Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mibe lehet belekeverni a fehérjeport? fórum

Mibe lehet belekeverni a fehérjeport? (tudásbázis kérdés)

2008. aug. 4. 16:03
Én gyümölcslével szoktam inni.
2007. szept. 29. 14:59

Fogyás szempontjából lényegtelen mivel isszák a fehérjét (ami nem MRP vagy hasonló drogériában vásárolt fehérjének álcázott italkeverék).


Fehérjeport ajánlatos (!) vízzel inni, de csak azért mert a tej lassítja a fehérjefelszívódást a gyomorban. Én edzés után, amikor az kell h gyorsan szívódjon fel a fehérje vízzel, reggel amikor épp lassú felszívódás kell tejjel iszom.

2007. szept. 28. 19:04
sovány tejjel de vízzel vagy nem kalóriás gyümölcslével is lehet inni.
2006. okt. 13. 18:00
Talán akkor valóban a fele-fele arány lenne a helyes!
4. gota
2006. júl. 11. 16:36
Asszem majd én is fele víz, fele tej arányban fogom csinálni...
2006. júl. 9. 19:35
Én biztos tejjel fogom kipróbálni, ha megjön a termék, mert imádom a tejet.Vízzel nekem olyan fura lenne, nem?
2006. júl. 8. 12:58
Én azt vettem észre,hogy ha tejjel ittam jobban mentek le a kilók! De ez egyénfüggő. Mert a Viz 0 kalóriás ugye, igy a szervezetem lelassult. Majd elkezdtem több tejet inni, és igenis jobban beindult ...hm... nem tudom most melyik helyes! Szerintem azért egy kis tejet is igyatok! Ahogy Hoxa is csainálta fel-fele arányban;)
2006. júl. 8. 10:50
Ha vízzel keverem akkor jobb a hatása, jobban lehet tőle fogyni? Itt olvastam valahol, hogy ha tejjel isszuk és nincs olyan nagy eredménye akkor vízzel kell inni tovább....

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook