Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mi zajlik bennem? fórum

Mi zajlik bennem? (beszélgetős fórum)


20. 59e9b48a7b (válaszként erre: 2. - 859d1d62c0)
2012. jan. 4. 19:15
Nem tudunk segíteni,ha ilyen érzéseket táplálsz más iránt akkor szerintem lépj ki a jelenlegi kapcsolatodból és úgy talizz azzal a sráccal akiért megőrülsz :) Így fer:)
2011. okt. 29. 11:58
Ma kellene vele taliznom.De NEM megyek!!!!!döntöttem.csak egy hirtelen fellángolás volt.
18. ec6e9cfd9f (válaszként erre: 2. - 859d1d62c0)
2011. okt. 24. 19:43

Én a helyedben találkoznék vele,mert így nem tudsz a végére járni a dolognak,és folyton ezen agyalnál.

Viszont kikötném magamnak,hogy bármilyen is a helyzet, baráti puszinál tovább nem megyek,utána otthon megemésztem,mi volt,mit éreztem..

A valóság a legtöbbször silányabb,egyszerűbb,mint amit beleábrándozol egy felfokozott hangulatban.Ha mégsem,akkor el kell gondolkodnod a kapcsolatodon...

17. 859d1d62c0 (válaszként erre: 11. - Carfiol)
2011. okt. 22. 16:01

Elgondolkodtató amit írtál!!!

úgy hogy megy a töprengés rendesen!

16. 859d1d62c0 (válaszként erre: 13. - Anyamaci28)
2011. okt. 22. 15:59
Egyértelmű h. érdekel.:-)
2011. okt. 22. 11:59
mit hallasz?!
14. Noncsi18 (válaszként erre: 11. - Carfiol)
2011. okt. 21. 23:53

Teljesen egyetertek veled, neked van igazad!!

Ha a kapcsolatomban minden rendben van es szeretem a masikat akkor nem is kezdek el levelezgetni se vele......

2011. okt. 21. 22:03

Szia!


Ugyanebbe a helyzetbe vagyok, voltam én is. Szerettem a párom, de sok gondolkodás, töprengés után rá kellett jönnöm, hogy nem szerelemből. Ha valakit igazán szeretsz, akkor nem hiányzik egy másik pasi. Én pontot tettem az i-re, lezártam a kapcsolatom és új életet kezdve, esélyt adok a másik pasinak, mert rá akarok jönni, hogy mi az ami ennyire vonz benne, már egy éve. A folytatás ha érdekel majd leírom.

12. 76d055b916 (válaszként erre: 1. - 859d1d62c0)
2011. okt. 21. 21:29

Igaza van Carfiolnak! Valószínű,hogy nem véletlenül választottad AKKOR a párodat!


Vagy,ha mindenképpen utánna akarsz járni, szakíts a pároddal,hogy lásd,úgyis megvan-e ez a nagy "őrület"!

Mindenkit figyelembe véve,azt hiszem ez így lenne korrekt!

11. Carfiol (válaszként erre: 2. - 859d1d62c0)
2011. okt. 21. 19:48

pedig semmi baj a párkapcsolatommal imádom szeretem a párom - nem hiszem, hogy őszintén szereted és vele tervezel, mert különben meg sem fordult volna a fejedben, hogy elmenj. Valami nem működik jól, ezt be kell ismerned!


iszonyat módon szenvedek mert ott a párom.És nem ezt érdemli. - akkor miért mész el? Szerinted mit szólna, ha tudná, hogy Te ezért akarsz elmenni? Te mit szólnál, ha megtudnád, hogy ő ezért akar elmenni egy másik nővel találkozni? Lehet, hogy neki is kellene már egy kis újdonság, nem?


kellenek azok az izgalak amik egy kapcsolat elején vannak - a kapcsolat eleji izgalmak csak a kapcsolat elején vannak...inkább örülj, hogy elmélyült...attól még másfajta izgalmak lehetnének :)


úgy volt,hogy összejövünk.De nem jött össze a dolog mert jött a párom - bizonyára nem véletlenül jöttél össze a pároddal és nem vele :)


Mit csináljak? - szerintem ne menj el


Mi ez az egész? - be nem teljesült vágyak ...mi lett volna ha...

10. ba935a28b0 (válaszként erre: 7. - Bucóka20)
2011. okt. 21. 18:35

:)))

Na ja!:DD

2011. okt. 21. 18:35
Kicsit később ért el a tavasz! :((
2011. okt. 21. 18:18

Hát elhiszem:-)

Nem lehet egyszerű úgysem:-S

7. Bucóka20 (válaszként erre: 6. - 859d1d62c0)
2011. okt. 21. 18:14

Mondjuk nekem kicsit másabb a helyzetem,mert nekem barátom külföldön dolgozik,lassan már 2 hónapja nem láttam.

És engem a pasik nm úgy érdekelnek,mint lelki társ stb,hanem inkább a szex része.. ami izgat.:-)

6. 859d1d62c0 (válaszként erre: 4. - Bucóka20)
2011. okt. 21. 18:09
Dettó úgyan ez valami hiányzik de nem tudom mi!!!!Nagyon rossz érzés!Tényleg itt nem arról van szó hogy megcsalás meg ilyenek.Ez inkább ilyen lelki téma vagy áhhhh nem tudom.
2011. okt. 21. 18:03
Az van, hogy valami hiányzik a párkapcsolatodból, ezt akarod megszerezni külső forrásból. Ha csak az újdonság varázsa hiányzik, akkor aljas vagy, hogy párkapcsolat védelméből és nem tiszta lappal indúlsz. Ha más hiányzik, akkor vagy nem tudod, hogy mi az, vagy nem akarod tudni.
2011. okt. 21. 18:01

Én is hasonlókat érzek,csak nekem nincs konkrétan másik srác.Csak vágyok vmire,amit meg sem tudok igazán fogalmazni,annyit tudok,hogy valami nem kerek a kapcsolatomba a barátommal,azt leszámítva,h nekünk sincsenek most problémáink.


Megértelek,tanácsot nem tudok adni.

Most sokan biztos azt fogják írni,h inkább a már meglévő kapcsolatodat lendítsd fel,mert a következőbe is elmúlik majd egyszer a rózsaszín köd... stb...Hát nem tudom mennyit bír ki egy kapcsolat(??)



Találkoztok,aztán ahogy írtad,lesz ami lesz...

A döntés a Te kezedben van....

3. 53dfddad18 (válaszként erre: 1. - 859d1d62c0)
2011. okt. 21. 18:01
Anyagcsere.
2011. okt. 21. 17:55

Sziasztok!

Az van hogy....:-S

van egy párkapcsolatom eléggé komoly együtt élünk...stb.

De viszont van egy másik személy akivel elkezdtem levelezgetni.Régóta ismerem öt,sőt a jelenlegi párom elött úgy volt,hogy összejövünk.De nem jött össze a dolog mert jött a párom.Ezzel a másik sráccal megmaradtunk barátként.De úgye mind a 2-en tudjuk,hogy mi a helyzet.idáig nem is foglalkoztam vele de most...megörülök érte!pedig semmi baj a párkapcsolatommal imádom szeretem a párom.Nem értem mi ez.És nem is a sexről van szó mert nem a sex miatt akarnék vele talizni.csak úgy odabújni meg...kellenek azok az izgalak amik egy kapcsolat elején vannak értitek miről beszélek:-)mint pl.(izgulsz a tali elött...stb.)

Megbészeltük a sráccal hogy talizunk és lesz ami lesz.Nagyon várom már,de viszon iszonyat módon szenvedek mert ott a párom.És nem ezt érdemli.Mit csináljak?Mi ez az egész?

segítseket!!!

2011. okt. 21. 17:47
Mi zajlik bennem?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook