Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Miért?! fórum

Miért?! (beszélgetős fórum)


19. 2f8d7da1d6 (válaszként erre: 1. - Hnol86)
2012. dec. 14. 13:35
Biztos vagy te benne hogy barátnő az ilyen? Egy igaz barátnő akkor sem fordul el tőled, ha okod sem lett volna az abortuszra....a te életed.
18. Padme09 (válaszként erre: 17. - Hnol86)
2012. dec. 14. 13:12

Szia, bocsi, hogy ilyen későn válaszoltam, csak eltévedtem a blogok között.

Nekem PCOS-m van, így a petéim nem nagyon akarnak kiszabadulni, és odaérni a spermákhoz.. Férjemnek meg nem annyira sok a spermaszám, hogy meg bírják várni, hogy leérjen egy véletlenül kiszabadult petesejt. Ezért mentünk lombikra. És amint lehet megyek megint, bár most csúszik legalább egy hónapot, mert egészségügyi küretre kellett mennem. Az egyik régi barátnőm amúgy azóta megint sokat keres, mióta teherbe estem, és ma is átjött, hogy mi van velem a műtét után. Fejlődünk. Neki most januárban lesz 2 éves a gyereke, és most érzi úgy, hogy hiányzok, és van ideje rám is.

17. hnol86
2012. dec. 2. 15:54
Utánna olvastam. NAgyon sajnálom, és még elég friss is. AZ idő majd egy kicsit javít a dolgokon. De szerintem ezt az ürességet semmi sem javítja amit érzek a lelkemben.Én nagyon sokat kínlódtam/ kinlódok a gondolataimmal. Nem soká megpróbáljuk mégegyszer. Amitől persze rettegem, de tudom hogy csak ez fog segíteni rajtam.
16. hnol86 (válaszként erre: 14. - Padme09)
2012. dec. 2. 15:46
Köszönöm szépen. Tudom mennyire rossz, meg még duplán is! Mi volt a gond?
15. Padme09 (válaszként erre: 12. - Jucus77)
2012. dec. 1. 19:45
Jucus 77 te nagyon jó barátnő vagy!
14. Padme09 (válaszként erre: 1. - Hnol86)
2012. dec. 1. 19:43

Sajnálom, ami történt, olvastam más blog bejegyzésed is, és én is ezt tettem volna a helyedben! Együtt érzek, mer én is most vesztettem el két kislányt, akik 20 hetesek voltak.

Nem kellene a barátnődnek így viselkedni, bár amikor az én barátnőim sorra lettek véletlenül terhesek, mikor én több éve szerettem volna kicsit velem is ez volt a helyzet. Mindenki itt hagyott egyedül, akármit tettem mégis én éreztem úgy, hogy valami baj van velem, mert nem keresnek, nem kérdezik élek-e még. Tudom, hogy nagyon fáj, sokat sírtam én is emiatt, de elmúlik! És fog majd még a barátnőd jönni hozzád! Légy erős!

13. hnol86 (válaszként erre: 12. - Jucus77)
2012. okt. 16. 18:26
Köszönöm. Aranyos vagy. van még 4 hónap hogy próbálkozhassunk. Izgulok félek de egy fába csak nem üt kétszer a mennykküüüü.... remélem! Muszáj hogy így legyen.
2012. okt. 16. 13:14

Sziasztok!

Én is azt mondom, hogy az ilyen barátnő, nem igaz barátnő! Úgy gondolom, hogy egy barátság alapja az kell legyen, hogy őszintén tudjatok beszélni a dolgaitokról és főleg az egymást érintő lelki, vagy bármilyen problémát képesek legyetek megbeszélni.

Barátnőm is sajnos úgyanúgy járt, ahogyan Te. Nekem akkor már megszületett a babám, mikor vele ez a szörnyűség megtörtént, de SOHA eszembe sem jutott, hogy ne menjünk el hozzájuk, ne hívjam fel, ne játszhasson a fiammal, sőt! Úgy gondoltam, hogy talán ez új erőt adhat nekik! És így is lett!!! :) Tavaly decemberben egészséges kisfiúnak adott életet és elmodhatatlanul boldogok. Hozzá tartozik persze, hogy második terhességét végig aggódta, izgulta, de ez ebben az esetben maximálisan érthető.

Azt kívánom Neked, hogy találj igaz Barátot! Legfőképp pedig, hogy ezútán a szörnyűség után ne keseredj el és kívánom, hogy hamarosan egészséges babának adhass életet!

Judit

11. hnol86
2012. okt. 16. 06:37
karomba se.... adják
10. hnol86
2012. okt. 16. 06:36
Remélem én is. Mert nem is kicsit bánt. Így sajnos bárki járhat de nem gondoltam volna hogy ég más fogja kellemetlenül érezni magát miattam. Pedig nem vagyok az a depis fajta+ nem mutatok én semmit sem ki. MAjd látjuk mi lesz. De én már félek hogy mi lesz ha megszületik szerintem kerülnek majd akkor is. AZt nem mondom hogy nem fogom megsiratni az enyém elvesztését+ azt hogy nekem is lehetne, de nekem ez sem tart sokáig mert egyből az jut eszembe hogy az enyémet még lehet a karomba se. NA akkor hogy sírtam volna.
2012. okt. 15. 20:33

Hátha mikor megszületik a pici akkor majd másképp viselkedik.Ha nem akkor sajnos ezt el kell fogadni.

De reméljük hogy csak átmeneti állapot.

8. Bcicus (válaszként erre: 1. - Hnol86)
2012. okt. 15. 00:15
Lehet, hogy azért kerül mert azt gondolja, fordított esetben ő nem tudná ezt feldolgozni és csak megakar kímélni.
2012. okt. 14. 23:21
Amugy 2 hete van hátra! Annyit mondjuk mondott ma hogy fél hogy nehogy beteg legyen a a pici. Lehet arra emlékeztem hogy vele is előfordulhat. Mert nálunk nem volt senkisem aki genetikailag beteg lett volna. De sajnos náluk nem is egyszer. Lehet ezért ilyenek velem nehogy rájuk hozzam a bajt... ez csak vicc... De lehet ez van. Rossz nekik. Dehát nekem is. NA mindegy
2012. okt. 14. 23:16
Értem én hogy miért ilyen. Csak bánt! Már mondtam neki hogy emiatt ne legyen zavarba, mert még mindig jobban jártam igy mint egy beteg babát megszülni.ÉN örülök neki hogy jól vannak. Majd túlteszem magam ezen is. Köszönö9m hogy írtatok. Nem tudtam senkinek sem elmondani hogy mi bánt, mert féltem hogy majd megharagszanak a baránőmre emiatt. ezt meg nem szeretném. Jóéjt nektek!
2012. okt. 14. 23:02

Zavarban van, úgy érzi, megbánt téged sz örömével. Nem tudja, mit csináljon, hogyan reagáljon... ilyen helyzetben még az is zavarba jön aki nem terhes.

Lehet mellette egy irracionális félelem is, arra emlékezteted, hogy vele is megtörténhet.

Ha tényleg barátnőd hívd fel, beszélj vele, mondd el neki, hogy neked rossz így, és örülsz az ő örömének.

2012. okt. 14. 22:58
Tiszta hülye vagyok, ilyenen síránkozom már aludni kellene, de ez annyira bánt hogy egyszerüen nem tudok. Megértem hogy zavaró tényező vagyok mert őt zavarja hogy ha ott vaagyok nem tudják önfeledten várni a picit. Gondolom vagyis én. Sosem jártam igy de amugy ezt észre vettem a többi kismamán is hogy ugy kerülnek. Pedig komolyan mondom hogy én nem mutatok semmit abból hogy mit érzek. Együtt örülök velük. Attól még hogy én igy jártam szeretem gyerekeket, bár nem tudom mi lesz ha megszületik, biztos majd nem adják ide a kezembe ne hogy elszaladjak vele.:) Vannak olyan nők tudom akik ezek után nem tudnák még rá se nézni egy babára. Nekem is sok minden az eszembe jutott, de túl tettem magam ezen a dolgokon és tovább léptem, mert erről senkisem tehet. Ezt adta a sors, és ezen kell túllépni és nézni előre.
2012. okt. 14. 22:46

Nagyon sajnálom ami Veled történt és azt gondolom, hogy érzéketlen ember akit "barátnődnek" nevezel, mert ez szerintem NEM barátság!!

Még egy idegentől is nagyobb részvétet kap az ember ebben a helyzetben!!


Szívből kívánom, hogy hamarosan egészséges kisbabád szülessen!!

2012. okt. 14. 22:44

Elhiszem, amúgy is nagyon nehéz lehet elveszíteni

egy gyermeket, a hozzáállásuk pedig kritikán aluli.

2012. okt. 14. 22:41
Ezt most muszáj kiírni magamból mert nagyon bánt. Úgy érzem magam mint egy leprás. A terhes barátnőm nem áll velem szóba, kerül mert beteg lett volna babám és el kellett vetetni. Egyszerre voltunk terhesek, de mióta ez történt velem kerül. Még az anyukája is azt se kérdezte meg tőlem hogy hogy vagyok, csak zavartan arréb ment. Olyan rosszul érzem magam, semmi jelét nem mutattam hogy én nekem ez fájna hogy ő terhes én meg már nem., sőt érdeklődöm mindig hogy van, nem síránkozom sosem. Örülök hogy jól vannak, és én is várom a picit hogy megszülessen. De ez engem ugy bánt .

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook