Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miből tudod, ha a pasi csak meg akar D*gni? fórum

Miből tudod, ha a pasi csak meg akar D*gni? (beszélgetős fórum)


1 2
2022. jún. 10. 08:17

Gratulálok a házasságodhoz!

Ahhoz képest, hogy mindent ki kellett találni, nem is tévedtem nagyot. Csak az hibádzott, hogy nem rólad, hanem a húgodról van szó.

Valamiért az ilyen alakok fogják meg. Hogy mi ez a valami, azt önismereti munkával tudja kideríteni. Ezt viszont nem tudod megoldani helyette. Neki kell végigcsinálni.

37. Soufflet (válaszként erre: 34. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 10. 02:22
Nem hiszem, hogy csak ilyenekbe botlik. De csak azokkal all le. Ha valaki mar rogton az elejen szerelmet vall, gyanus kellene, hogy legyen.
36. Ágio8405 (válaszként erre: 34. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 9. 11:15
Nem kell megsértődni ha fél információkat írsz csak. Oda lehetett volna írni hogy húgom mindig ilyen pasikba botlik. Akkor nem lettek volna ilyen válaszok.
35. Hattori (válaszként erre: 34. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 9. 11:13
Mindegyik azt akarja.
2022. jún. 9. 09:50
Hát nagyott tévedsz kedvesem boldog házaságban élek immár 10 éve 😊 és két gyönyörű gyermek anyukája vagyok. Amit le ítál pontosan igaz a húgomra 😔 nekem más kapcsolatom nem igazán volt a férjemen kivűl ezért nem tudom, hogyan segítsek neki mindig ilyen férfiakba botlik 😞
2022. jún. 9. 08:14

Csillapodj le, és mosd ki a szádat.

Az alapján, amit felvázoltál a hosszas bevezetőben, teljesen releváns válaszok érkeztek.

Mivel még mindig elég kevés az információ, így kicsit találgatásokba bocsátkozom. Szerintem az a problémád, hogy beleszerettél egy férfiba, aki nem igazán viszonozza az érzelmeidet, viszont mégis azt próbálta elhitetni veled. Közben pedig annyira mindent megtettél, hogy megtartsd ezt a pasit, hogy minden szexuális jellegű kívánságát teljesítetted, holott te nem igazán lelted benne örömöd.

Erre nehéz tanácsot adni. Ha nagyon el akarod hinni, hogy a másik is komolyan gondolja, és nem csak játszik veled, akkor úgysem veszed észre a jeleket. Ha felnőtt nő létedre olyan dolgokat teszel az ágyban, amihez nincs kedved, azért csak magadat okolhatod. Csak te mondhatsz nemet.

Nagyon fájdalmas egy viszonzatlan szerelem. Nincs rá gyógyír, csak az idő. Közhely, de tényleg így van. Semmit sem tudsz tenni, csak kivárni, míg elmúlik, és legközelebb okosabban választani.

2022. jún. 9. 00:59
Szerintem itt K... sokan nem tudják mi az amikor érzelmileg befolyásolnak valakit és szexuálisan kihasználják itt nem arról van szó, hogy ismerkedsz valakivel hanem ha kapcsolatban vagy valakivel és még játsza, hogy szeret ezt meg azt akar majd veled de csak addig kellesz neki még ki tudja rajtad élni a vágyaid aztán ki dob mint egy hasznalt gumikesztyűt ha nem tudsz normális érvet stb akkor mi a f#sznak írsz kedves?
31. Soufflet (válaszként erre: 18. - Prokoppeva)
2022. jún. 8. 01:56
Tudom, ott a neveles a vegen ;) De azert akkor is hozzateszem, akit csak egy csocskidobosban vesznek eszre, az igy sem, ugy sem akkora spiler, hogy lassa (es tudja kezelni) a kulonbseget.
30. krisztikrisz (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 7. 23:58
Ha nem akar párkapcsolatot és nem akar elvenni, akkor gondolom azt akarja.
29. PöttyösPanka (válaszként erre: 27. - 71ddaa07fa)
2022. jún. 7. 08:28
Egy nő egy bizonyos kor után arra gondol, hogy "ha én most x éves vagyok, és 2 gyereket akarok, akkor x+2 évesen meg kell szüljem az elsőt, tehát x+1 évesen férjhez kell mennem. Vagyis van időm úgy három randira, ami alatt ki kell derítenem, hogy ez a pasi el akar-e venni."
28. Panna.33 (válaszként erre: 27. - 71ddaa07fa)
2022. jún. 4. 14:23
Ánem, arra, hogy mehet másnap fátylat választani. :D
27. 71ddaa07fa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 4. 14:19
Most az a nő aki randira készül egy férfival, vajon mire gondol? Hogy majd az X. alkalom után is az Aldi katalógust lapozgatják?
2022. jún. 4. 14:15
Jesszusom, azt olvastam, hogy a"papi". Nézem is, milyen beteg fórumok vannak 🤣🤣🤣
25. 80ASIQ (válaszként erre: 16. - Dad1f54482)
2022. jún. 4. 14:12
Én nem vagyok ennyire rafinált! :D
24. 3472d2bf79 (válaszként erre: 23. - Sanyinak)
2022. jún. 3. 23:28
Vagy nem mondja...
2022. jún. 3. 20:22
Úgy, hogy pl. megmondja.
22. andilaci (válaszként erre: 16. - Dad1f54482)
2022. jún. 3. 15:38
👍🙋🏻‍♀️👍
21. Epresturmix (válaszként erre: 8. - Soufflet)
2022. jún. 3. 15:31

Mi tagadás! 😀

Nekem sem kellett útmutató. Valahogy régen tudtuk, ki mit akar, aztán jólvan. 😀

20. prokoppeva (válaszként erre: 19. - Kobain254)
2022. jún. 3. 13:32

Hááát, arról inkább feltételezném, hogy komoly a szándéka, nem csak egyéjszakás kalandot akar.


:-)

19. Kobain254 (válaszként erre: 18. - Prokoppeva)
2022. jún. 3. 12:01
És ha elsőre akkor biztos nem.
2022. jún. 3. 10:15

Egyszerű teszt: vegyél fel egyszer egy szolid, hétköznapi felsőt, aztán meg egy csöcskidobós, szemből mélyen dekoltált, oldalról jó belátást biztosító világos topot, melltartó nélkül. Mind a két outfitben menj a pasi közelébe és majd meglátod. Aki csak a második alkalommal szólít meg, az nagy valószínűséggel csak dugni akar.


:-D

2022. jún. 3. 09:29
Valószínűleg csak az idő dönti el. Bár egyes pasik képesek elképesztően sok energiát beleölni abba, hogy lebűvöljék valaki bugyiját. Azért ha viszonylag rövid időn belül nincs kilátásban a siker, inkább másik célpontot keresnek. Aki viszont ennek ellenére kitartóan keresi a társaságod, azt valószínűleg mást is értékel benned.
16. dad1f54482 (válaszként erre: 14. - 80ASIQ)
2022. jún. 3. 09:13

A legtöbb esettben nem nehéz rájönni. Nagyon sok mindenen látszik egy férfin, ha csak arra megy. Akár már a megismerkedés helye és módja, vagy az előélete. Az udvarlás mikéntje, szóhasználat, gesztusok stb stb. Ezer dolog árulkodhat és árulkodik is.


Ja, és becsüljük le a női megérzést sem. :)

15. 80ASIQ
2022. jún. 3. 09:00
Nem egyszer hallottam már fiataloktól, hogy dugunk, aztán majd meglátjuk, mire alakul a kapcsolat. Fiatal koromban kellett egy kicsit udvarolni is. Heeeej, mennyit hazudott az ember egy punciért! :D
14. 80ASIQ
2022. jún. 3. 08:58

A pasik dugni akarnak! Ez a fő motiváció.

Abban igaza van a kérdezőnek, hogy CSAK vagy NEM CSAK.

Annyit megreszkírozok mondani, hogy 80%-ban CSAK!

És szerintem marha nehéz, lehet, hogy lehetetlen rájönni arra, hogy CSAK vagy NEM CSAK.

13. Soufflet (válaszként erre: 12. - Ágio8405)
2022. jún. 3. 08:14

En is hazudok, mint a vizfolyas szemrebbenes nelkul rossz, amikor mar csak nem is krealok kegyes hazugsagot, hanem csak szivenszurok valakit szemtol szembe.

Ezt csak mondjak az embekek. "Lett volna ossinte" nem akarjak.

12. Ágio8405 (válaszként erre: 6. - Soufflet)
2022. jún. 3. 07:40
Mi??? Hazudni hazudhat valaki x év után is. A lényeg hogy az ember ne élje bele magát rögtön a nagy semmibe már. Sokan ezt teszik, aztán koppannak.
11. Ágio8405 (válaszként erre: 10. - Soufflet)
2022. jún. 3. 07:38
Mindig simán rákérdeztem a legelején mit szeretne, mit, kit keres.
10. Soufflet (válaszként erre: 4. - Ágio8405)
2022. jún. 3. 07:36
Hogy tenned fel az elso kerdest komolysag ugyben?
9. Soufflet (válaszként erre: 8. - Soufflet)
2022. jún. 3. 07:35
Most mar nyanyak vagyunk XD
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook