Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért a csúnya pasiknak tetszem? fórum

Miért a csúnya pasiknak tetszem? (beszélgetős fórum)

1 2
24. Smirnoff (válaszként erre: 22. - PöttyösPanka)
2018. jún. 10. 12:42

De te lefekszel valakivel, ha csúnyának tartod?

Mi értelme egy párkapcsolatnak, ha nincs szexuális vonzalom (és érdek sincs benne)?

23. VendrinerPiroska (válaszként erre: 19. - Smirnoff)
2018. jún. 10. 12:05
Ebben határozottan van valami. Mert, ha nem találod vonzónak az illetőt, akkor nehezen lesz a dologból kapcsolat, még ha emberileg szimpatikus is a férfi. Ahogy a kutatások mutatják, sokkal inkább ösztönös lények vagyunk, annak ellenére, hogy ezt nem szívesen fogadjuk el.
22. PöttyösPanka (válaszként erre: 19. - Smirnoff)
2018. jún. 10. 11:47
Persze, ha csak ágybabújásról van szó, akkor én is külső alapján választanék. De a nekem nem tetszik és az undorodom tőle közt is elég nagy a különbség. De nem vagyunk egyformák. Vannak, akiknél a párkapcsolat alapja a szex, és vannak, akiknél a lelki kapcsolat. Mindenki maga döntse el, mi a fontosabb. Csak az a baj, hogy a kérdező az külső alapján való válogatással nem jutott előrébb, különben nem indított volna topikot.
2018. jún. 10. 11:27
Minden férfi szeretne csinos baràtnőt de amikor az utcán csak úgy nézelődöm meg kell mondjam hogy a nők jobban adnak magukra. Némelyik férfi még arra se képes hogy fodràszhoz elmenjen,egy klassz frizura és màris jobban néz ki.
20. frauJost (válaszként erre: 12. - 124637ff9b)
2018. jún. 10. 11:21
Én is valami ilyesmire gondolok.
19. Smirnoff (válaszként erre: 13. - PöttyösPanka)
2018. jún. 10. 11:09
A kirakati bábu meg a nekem tetszik közt elég nagy a különbség. OK, h kozos értékrend meg sok nevetés, de ha csúnyának tartom és taszit... Én nem fekudnek le vele, bujnek hozzá és cirogatnam szivesen.
18. lapbarna (válaszként erre: 9. - Channa*)
2018. jún. 10. 10:06
Szomorú, de fullra egyetértek.
17. 9f9aa0ac88 (válaszként erre: 13. - PöttyösPanka)
2018. jún. 10. 08:53
igaz
16. 9f9aa0ac88 (válaszként erre: 15. - 12d083b51b)
2018. jún. 10. 08:52
Igen...Igen
2018. jún. 10. 08:51

Azért látod őket csúnyának, mert az arcukat nézed.

Nézz a szemükben, ott meglátod a lelküket. És amelyik szemében nem csak a belső jóságot, szépséget látod, hanem önmagadat is, ő a te párod. Akinek a szemében azt látod, hogy csodál téged, hogy rajong érted, hogy a világ minden kincséért sem mondana le rólad. Ezt keresd!

Ne a vonások, a frizura, az öltözködés, a viselkedés jelenleg menőnek mondott formáját. Magadat keresd, őbenne!

14. PöttyösPanka (válaszként erre: 10. - VendrinerPiroska)
2018. jún. 10. 06:22
Én a házas férfiakat is megnézem, és köztük is sok az igénytelen. De valakinek így is kellenek.
13. PöttyösPanka (válaszként erre: 1. - Ms_Daisy)
2018. jún. 10. 06:19
Talán itt lenne az ideje, hogy elkezd ne csupán a külsejük alapján megítélni az embereket. A szépség nagyon szubjektív. Ha párt szeretnél magadnak, jobban jársz egy olyannal, akivel közös az értékrendetek, akivel jó beszélgetni, és megnevettet. Ezek sokkal többet érnek mint az, hogy jóképű. Kivéve, ha csak ki akarod rakni a polcra, és gyönyörködni benne, mert sok esetben másra nem jó.
12. 124637ff9b (válaszként erre: 1. - Ms_Daisy)
2018. jún. 10. 05:43

Nem hiszem, hogy csak a kevésbé jóképűeknek tetszel.

Ha nekik tetszel, akkor másoknak is.

Az lehet inkább, hogy benned van nagyon erős gátlás, önbizalomhiány, és egyszerűen nem mersz a jóképűek felé nyitni.

Mész lehajtott fejjel, és nem hiszel benne, hogy nekik is tetszhetsz.

Amikor meg nem az ideálod közelében vagy, akkor felemeled a fejed, mert érzed, hogy ott akkor te vagy a több (külsőleg).

2018. jún. 10. 05:02

Hogy lehet ilyet mondani,hogy csúnya?

Nem felel meg az ízlésednek,pont...

Nem kell keresni,majd jön magától.

Én is túlvagyok egy car kapcsolaton,2 gyerekkel maradtam egyedül.

Egy másik női oldalon,ahova férfiak csak beszavazás után lehettek tagok ismertem meg a férjem..3 évig cseteltünk,aztán taliztunk először,ennek már bő 6 éve,3 éves házasok vagyunk és született 2 gyönyörű gyermekünk:)

Ő sem volt az esetem,de megismertem,és most összerakom a kezem,hogy ilyen férjem van.

10. VendrinerPiroska (válaszként erre: 8. - Sebenemarika1976)
2018. jún. 10. 02:26

Azt hiszem, sok férfi vallja azt az elvet, hogy a férfinak elég, ha szebb az ördögnél, ami szerintem hlyeség. Én ugyan nem regisztráltam sehová sem eddig, de megesett, hogy megnéztem, milyen a kínálat férfiakban abban a korosztályban, amit még elfogadhatónak tartanék. Hát, nagyon elgondolkodtató volt és jókat derültem is rajtuk. Bár tudom, hogy mindenki mást tart szépnek és a belső is legalább annyit számít, de azért meglehetősen sok magával kapcsolatosan láthatóan igénytelen, ám a kívánt partnerrel kapcsolatosan kimondottan igényes férfi profilt láttam. Mikor a késői 40-es, erősen lelakott külsejű, írni is alig tudó és a profil alapján aligha milliomos egyedek keresnek durván fiatalabb, minden földi jóval megáldott bombázó partnereket, nagyon irigylem az önbizalmukat.


A fórum indítónak: lehet, hogy csak neked rondák.

9. Channa* (válaszként erre: 8. - Sebenemarika1976)
2018. jún. 9. 23:50

Soha nem kerestem még társat, főleg nem interneten, mert már az internet előtt elkeltem és azóta a férjemmel együtt vagyunk boldogan a problémáktól függetlenül. Idén lesz a 30. házassági évforulónk:DDD


Nem fricska volt az elváltak felé, de azt gondolom, hogy érdemes lenne az embereknek magukba is nézni. Vajon miért hagyták el őket? vajon miért csak a számukra csúnya embereknek akad meg a szemük az illetőn? Én biztos vagyok benne, hogy az oka ennek megvan.

Vagy ők is csúnyák, vagy látszik rajtuk valami olyan, ami vonzza ezeket az embereket.


Marika! 2 éve hagyott el a férjed. Miért nem lépsz már tovább? Végig gondoltad, hogy miért hagytak el? Miért rugózol már ezen? Van ennek értelme? Mindenki rögtön kiszúrja, hogy valami bibi van veled, akkor miért csodálkozol azon, hogy milyen embereknek jössz be? Pont olyanoknak, amilyen vagy. Az egy dolog, hogy te jónak találod magad, de vajon más is úgy lát téged?

Ha nekem pl. egy ilyen megkeseredett, örökké nyávogó nővel kellene töltenem a minden napjaimat amilyen te vagy, akkor bizony inkább harakiriznék....

2018. jún. 9. 21:54

Ezt sajnos én is tapasztaltam- de az okát én sem értem:

Amikor a férjem 2 éve elhagyott szó nélkül- 2 kisgyermekkel-édesanyám regisztrált néhány internetes társkeresőre- amelyek ingyenesek: legalábbis s szolgáltatások egy része:

. a legtöbbjükön azt tapasztaltam, akiket ingyenesen megnézhettem: szinte a hányinger kerülgetett , ahogyan kinéztek, akik az én adatlapomra - és feltett fényképemre

válaszoltak- írták: hogy megismerkednének Velem: ezeket mind vagy letiltattam- vagy azt írtam: Valahol biztosan találnak Magukhoz illő hölgyeket !!Én nem akarom magamat "fényezni"- De közel 42 évesen- aki személyesen ismer, látott, kb fele annyinak nézek ki, törődöm a külsőmmel, igyekszem egészségesen élni, rendszeresen sportolni, stb...nem hanyagolom el magam,,, Ezek a férfiak NEM néznek Tükörbe Soha ??????A férjemet - személyesen ismertem meg-egy kulturális körutazáson: nem internetes társkeresőn: aki ilyenen próbálkozik, azok közt normálisan kinéző férfit még nem találtam- vagy olyan horribilis összegű havi előfizetési díjat kérnek ahhoz, hogy írhassak Neki- amit NEM Vagyok Hajlandó kifizetni !!!!Kinek MI a tapasztalata ????Én már letettem Róla, hogy Valóban Ingyenes Társkeresőn Normális kinézetű férfit találjak, akinek ingyenesen is írhatok..

2018. jún. 9. 21:40
Hiába szép valaki ha belül rohad:D
6. kisj
2018. jún. 9. 21:21
A csúnya pasik is lehetnek szépek, csak te látod rossz szemüvegen át őket.
5. 240a440c77 (válaszként erre: 1. - Ms_Daisy)
2018. jún. 9. 20:37
Azér mer csak. ;)
2018. jún. 9. 20:36
"A csúnya pasinak is van szíve. Talán senkinek nincs ennyire."
3. 301ae9b789 (válaszként erre: 1. - Ms_Daisy)
2018. jún. 9. 20:09
Biztos, hogy mindegyik pasi csúnya?
2. 4f32d75c33 (válaszként erre: 1. - Ms_Daisy)
2018. jún. 9. 20:06
Igen.
2018. jún. 9. 19:52
Azért mer tén is csúnya vagyok ez az oka?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook