Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mibe menekültök, ha megoldatlan gondjaitok vannak? fórum

Mibe menekültök, ha megoldatlan gondjaitok vannak? (beszélgetős fórum)


1 2
9. Csalános (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. febr. 28. 12:21
Az első dolog gondolkodni, hogy oldható meg. És mi a gond? Leég a házad, ami mostanában sok van. Valahol lakni kell, nagy gond. Vagy egy betegség, gond, de reméljük meggyógyulsz, nem szabad idegeskedni. kiraboltak, hitel, tartozások, nyugi törleszteni kell, de nem omlik össze a család. Bele kell törődni, hogy ha szűkebben kell élni. Szóval a gondokat orvosolni kell és nem kétségbe esni.
8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Panna.33)
2020. febr. 28. 12:12
Azzal nem sokra megyünk, hogy mi lesz ha. Dehát, ilyen az emberek többsége.
7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Brigu07)
2020. febr. 28. 12:10
Utolsó mondatodat tekintve- gondolod, hogy így van?
2020. febr. 28. 12:10

Munka elől szórakozásba, magánéleti elől munkába. :))


Nem is tudom olyan, hogy megoldatlan, nem létezik, mindig megy tovább az élet.

Amikor apukám meghalt, akkor ha nincs a munkám, biztos, hogy mélyebbre húz a gyász a munkám nélkül, ami elterelte a gondolataimat.

Most, mikor kiderült a betegségem, az segített, hogy minél többet kutakodtam utána és kiderült, hogy mindegyik kórlefolyás más és más, nincs két egyforma, és ha kell, tudnak is rögtön segíteni, így sikerült átkapcsolni az agyamat, rájöttem, hogy minden megy tovább, nincs "mileszha", és nem kell azzal foglalkozni, míg nem jön el.

2020. febr. 28. 12:09
Nem néhány órát, annál többet.
4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Globus)
2020. febr. 28. 12:08
De mikor éppen várni kell, és feszült vagy?
2020. febr. 28. 12:07

Mint például milyen gond?

Ha tudom, megoldom, így-úgy. Ha nem, továbblépek.

2020. febr. 28. 12:04
Szia! Elmenekülni a megoldatlan gondok elől nem szabad....èn ilyenkor a gyerekeimből merítek erőt. Vagy sütök valami sütit a családnak. Próbálok nyugodt maradni. Vègülis minden úgy lesz,ahogy lennie kell. Nem lehet, hogy az ember lelkileg kicsinálja magát. Isten mindig csak akkora terhet tesz ránk,amit elbírunk. ☺️
2020. febr. 28. 11:59

Az első reakció, megoldjuk.

De ha nem megy? Munka, szórakozás......

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook