jan. 11. 00:54
A választott testületektől egyre idegenebb a lakossági probléma minden városban, falun. Ennek oka, hogy nem ott élnek, ahol az élet sürüje zajlik
3. 4d9f8affae (válaszként erre: 2. - F21c875467)
2008. aug. 25. 21:24
Igazad van,de nem megy naponta 2x3x hogy elvigya a gyereket az iskolába haza vigye meg edzés meg tudom is én hova.és ez egy nam 6 jegy nekem 4 a gyereknek!
2008. aug. 25. 21:19

megszünt a HÉV nyudgíjas bérlet is.Ma ha egy nyugdíjas Hévvel akar felutazni Budapestre, akkor szépen megveheti a 8-10 ezer magyar forintocskás bérletet.Attól tartok, hogy inkább a nyugdíjas otthon marad és nem utazgat a fővárosba.

A nyugdíjaoknak már utazni sem éri meg.

2008. aug. 25. 20:58
Nem értem ezt az eljárást, máshol nem utaznak kismamamák?Ezt én olyan undorítónak tartom!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook