Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért a "rosszfiúk" kellenek? Talán az izgalom? fórum

Miért a "rosszfiúk" kellenek? Talán az izgalom? (beszélgetős fórum)


15. Kesike
2009. márc. 18. 10:23
Dite Te vagy a legfainabb! A pótanyukám!:)
14. Kesike
2009. márc. 18. 09:59
Josephine80! sztem Te is szereted, ha vkiért küzdened kell.. az a baj, h még Én is vonzódom a volt barátomhoz és bármikor meglátom vörösödik a fejem... sztném ha mindenki látná, h vele vtam rá, pedig jelzem, 2 m magas volt és kb 40 kiló, de mégis... az h link volt, nagyszájú.... ebből sosem gyógyulunk ki!:S
13. Kesike
2009. márc. 18. 09:56

igazatok van, és jó belegondolni, hogy valaki szeret és megtenne értem bármit.... van még egy kisebb dolog... jajj állandóan ezt csinálom, tele vok kétségekkel! Én 183 cm vok, a párom 186... magasabb nálam, de csak akkor látszik, ha kihúzza magát, és ugye ez a férfiakra nem jellmező...:S:D

tudom, az Én magasságommal örülhetek h egyált van olyan aki magasabb nálam, de mindig olyan nagydarabnak érzem magam mellette.. mintha az utcán mindenki azt nézné, h milyen nagy "állat" vok.... h tudnám ezt leküzdeni?

2009. márc. 18. 09:54
Sajna én is rájöttem hogy ebben a betegségben szenvedek:-(Két rosszul elsült kapcsolat után,találtam egy férfit a ki szeret,tisztel és mindent megtenne értem.Fél év járás után elvett feleségül,és tényleg nagyon jó srác.Erre velem mi történik?Vonzódom egy munkatársamhoz aki egyáltalán nem kedveskedik nekem,nem mond szépeket,sőt néha kifejezetten idegeit.Mégis amikor meglátom ugy érzem meg kell kapnom mert begolyózom.Egy délután megcsókolt.Életem legizgalmasabb csókja volt.Miért kellenek nekem a rossz fiuk?Miért nem becsülöm meg a tündéri férjemet?
11. a9338a7669 (válaszként erre: 6. - Fbd0ceb525)
2009. márc. 18. 09:51
Tényleg, ebbe még nem is gondoltam így bele. Bár nekem volt a legrosszabb rosszfiú is, aki aztán szépen átvágott, és a többiről ne is beszéljünk. Viszont volt rosszfiú, aki mindig megmondta, hogy mi a helyzet, szóval nem vágott át, volt választási lehetőségem.
10. Dite
2009. márc. 18. 09:50
Elhiszem, hogy vonz az izgalmasnak mondható kaland a buli hegyek a vagányság, menőség. De ezekkel mit érsz el? Hol van az érzelem megértés? Gondolom csak egyoldalú ez a része. De ezt te is beláttad! Ha ez a srác tényleg jobb a többitől, akkor miért ne maradj vele. Szerintem ha meg beszélitek akkor őt is rálehet venni egy kis rosszaságra! Egyébként szerintem jobb a biztos mint a bizonytalanság. Erre előbb vagy utóbb ráfogsz jönni!
9. a4cf17146e (válaszként erre: 7. - Kesike)
2009. márc. 18. 09:46
Én sokáig olvasgattam az oldalt mielőtt beregeltem. Nekem is tetszett. Azért virtuálisan könnyebb összeteartani szerintem, mint a valós életben, de tény, én is sok jószándékú, humoros és sokszor hasonló problémával kűzdő, azonos örömökkel gazdag lányokkal, nőkkel ismerkedtem meg.
8. a4cf17146e (válaszként erre: 6. - Fbd0ceb525)
2009. márc. 18. 09:43
Erről én is hallottam, egyben nyíltabbak is és nem félnek megmondani a valóságot, ha szükségesnek érzik, hogy elmondják.
2009. márc. 18. 09:39
köszönöm, nagyon aranyosak vtok, h segítetek! akkor hagyom a dolgokat még, aztán majd kiderül!:) mióta vtok fent amúgy ezen az oldalon, Én csak most találtam rá és lenyűgöz, hogy a nők milyen összetartóak tudnak lenni... Én csupa nő között dolgozm, de senkitől sem tudnék ott tanácsot kérni, mert nagyon rosszindulatúak....
6. fbd0ceb525 (válaszként erre: 5. - A4cf17146e)
2009. márc. 18. 09:39
Ráadásul ezek a vagány pasik ritkán csapják be az embert, míg a "jófiuk" szép csendben alázzák meg a párjukat. Ez fordítva is igaz. /ez csak az én tapasztalatom/
2009. márc. 18. 09:35

Szia! Nem tudom mennyire rossz a "rosszfiú", nyilván van több-kevesebb gangsta vonása, vagyis mindenképpen vagány. A vagány fiúk is megérnek, beérnek a családalapításra, viszont az alaptulajdonságuk biztosan megmarad. Ha neked ez a típus jön be, szerintem nincs azzal semmi baj. A fontos az, hogy helyén legyen az esze és a szíve, erre egy vagyány srác is képes és egy nem vagány is lehet gonosz.

Az én férjem egy született vagány, de a szíve mélyén a legtisztább szeretet lapul és határozott, éles ésszel töri magának az utat.

23 évesen ismerkedtünk meg és az évek során alalult a "rosszfiúság", vagány maradt, de higgadt lett.

4. fbd0ceb525 (válaszként erre: 1. - Kesike)
2009. márc. 18. 09:31

Sokan vonnzódnak a rosszhoz. Nemcsak nők, férfiak is. Szerintem ez azért van, mert ezek mellett van izgalom. Egy jó társ mellett minden nyugis és megy a maga útján.

Az eszeddel tudod hogy ez nem jó, de a tudatalattid valami miatt mindig ezekhez a "rosszfiukhoz" terel.

3. a9338a7669 (válaszként erre: 1. - Kesike)
2009. márc. 18. 09:31

Én is ugyanígy voltam éveken keresztül. (A Te korodban meg főleg :) ) Aztán 27 évesen megismertem valakit neten (akit akkor szintén rossz fiúnak gondoltam), csak az első találkozásnál kiderült, hogy nagyon is nem olyan. Nagy csalódás volt, viszont eltelt egy kis idő, és annyira megszerettem azt a jóságot, ami jött belőle, hogy másfél éves kapcsolat lett a vége :) Igaz vége lett, de más miatt. Akkor jöttem rá, hogy elég a rosszfiúkból.


Amúgy ezen én is sokat gondolkoztam, hogy miért kell sok nőnek az ilyen típusú pasi, és én arra jutottam, hogy egy ilyen pasi sokkal nagyobb kihívás, és így sokkal több izgalommal jár, állandó izgalommal. Egy ilyen pasitól sokkal nagyobb dolog egy kedves szót kapni, mint pl. egy romantikus beállítottságútól.


A mostani páromat nem nevezném rosszfiúnak, ő valahogy a kettő között van, és remélem, hogy ő marad életem végéig! :) Ettől függetlenül még mindig bírom a rosszfiúkat, de persze csak messziről (tévéből pl.) :)

2009. márc. 18. 09:26
Nekem se volt szerelem első látásra a párom,de már 8 éve együtt vagyunk,van két csodás gyerekünk.És ami fontos,mindent megtenne értünk,azért ez nagyon jó érzés....
2009. márc. 18. 09:23
Sziasztok! 6 éve szenvedek attól, hogy mindig azokat a férfiakat fogom ki, akik egyáltalán nem érdemelnek meg. Nem foglalkoznak velem, nem érdekli őket, amit mesélek... bármiről is legyen szó. Soha meg nem kérdezik hogy vagyok, mi újság... szenvedek a kapcsolatban.. Mégis, ha találok vkit, aki megbecsül a szívem visszahúz a "bunkókhoz". Most 3 hónapja van barátom, a csillagokat is lehozná az égről értem, minden a legjobb vele, kivéve, h nem érzem, amit kellene, amikor ránézek, nem elég "rosszfiú". a barátaim szerint mostmár azzal kellene foglalkoznom h igazán komolyan vegyem a kapcsolatokat, mert már nem a kalandot keresem, hanem a párt akivel leélem az életem... arra pedig tudom h a mostani férfi tökéletes lenne...ráadásul nem utolsó szempont h a közeljövőben kisbabát is szeretnék! mit tegyek?? maradjak vele, hátha kialakul? segítsetek légyszi! előre is köszi!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook