Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Miért áll érdekében egy orvosnak szívhangot igazolva abortuszt csinálnia? fórum

Miért áll érdekében egy orvosnak szívhangot igazolva abortuszt csinálnia? (tudásbázis kérdés)


2011. dec. 31. 18:22

Sántít nekem ez az egész...

Gondolj bele, ha látja hogy nem él a terhesség, tuti nem vállalja hogy szívhangot ír le... ha azt írta élő terhesség van, akkor azt is látta.

2011. dec. 31. 18:20
Az orvos semmilyen juttatást nem kap az OEP-től... max. a kórház. De szerintem nincs az az orvos ki így csalna emiatt. Ráadásul a művi megszakításért még a páciesnek is fizetnie kell, illetve egészen más a jogi háttere, más papirok, igazolások kellenek mint a vetélésbefejezéshez. Ezek miatt sem tudom elképzelni.
5. 8ef78160df (válaszként erre: 4. - A3d5967f47)
2011. dec. 31. 18:18
Szerintem egyik orvos sem vállalná egy pert a nyakába az OEP kedvéért...
2011. dec. 31. 17:48
Én abból a szempontból kérdezem, hogy több juttatást kap az OEP-től egy abortusz műtétért, mint egy "sima" műszeres befejezésért?
2011. dec. 31. 11:35

Az én érdekem és a te érdeket nem találkozik mindig.

Mindenkinek megvan a saját érdeke.

2011. dec. 31. 10:29

Nem áll érdekében.

Fordítva el tudom képzelni, hogy valakinek (nem feltétlenül az orvosnak) érdekében állhat, de így nincs értelme.

2011. dec. 31. 10:12
Miért áll érdekében egy orvosnak szívhangot igazolva abortuszt csinálnia, ha valójában egy másik orvos előző napon megállapította, hogy a petezsák üres, nem fejlődött benne az embrió?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook