Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Miből veszem észre, ha feltörk a Facebook fiókomat? fórum

Miből veszem észre, ha feltörk a Facebook fiókomat? (tudásbázis kérdés)


2013. aug. 8. 23:34

A Biztonság - Aktív bejelentkezések


Ha minden igaz, akkor itt láthatod, hogyha idegen gépről beléptek korábban.

2013. aug. 8. 22:54

sziasztok!


Nem érdemes vitatkozni.


Jó éjt mindenkinek! :)


Megváltoztattam a jelszavam,és utána is ez volt:

ikon a baloldalt pirossal áthúzva és a https szó is. Tegnap óta csinálja ezt.


A férjem barátja mondta a múltkor,hogy újra kellene telepíteni a gépemet,mert "tele van szeméttel"./ Ezeket a szavakat használta/.

A férjem barátja

2013. aug. 8. 22:53
en megertem a helyesirasi hibakat, a szlenget es a kapkodast, de konyorgom, magyarazd mar meg az "esss"-t es a "neked.írtam egyébkent semm. !!!!" cuccokat, mert az agyam eldobom :)
11. nikkica (válaszként erre: 10. - MMVZ)
2013. aug. 8. 22:36
Rajtam nen mùlik...
10. MMVZ (válaszként erre: 9. - Nikkica)
2013. aug. 8. 22:21
Ok, majd meglátjuk hogy ment-e valamire, addig se szidjuk inkább egymást, mert sok értelme nincs...
9. nikkica (válaszként erre: 8. - MMVZ)
2013. aug. 8. 22:16
Gratulàlok neked hogy te ennyire okos vagy !!! ÉN segìteni szeretem volna neki... nem értem miért kötsz bele ebbe... nem neked.írtam egyébkent semm. !!!! ;)
8. MMVZ (válaszként erre: 6. - Nikkica)
2013. aug. 8. 22:10
Kissé gyerekes az a viselkedés, amit leírtál... nem hiszem hogy itt fennállna a dolog... amit leírtam, ott meglehet nézni mindent, mutatja a helyet, oprendszert, sőt sokszor még a pontos helyzetet is. Nem kell ilyen marhaságok után kutakodni.
2013. aug. 8. 22:09
Vagy meg ugy tudod mef ha annyi esze nem volt anak aki fellepet helyeted h. a chaten nem jelolte ki axt h . ne legyel elerhetö senkinek akk. vilagitasz a a chaten!!! :)
2013. aug. 8. 22:07

Azt annyira nem tudod meg. csak ugy h

ha volt leveled es te tudos h. azt nem olvastad el esss ugy adja be neked h. te azt el olvastad.mert nem jelezi ki neked. meg ha olyan vki törte fel aki nagyon utàl akk. irkal össze vissza mindent masokbak hogy teged be égesen. es mondjuk bögdöskôdik te helyeted :)

5. MMVZ
2013. aug. 8. 22:06

Jobb oldalt fent a kék sávban fogaskerék -> fiókbeállítások -> általános -> jelszó


Illetve amit mindenképp nézz meg, az az Általános szöveg alatt (ezek most baloldalt vannak felsorolva egymás alatt) a Biztonság feliratnál, hogy az "Aktív bejelentkezések"nél mi található - ha valami idegen, azt szakítsd meg azonnal.


Sőt, ugyanitt tudsz beállítani értesítőt, hogyha pl. valaki be is tudna lépni a jelszavaddal, akkor kapsz egy sms-t. Amíg ő az sms-ben található kódot nem írja be, addig nem fog soha belépni... nekem is ez van, soha nem lett gond. Egyébként a jelszavad lehetőleg úgy legyen, hogy kis és nagybetű, illetve szám, vagy valmai más karakter is lehet az ékezetes betűkön kívül.

2013. aug. 8. 22:04

Köszi,aranyosak vagytok.


Ha feltörték,azt hogyan tudom meg?

2013. aug. 8. 21:59
Jobb oldalt fent fogaskerék, ott a fiókbeállítások, és ott tudsz megadni új jelszót.
2013. aug. 8. 21:59

Beállítások

Általános fiókbeállítások

Jelszó


és már meg is tudod változtatni

2013. aug. 8. 21:55

Hogyan tudom meg,hogy feltörték-e a fb fiókomat?


Hogyan kell jelszót változtatni?


Köszönöm a segítséget!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook