Miért? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Miért?

2010. ápr. 27. 21:00

Sziasztok!Az én kis történetem ugy kezdödött hogy ezelött 4 evvel egyik ismerösöm által megismertem egy nagyon rendes és kedves srácot.A 4 év leforgása alatt voltak olyan idöszakok hogy érzelmek is voltak benne.De sajnos 4 év után egy kis mondat miatt anyira oszevesztünk hogy már nem beszélunk 3 honapja.és ugy érzem hogy fontos számomra.

Adjatok tanácsot ha tudtok mit tegyek hogy ujra olyan jol kijöjünk mind eddig????

2009. nov. 11. 10:46
Szia valoszinü néha az emerek, nincsennek tisztába szavai bántásával. Pedig nagyon sokszor azt bántjuk meg akit nem kéne, szerintem kérj elnézést ,s hagyd a dolgokat magátol kiforni, s meglátod szép lesz az egész...Én már öt éve vagyok ijen ,ugymond baráti viszonyban,,45é vagyok , de elhiheted nem bántam meg semit.Azt hiszem ,gondolom szeresük egymást,tiszteljük egymás érzéseit, s hagyuk adolgokat magátol menni.. nekem ez igy jo ,nembiztos hogy ugyan ezt az érzést megkapnám ,ha a felesége lennék..szia..
2009. okt. 29. 13:20

Szia!


A leírtak alapján nekem úgy tűnik, hogy kevered a szerelmet, a vággyal. talán csak vágyat érzel a másik iránt, hiszen új, és bizsergető érzések fogtak el. Az újdonság varázsa mindenkit megszédít, de vigyázz! Nem biztos, hogy el kell dobnod régi szerelmedet egy vágyakon alapuló kaland kedvéért.

2009. okt. 23. 10:30

Szia!


Azt kérted segítsetek!

Sajnos nem lehet, nem tud senki sem segíteni, a döntést Neked kell meghozni, más nem fogja helyetted. Főleg úgy, hogy csak ezt a flörtöt írtad le, azt nem, hogy otthon mi újság. Ha arról is ejtettél volna néhány szót, akkor esetleg tanácsokat kaphattál volna, de így fél történet alapján? Mit szeretnél? Nem írtad le, milyen a párod, szereted, vagy már nem szereted? Nagy gáz van az biztos, mert csak olyankor jelenik meg a harmadik. De általánosat tudok tanácsolni.


Üljél le egy picit. Teljesen egyedül. Amennyire csak lehet. És gondold át az életedet. Mit szeretnél? Szereted még azt az embert, aki a barátod? Szeretnéd őt, ha nem a munka lenne az első? Ezt gondold át először. És ha szeretnéd, akkor ez nem szerelem, csak valaki meghallgat és otthon ezt már nem kapod meg. Sok kapcsolat megy így tönkre. De ha szereted a mostani párodat, akkor állj elé és mondj el neki mindent, mert ugye semmi sem történt. Ha szeret, meg fogja érteni és változtatni fog az életén, illetve ketten. Ezt muszáj tisztáznod, mert még te sem tudod, hogy szerelmes vagy, vagy sem.


De ha arra jutsz, hogy a mostani párodat már nem szereted, akkor is állj elé és mond el neki, mert becsapni nem szép és lelkiismeret furdalásod lesz. Komoly döntés. Ilyenkor nehéz a másik szemébe nézni, de csak így jársz jól, különben olyan kérdések maradnak a fejedben, hogy mi lett volna ha. És ezek életed végéig el fognak kísérni.


Mindenképpen tisztázzad a dolgot először magaddal. Ez a legfontosabb. Utána pedig az érintettekkel. Nem sok múlik rajta, csak a jövőbeni életed.


Nagyon nehéz lesz a szemébe nézni, de meg kell tenni. Hidd el, fel fog rád nézni emiatt a barátod, mindegy, hogyan is döntesz. És könnyű lesz Neked is, hiszen tiszta lesz a lelkiismereted. Ha megcsalod, akkor már nem, az már nagy hiba. És igazad van. Fiú és lány között a barátságok a homokozóban köttetnek, felnőtt emberek között már nem alakul ki, mert működnek azok a fránya hormonok...


Sok siket és kíváncsian várom, hogyan döntöttél és mi lett az eredménye.

2009. okt. 23. 10:26

Szia! A történeted hasonlít az anno enyémhez! 5 éve történt, h kaptam egy smst Ricsitől h szeretne velem megismerkedni. Felvett msnre, és egyre többet kezdtünk beszélgetni, majd a nyári estéken sétálgatni mentünk. Én igazi barátra találtam benne,olyanra akivel mindent megtudok beszélni, de ő többre. Mikor megmondtam neki h számomra ő csak barát, eltávolodtunk 1mástól, de msnen továbbra is beszélgettünk. Rá 1 évre lett barátnője, nemtudom miért, de pokoli volt ez a tudat számomra. Továbbra is msneztünk, beszélgettünk, majd rájöttem már nekem is több mint barát! De ő szerette a bnőjét. Elkezdtünk ismét esténként összejárni, sétálni, beszélgetni, elmondtam neki, h mit érzek, ő pedig a tudtomra hozta, h neki én csak 2. vagyok. Nem értettem akkor miért csókolt meg, egyik este búcsúzásnál. Utána sem akart tőlem többet, a barátnőjével volt, és hogy én ne szenvedjek annyira eltávolodtam tőle. Fél év múlva kidobta a lány, hozzám jött vígasztalódni, ismét elkezdődött előről minden... Összejártunk, beszélgettünk, csak már mind2nk ugyanazt érezte.. szerelmet! És ez a szerelem tart már közel 3 éve:) Szeretem, és boldog vagyok vele!

Ez az én kis történetem:)

2009. okt. 23. 10:03
Eddig azt hittem, ilyen nem létezik a világon! De mégis megtörtént Velem is! Barátra vágytam és "szerelmet" kaptam helyette. Szeretném is, meg nem is! Tudom, hogy kellünk egymásnak... De ki tudja, mi lesz később?!

Ugrás a teljes írásra: Miért?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook