Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért akarnak a férfiak mindig szexelni? fórum

Miért akarnak a férfiak mindig szexelni? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Miért akarnak a férfiak mindig szexelni?

12. 'szti (válaszként erre: 10. - 5ba9b2e282)
2006. szept. 21. 15:08
iiiigen, a mosogatás is baromi izgalmasan hathat hátulról :-))))
11. 'szti (válaszként erre: 8. - Jay néni)
2006. szept. 21. 15:07
nanemááááááááá, egyszer próbáld ki mennyi is a valós ebből :-)))
2006. szept. 21. 15:05
Hát tudjátok, most megnyugodtam!Már kezdtem azt hinni, hogy én vagyok egy frigid tyúk, mert például a kondigépemről,mosógépről, fagyasztóládáról, vasalódeszkáról... nekem nem éppen a szex jut eszembe!
9. nefis (válaszként erre: 8. - Jay néni)
2006. szept. 21. 15:04

Nem akarok kötekedni, de ha másik szempontból nézzük a dolgot, akkor ezek szerint Te egy nagyon kívánatos

csaje vagy! Aminek csak örülhetsz:)))

8. Jay néni (válaszként erre: 7. - 'szti)
2006. szept. 21. 15:00

Akinél csak napi egyszer akarják az szerencsés szerintem.

Nálunk a próbálkozások száma alapján kb. napi 48.

Naaaaaaaaaaaaaaaaaa?

Az már lehet a legyet röptében kategória?

:DDDDDDDDDDDDDDDDDD

7. 'szti (válaszként erre: 6. - Jay néni)
2006. szept. 21. 14:59
méééér, a napi egy szex az a legyet röptében kategória???
2006. szept. 21. 14:54
Mert a szex tényleg jó, na de azért nem kéne a legyet is röptében. :)))
2006. szept. 21. 14:51
mert a szex jó :-)))))
2006. szept. 21. 14:44
Néha nálunk is ez a helyzet, de van mikor napokig könyörgök, hogy most már legyen férfi a háznál, és nem sivítozzon, mint egy szűz kislány, mert nem áll jól neki:)))
2006. szept. 21. 14:42

Tigris!

Véletlenül nem egy férjünk van? Ráismertem!Mintha csak az én kis vaddisznómról írtál volna!!!:)

2006. szept. 21. 14:32
Mindenkinek más a vérmérséklete.Én 35 évesen még imádtam a mindennapit és még nálam nem fordult elő egyszer sem , hogy vissza utasítottam volna a páromat.Még a mai napokban sem csak az a bajság , neki nem kell olyan sokszor.De ezt is elfogadom , habár időnként hangot adok .Látod én pont ellenkezőleg vagyok.
2006. szept. 20. 13:51
Miért vagyunk mi "rosszul" összerakva? Vagy csak én? Miért van,hogy a férfiak bármikor készek a szexre,és nekünk éppen máshol jár az eszünk? Miért nem akarjuk mi is mindig? Válaszolnátok? Én úgy érzem 35 évesen már nem csak ezzel kellene foglalkoznunk állandóan!!!

Ugrás a teljes írásra: Miért akarnak a férfiak mindig szexelni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook