Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért álmodom vele, ha nem jelent semmit? fórum

Miért álmodom vele, ha nem jelent semmit? (beszélgetős fórum)


2021. ápr. 7. 10:31

És?Mi a probléma ezekkel? Az emberek többsége álmaiban bizonyos emlékeket dolgoznak fel vagy éppen vágyaikat egészen hihetetlen soha meg nem történt dolgokkal kapcsolatban.Az álom "jótékony hatásu" de nem tudjuk befolyásolni.


Vagy a mai életed nem "teljes" számodra,azért foglalkozol álmodban,a múlttal....Ki tudja.Általában ha valaki rosszakat álmodik valójában mindig tudja,hogy azok mit jelentenek,ha bevallja,ha nem.

2021. ápr. 7. 07:25

Osztálytársam volt általános iskolában (29 évesek vagyunk, tehát jó régen és azóta 1X találkoztunk úgy 5 éve egy boltban). Ő megkeserítette a felsős éveim. Gúnyolt, bántott (szóban és fizikailag) bele köpött az innivalómba, a tolltartómba, tornaórán ha a fiúk fociztak mi meg néztük őket, a focilabdát néha hozzám rúgta teljes erőből és sorolhatnám.

Viszonylag gyakran álmodom vele, és rossz érzésem van tőle.


Van egy másik: vele jártam pár hétig úgy 10 éve. Ő dobott egy másik lány miatt én meg megalázkodtam neki... nem tennék már ilyet, de tapasztalatlan voltam. Azt hozta az élet, hogy egy munkahelyre kerültünk, 2-3X találkoztunk aztán jött a covid.


Mindkettővel rendszeresen álmodom. Nem érdekelnek, szerelmes sem vagyok beléjük. De akkor miért?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook