Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mi vonzza a férfiakat náluk jóval idősebb nőkhöz? fórum

Mi vonzza a férfiakat náluk jóval idősebb nőkhöz? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
896. Érdekes73 (válaszként erre: 878. - Kriszta773)
2014. márc. 31. 23:22
Kapcsolatfüggők és nem tudnak nemet mondani :(
2014. márc. 31. 23:22
Én még ilyet csak 1xláttam.
894. Érdekes73 (válaszként erre: 874. - Kriszta773)
2014. márc. 31. 23:21
Nekem se kéne fiamkorabeli. A szemembe max helyes gyerekek :)Van ismerősöm fele annyi idős barátnővel ( fiával egykorú)nekem ez vhol perverz...Nem tudom magam beleélni én se ebbe a szituba:)
893. 4510537174 (válaszként erre: 892. - Kriszta773)
2014. márc. 31. 20:06

Egy vicc leirvais más, meg elmondva.


Mondok még egyet, amely Amerikában néhány éve az év vicce volt.


Életfogytiglanra ítélt fegyencek beszélgtnek a cellában :

- Jack, elvetted azt a nőt feleségül ,akiről meséltél ?

- Nem örültem meg, hogyfeladjam a szabadságomat.

892. kriszta773 (válaszként erre: 891. - 4510537174)
2014. márc. 31. 20:01
hát ez elég gyenge vicc :)
891. 4510537174 (válaszként erre: 890. - Kriszta773)
2014. márc. 31. 19:57

Erről a témáról egy vicc jut az esezmbe.


A gazdag mennyasszony megkérdi az udvarlóját :


- Szívem akkor is szeretnél, ha öreg, csúnya és szegény lennék ?


- Drágám, akkor is. Csak nagyon hiányoznál.

890. kriszta773 (válaszként erre: 889. - 4510537174)
2014. márc. 31. 19:51
én nem szoktam így osztályozgatni, persze életkor alapján lehet, de azért a külső is nagyot nyom a latba. egyszer találkoztam egy közel 50 éves nővel, aki 35-nek se nézett ki, ráadásul a dögös, formás fajta volt szép arccal, hát baromi nagyot néztem, mikor elárulta, hány éves. tutira egy pasi se nevezte volna középkorúnak :)
889. 4510537174 (válaszként erre: 888. - Kriszta773)
2014. márc. 31. 19:44

Erről van szó ! Ahogy idősödik az ember, úgy változik a szemlélete az öregségről. Mivel ezzel a kérdéssel magánszorgalomból is foglalkozom, a következő megállapításra jutottam.

Az az ember, aki az éltkorát megkettőzve elmondhatja magáról, hogy esélye van, még legalább annyit élni, mint addig, az nyugodtan nevezheti magát fiatalnak. Ennek a felső határa : 4o év.

Aki ennél idősebb 41- től - 65- ig ( ez a nyugdíjkorhatár ) az középkorú

Ezen felül 66- tól felfelé, öreg majd aggastyán.

888. kriszta773 (válaszként erre: 887. - 4510537174)
2014. márc. 31. 19:37
az is számít egyébként, hogy mit nevezünk idősebbnek :) nekem húszévesen egy harminc éves is öreg volt már, egy negyven meg közel a sírhoz :))))) mindegy, hogy férfi vagy nő volt. tizenévesen meg még csókolommal köszöntünk a húszévesnek is :)
2014. márc. 31. 19:18

Ha a férfi pánélban van, az idős nőnek nagyon erős mágnese van.

Ez a legtutibb varicáció

886. kriszta773 (válaszként erre: 885. - Gribedli***)
2014. márc. 31. 19:00

de a tiéd egy átlagos, mindennapos történet, általában az emberek így bútoroznak össze, nem azért, mert más fegyvert tartana a homlokukhoz :)


de akár még itt a fórumon is láthatod, mennyire olyan huszonéves lány kesereg, hogy nem jön össze neki egy normális kapcsolat, nem volt még szerelmes, és nem kell a pasiknak, legfeljebb szexre, pedig csinos és elvileg nincs semmi gond vele. vannak ilyen történetek is, én például ez utóbbiakat nem értem, hogy fordulhat elő

885. gribedli*** (válaszként erre: 883. - Kriszta773)
2014. márc. 31. 18:53

Ezek magyar ferfiak, gondolom, nekem mas kulturaval van dolgom es ellenkezoleg, nem tapasztaltam semmi ilyen menekulos dolgot 20 evesen sem, most sem. Mielott feleszmeltem volna, mar egyutt is eltem azzal a pasival, akibe beleszerettem, raadasul ugy, hogy o rendezte az alberletet, szervezett meg mindent es az anyukaja rendezte be minden szukseges dologgal. Az olasz nagyon vendegszereto nep! De egyebkent is, nalunk nem voltak ilyen hatso gondolatok vagy ilyesmi, kerek perec megmondta, velem akar elnj, slussz, azota nem hagytuk el egymast. Eszembe sem jutott strategiazni es neki sem. Persze, nem beszelhetek minden ferfi neveben, az enyem ilyen, errol nem er altalanositani es nem is akarok.


Az pedig nagyon eltero, hogy ki hogyan ad magara anyasag elott es utan, nekem ebben nagyon partner a ferjem es tamogat, akar a kinezetemrol van szo, akar arrol, hogy elkuldjuk a nagyihoz a gyerekeket magunk miatt. Mivel csak az o szulei johetnek szoba, koszonetem nekik is:)

884. c114183a1c (válaszként erre: 882. - Gribedli***)
2014. márc. 31. 18:30

Én nem tartalak semminek, csak nem értem, hogy hol olvasol te ilyeneket, amiket leírsz? Elgondolkoztál már rajta, hogy miért írod? Nem lehet, hogy ezek a te saját gondolataid, csak más szájába akarod adni? Mert tényleg úgy néz ki az egész. Még csak hasonlót sem írt egyikünk sem sehol. Ezért is nem tudsz értelmesen válaszolni arra a kérdésre, hogy hol is írtuk. Ezért kezdesz el másról beszélni. :)

Szerintem még csak a közelében sem jársz annak, amit mi gondolunk. :) Soha nem voltam irigy sem fiatalabb, sem idősebb nőre, sőt, ha jól néz ki valaki, azt elismerem, mint ahogy már írtam is, mert nyilván tesz is érte, legyen az fiatal, középkorú, idős. Nem értelek! Úgy szeretném tudni, hogy honnan olvasod te ki ezeket a sületlenségeket, mert az általunk írtakból tuti nem. Szerintem ezek csak a te fejedben vannak.

883. kriszta773 (válaszként erre: 879. - Gribedli***)
2014. márc. 31. 18:29

szerintem te nagyon félreérted, hiszen írtam is, hogy nincs nagyon közöm huszonéves lányokhoz, nem ismerem őket :) amit írtam, azt azok a férfiak mondják, akik például huszon, harmincévesek, és mégsem a fiatalabbak után futkorásznak, hanem az idősebbek után. ezeket mondják, hogy ez az oka


minden húszéves nő azt hiszi, a hozzá korban passzoló férfi, ha idősebb nővel kezd, akkor csakis azért lehet, hogy gyorsan lenyomhasson egy numerát, mégha az nem is jó és löttyedt nővel teszi. aztán majd harminc és negyven évesen rájön, tapasztalja, hogy ezek a fiatal pasik jobban tepernek utána, mint amikor húszéves volt :) sokszor egyszerűen az az oka, hogy egy harmincas nő már kiteljesedett, jobban használja a szexualitását, és nem pusztán a szexben. persze vannak kivételek, mert sokan ahogy például anyává válnak, megszűnnek nőnek lenni, és nem figyelnek magukra

pár éve például azt mondta nekem egy fiatalabb pasi, hogy a húszévesek közül olyan sok lánynál tapasztalt valami görcsös "meg akarom fogni" hozzáállást, hogy kifejezetten menekült a huszonéves csajoktól, mert már egy-két randi után komoly elköteleződést vártak, miközben még nem is ismerték egymást, és taszító volt ez a hozzáállás, mert nem is tudták elengedni magukat és szórakozni, jól érezni. ilyen oka is lehet, valószínűleg mindenkinél más

882. gribedli*** (válaszként erre: 880. - C114183a1c)
2014. márc. 31. 18:23
De engem nem erdekel, hogy te minek tartasz, ezert mi jar, intot kapok, tanarneni?:)
881. gribedli*** (válaszként erre: 873. - 3f3949edc4)
2014. márc. 31. 18:20
Mondjuk egy kis eronlet nem artott meg senkinek:)
880. c114183a1c (válaszként erre: 879. - Gribedli***)
2014. márc. 31. 18:19
Figyelj már Gribedli! Te ezeket honnan veszed? De most komolyan? Ezek a gondolatok csupán a te fejedben fogalmazódnak meg! Elgondolkoztál már azon, hogy miért? Kicsit betegesnek találom. :( Sem Kriszta, sem én nem mondtunk még csak hasonló dolgokat sem! Szerintem már ne égesd tovább magad, mert többen is olvassák ezt a fórumot és egy idő az ilyen keserves kísérletek miatt szánalmassá válsz. :(
879. gribedli*** (válaszként erre: 874. - Kriszta773)
2014. márc. 31. 18:15

En nem arra ertettem, hogy kihez vonzodsz, hiszen mindenki ahhoz vonzodik, akihez akar.


En arra ertettem, hogy kritizalod, lebecsulod a fiatal lanyokat, mert mondjuk rosszul viseled az ido mulasat es jobb a lelkednek, ha ilyeneket kiragadsz, hogy panaszkodnak a fiatal csajokra.


Es ha te elhiszed ezt, hogy tenyleg ilyenek, akkor nyilvan abbol indulsz ki, hogy te ilyen voltal, vagyis milyen igazuk van, hogy a fiatal csajok az agyban nem jok, stb.stb. De ettol meg nagyon is vannak, akik nem sajnalatramelto, felszines, bena lanyok es esetleg vannak erett nok, akiknek semmi bajuk veluk, nem attol jobb a napjuk, hogy libanak neveznek minden 20 evest

878. kriszta773 (válaszként erre: 877. - 3f3949edc4)
2014. márc. 31. 18:14
a nők szerintem ragaszkodóbbak, és sokszor olyanokhoz is, akikhez nem kéne, és mindent bevetnek, akár anyagiakat is :) legalábbis csak ezt tudom elképzelni, amikor látom, hogy néha egy-egy csinos nőci, sőt fiatalok sokan egy semmilyen külsejű léhűtőre mosnak, főznek, tartják el
877. 3f3949edc4 (válaszként erre: 875. - Kriszta773)
2014. márc. 31. 18:10

Igen! Nem erről az utóbbi esetről beszélünk.


Azt gondolsz, amit akarsz; az a szíved joga neked is :) - nem akarlak én meggyőzni semmiről (csak az álláspontomat írtam le)!

Majd biztosan megfejti valaki ezt a talányt is ;) !

876. c114183a1c (válaszként erre: 874. - Kriszta773)
2014. márc. 31. 18:08

Idősebbel én sem kezdenék, most már sokkal fiatalabbal sem.

Nem is értem azokat a nőket, akik náluk 10-15 évvel idősebb pasikhoz mennek férjhez, kitartatják magukat. Szülnek 3-4 gyereket... És mi lesz majd, ha a nő 45 lesz, a pasi meg 60? Gondoljunk csak bele! A férfiak amúgy is hamarabb öregednek. Mit fog vele kezdeni? A nő abban a korban még virágzik. Ismerek olyan nőt (Anyukám egyik barátnője), aki sokkal szebb 47 évesen, mint 10 évvel ezelőtt. Sokkal jobb ad magára, a frizurája most tényleg illik hozzá.

875. kriszta773 (válaszként erre: 870. - 3f3949edc4)
2014. márc. 31. 18:01
hát biztos van különbség "kitartók" között, mert úgy gondolnám, ha egy nő tehetős, valószínűleg nem egy csúnyácska palit tartana :)))) persze sokszor hallok olyanokról, ahol a pasi nem dolgozik, a nő kénytelen ilyen szempontból kitartani, de azért ez nem az a kitartás, amire az ember kapásból gondolna :)
874. kriszta773 (válaszként erre: 871. - Gribedli***)
2014. márc. 31. 17:59

ne haragudj, de ez oltári nagy baromság. tehát ha nem vonzódok a nálam sokkal fiatalabb vagy sokkal idősebb pasikhoz, akkor tutira szar szexuális életem volt, meg amúgy is egy nagy irigy savanyúság lennék? :)

egyszerűen egy sokkal fiatalabb pasi nekem gyerek, egy sokkal idősebb meg vén hozzám, ennyi :)

873. 3f3949edc4 (válaszként erre: 872. - Gribedli***)
2014. márc. 31. 17:55
Nem hajléktalanokról (végletek) beszélek. Attól, hogy valaki nem hivatásos címplapfiú, még lehet igényes, nemde? :DD
872. gribedli*** (válaszként erre: 870. - 3f3949edc4)
2014. márc. 31. 17:51

En mondjuk igenyes vagyok a masik kulsejere is, szoval ha mar kitartanek valakit, nezzen ki jol!:))) Es legyenek mas "erenyei" is!


Tudod, ha mar veszek, megnezem, mit veszek!:D

871. gribedli*** (válaszként erre: 867. - Kriszta773)
2014. márc. 31. 17:48

Figyi, nem mindegyik idosebb no utan kajtatnak, csak azok utan, akik rendben vannak onmagukkal es a vilaggal, es minden korban megeltek azt, amit abban a korban kellett, szegyenlosseg nelkul, felhanytorgatas nelkul.


Te is voltal fiatal, nem? Ennyire car volt? Nem elveztel el soha, vagy nem udvaroltak soha, vagy nem volt kielegito a kapcsolatod a ferfiakkal? Mert aki rendesen kibulizza magat, tapasztalatokat gyujt es megismeri a testet, megeli minden lepeset a szexualis fejlodesnek, annak semmi baja nincs a fiatalabbakkal sem, es az idosebbekkel sem.


Maskulonben az egesz ugy hangzik, mintha neked csak savanyu lenne a szolo. Valami hianyzott, elmulasztottad, es most nyugtatgatod a lelked, hogy a fiatalok nem "elnek". Holott mindenki, aki egeszseges lelkesedessel all hozza, nem csinal ebbol akkora bajt, es meri ertekelni a masikat is, a tapasztalatlant is, a tapasztaltabbat is:)

870. 3f3949edc4 (válaszként erre: 868. - Kriszta773)
2014. márc. 31. 17:44

Amiért a nő kitartja a csúnyácska csórót, a férfi pedig csak a 20as modelalkatút! :)

De mindegy is: mindenki hisz amit akar... ;)

869. c114183a1c (válaszként erre: 866. - Gribedli***)
2014. márc. 31. 17:35

Kedves! Azt csinálsz, ami csak jól esik. :) Hiszen az imént is azt tetted, nem?

Olyannal vádoltál, ami nem igaz, utána pedig elkezdtél össze-vissza hablatyolni. :)

Egy valamiben viszont igazad van: különbözünk! :) Nagyon-nagyon különbözünk! Még annál is jobban! :) Soha ne legyek ilyen, mert szégyellném magam!

868. kriszta773 (válaszként erre: 862. - 3f3949edc4)
2014. márc. 31. 17:34
és mennyiben másak a nők egy érdekkapcsolatban, mint a férfiak? :)
867. kriszta773 (válaszként erre: 820. - Gribedli***)
2014. márc. 31. 17:29

mik történtek már megint itt :)


engem nem érdekelnek a fiatal lányok, mert nem vagyok leszbi, ezért nem tudom megmondani, hogy milyenek, csak azt mondnom, amit mindenki szajkóz körülöttem :) a nálam fiatalabb pasik sem érdekelnek, ezért savanyúság sincs bennem, mert hiába próbálkoznak (és nem érdekli őket, hogy van-e párom vagy nincs), valahogy engem nem vonzanak


a környezetemben sok olyan páros van, ahol a férfi jóval fiatalabb a feleségénél, sokéve élnek együtt, boldogan, gyerekekkel, nem hiszem, hogy bármelyik fél részéről is kényszer lett volna a kapcsolat :)


engem a jóval idősebb pasik sem vonzanak, ugyanúgy mint a fiatalabbak, de az eredeti kérdésre az a válasz, amit többen írtunk. mert szerintem miért van az, hogy annyi fiatalabb pasi kajtat idősebb nők után? hiszen valami oka csak van, hogy nem tudnak/akarnak velük egyidősekkel vagy fiatalabbakkal kezdeni. számomra az is furcsa, hogy sok házas férfinak nem fiatalabb, hanem idősebb szeretője van, azt gondolnám, ha már egy férfi félrelép az asszony mellett, fiatalt keres, de manapság már ez sem módi :)))

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook