Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miben hiszel? fórum

Miben hiszel? (beszélgetős fórum)


1 2 3
4. turukata (válaszként erre: 1. - A66308f214)
2007. dec. 11. 20:53

Hú! Én nagyon hiszek abban, hogy mindennek megvan az oka. Főleg ha valami nem úgy sül el, ahogy tervezem, vagy bosszúság ér. Úgy képzeljétek el szinte mindig, megkapom a választ utólag. Mióta ezzel a gondolattal többet foglalkozom azóta már történt velem egy olyan dolog, amire majdnem két és fél évre rá, kaptam meg a válszt. Lehet, hogy a sorsunk is meg van írva, de az tuti hogy semmit nem tehetünk úgy, hogy azért ne felelnék magunk előtt.Pl:a héten is történt velem egy ilyesmi. Én 8-16- g dolgozom utána hétfőn és szerdán du. suliban, vagyok. Hétfőn mikor bementem a suliba közölte velünk a tanár úr, hogy aki aznap akar vagy tud, levizsgázhat, és akkor nem kell jönnie szerdán. Én is gyorsan levizsgáztam (mért is ne)

Erre ma délelőtt közölte a főnököm, hogy egy nagyon sürgős munka befutott és holnaptól, vagyis szerdától délutánra kell mennem dolgozni. Abban a pillanatban megvilágosodott, hogy miért is kaptam a vizsga lehetőségét hétfőn. Így a rosszat is könnyebb elfogadni.Szerintetek?

3. a66308f214 (válaszként erre: 2. - LoLiNa)
2007. dec. 6. 14:05
és ki vagy mi alakitja a sorsunkat?
2007. dec. 6. 13:59
magamban
2007. dec. 6. 13:53
Hiszel a véletlenben? Vagy hogy a sorsunk előre meg van írva?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook