Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Miért bolondul meg a magyar ember többsége, ha egy napot nem lesz nyitva bolt? fórum

Miért bolondul meg a magyar ember többsége, ha egy napot nem lesz nyitva bolt? (beszélgetős fórum)

1 2 3
83. Mayke (válaszként erre: 82. - Onro)
2012. márc. 16. 00:08
Hát sajnos nem ez volt az egyetlen eset. :( Pedig lehetne válogatni a dolgozók közt.
82. onro (válaszként erre: 81. - Sonysony)
2012. márc. 15. 23:07
Aki ezt meg meri tenni az nem való eladónak!!!Hogy jönn ö ahhoz hogy így beszóljon egy vevökkel teli boltba!
2012. márc. 15. 17:42

Talán nem kellene előítéleteket gyártani. Kissé több empatikus készségük lehetne az eladóknak mivel nem tudnak minden vásárló ügyes-bajos dolgairól. Érdekes megjegyzése volt tegnap a pékségben a pénztáros kislánynak:

"Nem igaz, hogy éhen akarnak halni EZEK!"

Mindezt jó hangosan hogy az a 10 -12 ember hallja!

Soha nem hallottam még:

-a fogorvosi rendelő előtt ülve az orvos vagy az asszisztensnő szájából hogy: "Na idejönnek a rothadó fogaikkal!"

-balesetnél (néhányat már végigasszisztáltam) a mentősöktől vagy a tűzoltóktól hogy: "Mennek mint az állat aztán ez az eredménye!"

-szülész orvostól hogy: "Felcsináltatják magukat aztán itt fetrengenek!"

stb ...... stb.....

80. onro (válaszként erre: 78. - A14deb9047)
2012. márc. 15. 16:37
Na ne már!Ennyire nincsenek tisztába egyesek a nyitva tartással!
79. Tücke (válaszként erre: 78. - A14deb9047)
2012. márc. 15. 14:47
ez azért vicc mennyire nem tájékozottak az emberek :(
2012. márc. 15. 14:43
Már van egy új fórum, amint azt kérdezik, holnap hogy lesz nyitva a ruhás üzlet és a drogéria :(
77. c33bd8536b (válaszként erre: 75. - Júliusi)
2012. márc. 15. 14:39
Én például karácsonykor sem szeretek leszaladni semmilyen boltba.
76. Tücke (válaszként erre: 69. - Alidamolnar)
2012. márc. 15. 14:07
persze ez a véglet se jó de van középút ...én pl amit tudom hogy sokáig eláll azt mndig a nagy roham elött megveszem és a kenyérért elmegyek elötte való nap...és snitt
2012. márc. 15. 10:47
Amúgy mindenhol vannak kisebb maszek boltok nyitva,még karácsonykor is, ahová le hete szaladni, ha éppen kifogytunk valamiből..
2012. márc. 15. 10:23
Valamelyik kereskedelmi rádióban hallottam tegnap, amint a kellemes hangú bemondónő közli a hosszúhétvége tömegközlekedési rendjét, és a blokk végén még odabiggyeszti, hogy menjenek a népek vásárolni, mert 15-én minden zárva lesz. A média még adja alánk a lovat.
73. Mayke
2012. márc. 15. 09:59

Hát ez nagyon jó kérdés!!! :)))) Mintha világvége jönne! :D

Ráadásul nálunk van nyitva bolt délelőtt is délután 3-tól pedig már friss pékárú is...:P

2012. márc. 15. 09:53

Nálunk tegnap tömve volt a piac és kifosztották a pékséget. Az eladó- nem magyarországi magyar- azt mondta: ezek a magyarok hülyék... teljesen igaza van.1 nap van zárva üzlet és legalább 1 hétre vásároltak be az emberek. Nem csak az idősebbek, hanem a fiatalok! Én már nem vagyok mai csibe, de még én is szörnyülködöm... ez hihetetlen!

A környéken rengeteg üzlet(Tesco is) és piac is van.

2012. márc. 15. 09:17
Ja,és én sem halnék éhen,mert tele a fagyó és a kamra.Kenyeret is tudok sütni.Csak a tej lenne hiánycikk,mert én nem veszek tartósat,csak házit.
70. onro (válaszként erre: 67. - Alidamolnar)
2012. márc. 15. 09:17
Látóm azért többen vagyunk olyanok akik reálliran gondolkodnak erről a témáról!
69. alidamolnar (válaszként erre: 22. - Tücke)
2012. márc. 15. 09:15
Mondjuk a másik véglet sem jó. Férjem nagyfia szingli, nemzeti ünnepen jön tátott szájjal, hogy jé, nincs nyitva a kenyérbolt? Mert neki deka kenyere nincs otthon.
2012. márc. 15. 09:15
Én nem azt utálom hogy sokan vannak,hanem hogy idegbajosak,türelmetlenek az emberek.Mégis mire számított?Csak Ő lesz a boltban?Én ezért nem megyek ilyenkor.Múltkorában az egyik nagy hipermarketben voltunk.Szegény férjem éjszakás műszak után fáradtan,de mögöttünk egy nyugdíjas házaspár azon méltatlankodott,hogy miért nem nyitnak meg több kasszát.Megjegyzem,kb.3-4 vásárló állt ellőttük!Most belehalt abba az 5 percbe amivel többet várt?Lehet,előtte meg 2-3 órát keringett odabenn...Na,engem ez tud felbosszantani!Én is várok türelmesen,legyenek már kicsit emberek az emberek!
2012. márc. 15. 09:12

Mert marhák, azért.

Amúgy ha nem mennék egy hónapig boltba, akkor is lenne mit főznöm, tele a fagyó, a spájz.

Egyik évben úgy volt, hogy szerdára esett a nemzeti ünnep, szóval nem csináltak belőle 4 napos hétvégét, csak a szerda volt egy szóló szabadnap. Kedden éppen egy valamiért be kellett ugranom a hipermarketbe, hát tömve volt, megrakott kocsikkal, akkor ugrott be, hogy basszus, holnap munkaszüneti nap lesz (egy nap:(((

De amúgy van olyan ismerősöm, ahol náluk egy ilyen négy napos hétvége csak és kizárólag a fékevesztett zabálásról szól. Nem értem, komolyan.

66. onro (válaszként erre: 65. - Júliusi)
2012. márc. 15. 09:07
Nem is az olyanokkal van a baj mint te mert neked ez a megoldás a meló miatt,hanem a kényszer vásárlókkal akkik taposnak át rajtad!
2012. márc. 15. 07:58
Nekem nem probléma, mert ha(nem minden nap) reggel hattól este hatig dolgozom,és olyankor nem megyek vásárolni,2 napra vásárolok be..
64. Mókinca (válaszként erre: 57. - D'moni)
2012. márc. 15. 07:55

Hidd el, ezt maguk a dolgozók sem akarnák!

Így sincs elég munkahely, nem még ha leszűkítenék a nyitvatartást.

Nagyon sok munkahely megszűnne ezzel.

63. Móriczka (válaszként erre: 1. - Onro)
2012. márc. 14. 23:26

Én is ma voltam bevásárolni de nem azért mert éhen akarunk halni, vagy hogy ünnep lesz hanem azért mert le akartam tudni a bevásárlást és az elkövetkezendő négy napot nyugiban itthon tölteni családi körben :-)

Így aztán ha az én bevásárló kocsim tartalmat fel osztod per négy vagy esetleg öt napra amíg nem megyek boltba akkor mindjárt látszik hogy nem is olyan sok .


Ennyire egyszerű :-)


A másik pedig az hogy mindég azt rebesgetik hogy be kéne szüntetni a vasárnapi nyitva tartást a sok kereskedelemben dolgozó családanya szabadnapja miatt és a sok túl munka miatt .


Akkor most hogy legyen,mi a jobb ?? se ma se vasárnap ????????

62. 04fcdde522 (válaszként erre: 1. - Onro)
2012. márc. 14. 23:09

Én ugyan ezt tapasztaltam!

Mindenhol tömeg,vásárlás,mert holnap nem lesz nyitva a bolt! :O

És akkor mi van???

Mint az őrültek,taposták egymást,én inkább vissza ültem a kocsiba és vissza menetem később! :)

2012. márc. 14. 21:33

hát nem tudom,de én ma már agybajt kaptam a sok hülyétől..vagy 10x tolták nekem a kocsit.."jaj elnézést" szöveg azonnal jött..a 10. után már eléggé ingerülten néztem..


kipusztítva pultok és az ordító gyerek és a veszekedő házaspárok megkoronázták az egészet..

1 percre meg is álltam és körbe néztem..hát egy kabaré volt az egész :DDDDDDDD

60. spinneli (válaszként erre: 31. - Onro)
2012. márc. 14. 21:31

és?


tilos alkoholt fogyasztani hétvégén, vagy mi?

2012. márc. 14. 21:30
Én is végeztem ma egy sima hóközi bevásárlást a M.. ben, de nem volt vészes a tömeg.Inkább átlagos.
58. spinneli (válaszként erre: 1. - Onro)
2012. márc. 14. 21:28

mi nemrég jöttünk vissza egy nagyobb hipermarketből, de nem vettem észre, hogy bárki meg lenne őrülve.

:)

57. d'moni
2012. márc. 14. 21:07
Én vissza hoznám a régi rendszert, legyenek a boltok nyitva csak pl. du.16óráig, szombaton már délben zárjanak be és vasárnap zárva tartsanak.
2012. márc. 14. 21:01
Csak bevásárol. Egyszerre sok ember látványa pedig azt a benyomást kelti az emberben hogy bolondok, ha nem katonai alakzatban menetelnek.
55. korteforma (válaszként erre: 1. - Onro)
2012. márc. 14. 20:46
Szerintem sokan elutaznak (család, kirándulás) vagy csak simán nem akarnak kimozdulni otthonról.
54. globus (válaszként erre: 47. - Sz.Izolda)
2012. márc. 14. 20:22
Utálom ezt a szót, de most "lájkolok"! :DD
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook