Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mibe öltöztessem a 10, 5 hónapos lányomat a babakocsiba a mai napi sétához? Az OMSZ szerint ma 18 fok van. fórum

Mibe öltöztessem a 10, 5 hónapos lányomat a babakocsiba a mai napi sétához? Az OMSZ szerint ma 18 fok van. (tudásbázis kérdés)


17. D.Kriszta (válaszként erre: 10. - Papp Szilvia)
2012. márc. 30. 23:51
ez a jó megoldás :) szerintem is,réteges de vékony ruházat, ha hideg a nózi akkor fázik, ha nyirkos a háta, nyaka, akkor melege van, a keze nem mindig megbízható mert az hamarabb lehül, és a hideg kéz nem mindig fázás jele.
16. yda (válaszként erre: 15. - Homern)
2012. márc. 23. 14:59
Köszönöm.
15. homern
2012. márc. 23. 14:28

Mi most jöttünk haza egy nagyobb séta + buszozós mászkálásból, a kisfiamon egy hosszú ujjú body és egy farmer kantáros naci volt.Így tökéletes volt a hőmérséklete(nem pirosodott ki de a kezei sem voltak hidegek).Persze táskában ott volt egy vékony pulcsi rá de nem kellett.


Babakocsiban nem mozog,oda 1 réteggel többet adnék rá, pl hosszú ujjú body plusz egy vékony kis kardigán,vagy pulóver.harisnyát már semmiképp.

14. yda
2012. márc. 23. 14:22

Köszönöm az intelligens, segítő szándékú, értelmes válaszokat.


Másoktól, akiket megbotránkoztatott a kérdés feltevése, elnézést kérek, . Véleményem szerint mindenki járt már úgy, hogy mások számára ostoba kérdés merült fel benne. Azért köszönöm a választ mindenkinek, mert azzal, hogy válaszoltatok e kérdésre, kiderül, hogy az benneteket is foglalkoztatott. Még ha nem is olyan formában, ahogyan szerettem volna.


Sajnálom, hogy ennyi unatkozó, zsémbelődő, kötözködő ember fordul meg itt. Szerintem segíteni kellene egymást, még akkor is, ha az egy ostoba kérdés is. Ha pedig nem tetszik a kérdés, lépj tovább és ne írj.

Nézz magadba!!! Te sohasem tettél fel más számára ostoba kérdést???

13. c9f9b53798 (válaszként erre: 12. - Papp Szilvia)
2012. márc. 23. 12:01

Az a gáz, hogy 14 hónapos, és már két hónapja megy az iszonyatos hiszti, szóval nála megdől, hogy kétévesen kezdődik a hiszti, nem!!! nála egyévesen, és igazi lilulós, taknyom-nyálam egybefolyós, megfeszülős... brutál. jött egyik percről a másikra. Haja kevés, szóval nem merem nem visszarángatni percenként az üvőltő gyerekre a sapkát, és a megkötőst is lehúzza, szóval nem biztos, hogy egy vékonyabb megkötőssel nem ugyanezt csinálná.


A gond az, hogy unatkozik a kocsiban, viszont önállaóan még nem megy, szerintem, ha sétálna, akkor lefoglalná magát... bár lehet, akkor meg a földön húznám, mert úgy hisztizne... előre félek.

12. Papp Szilvia (válaszként erre: 9. - C9f9b53798)
2012. márc. 23. 11:54
mekkora a lányod?
11. Papp Szilvia (válaszként erre: 9. - C9f9b53798)
2012. márc. 23. 11:54
nekem a két évesem játssza el:DD mondjuk szélben kell neki már csak de nem lehet sehol kapni!! bejártam mindent, plázákat is!!!:) aztán kifogtam egyet teszen és tökéletes lett:) nézz körül hátha találsz te is:)
2012. márc. 23. 11:53

na én nem vagyok a kiakadós fajta...de...


10 hónap alatt ki kellett ismerned hogy milyen:)))

adj rá egy hosszu ujjú bodyt egy rövid ujjú pólóval és harisnyát egy rövid nacival, vagy a naci póló helyett egyberuhát, és etgyél el egy pldéet:) ha hideg a keze akkor betakarod...ennyi:)

2012. márc. 23. 11:52
Mi ma megszívtuk, óriási hiszti volt a sapka miatt, a sétáló zengett a kislányom miatt. Én fel a sapka, ő le.... még nem tudtam megkötős és vékony sapit szerezni...
2012. márc. 23. 11:52

Uhhh...

ez nem lehet komoly...

?

2012. márc. 23. 11:51
ez most ténxleg egy komoly kérdés?
2012. márc. 23. 11:48

Ez most komoly kérdés???

Ha tegnap túl lett öltöztetve, akkor ma ne adj rá annyi cuccot!

5. yda
2012. márc. 23. 11:46
Az a baj, hogy én nagyon fázós vagyok. Tegnap is hasonló idő volt, de szerintem túlöltöztettem. Volt rajta: garbós body, vékony kardigán,harisnya, polár kertésznadrág és egy kabát. Szerinted nem sok?
2012. márc. 23. 11:46
Azt mondják az okosok, egy réteggel többet kell ráadni, mint saját magunkra!
3. Ami.
2012. márc. 23. 11:45
Ez komoly? Menj ki nézd meg milyen idő van,és keress valamit.Mi honnánk tudnánk,azt se tudjuk hol laksz,mindenhol más az idő,az sem mindegy hol sétáltok szélvédett helyen vagy nyitott réten.A ruhatárával sem vagyunk tisztában.Én valami rétegeset adnék,vékony sapi,kalap ha kislány,felül meg h ha melegszik le lehessen venni,ha hűvösebb lesz visszaadni rá.De szerintem egy anyának ezt tudni kéne.Remélem azért megoldod,és sétáltok egy nagyon.
2012. márc. 23. 11:43
és szerinted??? ha kimennél megnézni, segiteni:))))
1. yda
2012. márc. 23. 11:41
Mibe öltöztessem a 10, 5 hónapos lányomat a babakocsiba a mai napi sétához? Az OMSZ szerint ma 18 fok van.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook