Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Miben altassam a gyermekem? fórum

Miben altassam a gyermekem? (tudásbázis kérdés)


2011. okt. 2. 11:02
A hálózsákot ajánlom én is. Vegyél egy olcsót, azzal nem buksz annyit, ha esetleg nem türi el magán.
2011. okt. 2. 10:56
Kislányom 21 hónapos, egész pici kora óta hálózsákban alszik, nagyon szeretem, mert nem fázik meg. Van nyári, átmeneti és téli is belőle egy pár itthon. Vaterán vettem őket, nagyon jókat ki lehet fogni.
2011. okt. 2. 10:39

Szia!


Kislányom nem bírja elviselni a takarót, lerúgja magáról, aztán rágömbölyik :) ezért télen kap egy bodyt, pamutrugit és rá egy polárrugit. A hálózsákot ő sem szerette és én sem, így azt már nem is próbálom.

2011. okt. 2. 10:12
Most vettem én is hálózsákot a 10 hónapos fiamnak mert ő is mindig lerúgja a takarót. Azt hittem nem fogja elviselni mert régen volt rajta, utoljára tavasszal. Hát tévedtem, imádja, és azóta mi is jól alszunk!!
2. nijntje (válaszként erre: 1. - Peppelínó)
2011. okt. 2. 10:12
Vannak gyerekek, akik nem szeretik, nem tudják megszokni. Szerencsére, nálunk más a helyzet, én a ruhafalván vettem dreambag-et, és nagyon bejött. Van téli és nyári is. Viszont ha nem akarsz vagyonokat költeni, vaterázz egyet olcsón, ha nem jön be, tovább adod;)
2011. okt. 2. 10:09
Nem tudom mit adjak a hideg napokon éjjel a gyerekre. Valami vastag hálózsákra, vagy paplan anyagú rugira gondolok most. A takarót éjjel lerúgja magáról, és félek, hogy megfázik. Kisebb korában nem adtam rá hálózsákot, mert nem szerette. Azt hallottam ismerősöktől, hogy akkor már ez után se fogja szeretni a hálózsákot. Ahhoz pedig drágák a vastag hálózsákok, hogy megvegyem, és ne használja.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook