Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mi vonzza a férfiakat náluk jóval idősebb nőkhöz? fórum

Mi vonzza a férfiakat náluk jóval idősebb nőkhöz? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
716. ripi52 (válaszként erre: 715. - E438349773)
2011. jan. 31. 23:24

Kaptam én már olyan feleletet is, hogy miért nem használom ki, hogy ilyen fiatallal lehetek, mert a legtöbb nő azt mondja, hogy élni szeretne és kihasználja a kapott lehetőséget.

Ebbe is lehet valami, de nálam ez nem jön be. Nem szeretnék virág lenni az ilyen méheknek. Kaptam én már hideget-meleget egyaránt.

Habár a volt exem egy 27 évvel fiatalabb csajjal él most együtt. Annyi idős, mint a lányom, sőt a fiam még idősebb nála. Vannak faramuci helyzetek, de azt hiszem ezt ők tudják, hogy mit miért cselekednek. Én már nem is akadok ki semmin. Tudomásul veszem és kész.

715. e438349773 (válaszként erre: 714. - Ripi52)
2011. jan. 31. 23:10
lehet ugy is van. naluk kevesebb a hiszti. egy idosebb megfontoltabb :) vagy mar nincs is kedve ilyen bonyodalmakhoz.
714. ripi52 (válaszként erre: 713. - E438349773)
2011. jan. 31. 23:05
Egy ilyen felállást még talán meg tudnék magyarázni. Egy fiatal csajnak tetszik, ha érett pasival van, hisz körülrajongja, mindent megkaphat tőle amit csak szeretne. De egy fiatal srác mit akar egy idősebb nőtől? Ez még rejtély számomra. Erre csak egy pasitól kaptam olyan választ,/igaz nős volt és 31 éves/ hogy azért, mert a fiatal csajoktól nem tud szabadulni, fenyegetőznek, hogy lebuktatják a feleségnél... stb. Mert ugye ezeket a kapcsolatokat csak rövid ideig szeretnék fenntartani, utána jöhet az újabb kihívás.
2011. jan. 31. 22:44
ezt nem rosszbol irtam. csak furcsanak talalom mivel forditott esetben is valami ilyesmi all a hatterben. van egy baratnom 21 eves es 40-es pasikkal ismerkedik kivetel nelkul! az apja meg pici koraban elhagyta oket. de hallani mas hasonlo esetekrol is. azert adtam ot peldanak mert ot ismerem....
712. ripi52 (válaszként erre: 711. - E438349773)
2011. jan. 31. 22:32
Ezt egyik sem mondta. A szokásos szöveg, mintha egy tanfolyamra jártak volna. "Szeretem az érett nőket"
2011. jan. 31. 21:28
hianyzik az anyukajuk? :D
710. ripi52 (válaszként erre: 708. - 9bbc382386)
2011. jan. 31. 20:31
Bocsi, a 709-es hsz. erre vonatkozik.
709. ripi52
2011. jan. 31. 20:27

Lehet, hogy nem volt egyértelmű amit írtam.

„Inkább szól az annál nagyobb, vagy érdekesebb korkülönbségekről. Ha a fiú 18, akkor érdekes egy 30-as párosítással, vagy ha 25 éves és 40-es nővel van.

30-40-es férfi 60-as nővel. . . . .”


A fenti írásodra jegyeztem meg, hogy akármilyen hihetetlen, de a 30-40-es férfiak nyomulnak a 60-as nőkre. Igaz nem társkeresés céljából, hanem inkább a szex kapcsolatot keresve. Azért ezt a korosztályt ragadtam ki, mert csak erről van személyes tapasztalatom. Sőt mesélhetnék, hogy a 30 alattiak is nem egyszer megkerestek.

708. 9bbc382386 (válaszként erre: 705. - Ripi52)
2011. jan. 31. 08:38

Melyik korosztály nyomul?A 60'as nők igaz arról írtál?Dehogy akarnak sétálgatni velük,szimpla .......-ról van szó,a romantika és magamutogatás itt nem jár :)

Tisztelet a kivételnek!

707. ripi52 (válaszként erre: 189. - F36e266467)
2011. jan. 30. 10:34

"Az idősebb még éretlenül viselkedik, a fiatal pedig sokkal érettebben, mint a kora."

De ugye az éretlent jóhiszeműen gondoltad????!!!! Remélem, mert akkor inkább kijavítanám fiatalosra.


Ez a felállás tetszik...... Ilyen pasit keresek, max. 10 évvel fiatalabbat, mint jómagam.

706. ripi52 (válaszként erre: 172. - FormáSan)
2011. jan. 30. 10:21
A tapasztalat pedig ezt mutatja..... Én még nem találkoztam olyannal aki lelkileg szeretet volna egyesülni velem. Bocsi, akadt ilyen is, de ott én találtam túl idősnek a pasit.
705. ripi52 (válaszként erre: 79. - 9bbc382386)
2011. jan. 30. 09:48

30-40-es férfi 60-as nővel. Ezt én is cikinek tartom, de hidd el, hogy ez a korosztály az aki nyomul, mégpedig annyira, hogy sokszor levakarni is nehéz őket.

De azért nem hiszem, hogy sétálgatni szeretnének mondjuk kézen fogva az utcán. Esetleg a bejárati ajtótól a francia ágyig.

704. ripi52 (válaszként erre: 42. - 14ff7eaad2)
2011. jan. 30. 09:27

Azért a perverzió nem itt kezdődik. Szerintem inkább divat, vagy hiúság kérdése. Természetesen a nő részéről. Habár nem tudom mi jó van abban, hogy dicsekedhetnek vele, hogy milyen fiatal pasijuk van. Ha ép ésszel gondolkodnának, akkor tudhatná mindkét nem, hogy hol a helye, hisz minden korosztálynak megvan a maga szépsége és talán több boldog párt lehetne látni.

Ez csak olyan tündérmese...... vannak akik hisznek benne, hogy a két szép szeméért hajtanak rá a pasik.

703. ripi52 (válaszként erre: 37. - 3265084553)
2011. jan. 30. 09:15

Nézőpont és egyénfüggő. Nem tudom mennyire szeretik az idősebb nők a fiatalabb pasikat, de én nem igazán szeretnék egy 25-30 évvel fiatalabbal összejönni. Nem akarom a pasikat megbántani, mert nem ő miattuk, hanem inkább magam miatt. Én nem tudnék anyáskodni senki felett. Inkább én bújjak egy férfihoz, mint fordítva.

Különben is minden a látszaton múlik és attól, hogy 30-40-50-60 éves korosztályról van-e szó.

Találkoztam már 32 évessel, aki 21-nek nézett ki, de olyannal is, aki 43 éves volt és mégsem éreztem magam kellemetlenül.

Uralkodni?????? Nem hiszem, hogy egy idősebb szeretne uralkodni egy fiatal érett pasi felett. Ezt fordított helyzetben jobban el tudom képzelni, mert egy idős pasit úgy le tud venni egy fiatal csaj a lábáról, hogy észre sem veszi, hogy úgy táncol ahogy ő fügyül.

702. viliflora (válaszként erre: 699. - Sensitiv)
2010. dec. 15. 08:35
Igen csak ezek nem kapcsolatok a klasszikus értelemben. Így oké. Így működnek, de nem párkapcsolatként.
701. viliflora (válaszként erre: 700. - Sensitiv)
2010. dec. 15. 08:34

sziasztok:-)


Ezért írtam direkt: egészséges felnőtteket:-)

Szép napot Nektek:-)

700. Sensitiv (válaszként erre: 698. - Marice)
2010. dec. 15. 08:29
van olyan helyzet, ahol nem az érzelmek nem stimmelnek, hanem pl: egy nő súlyos beteg lesz, vagy haldoklik stb... akkor nem igazán a szex fogja lekötni az életét. te attól még lehet szerelmes a férjébe, és a férje is belé, de őneki pedig lehetnek igényei, és így lerendezi a szexet a házasságon kívül. de mégis az asszony mellett lehet. ezeknél a példáknál azért kihangsúlyozom azt, hogy amiket leírok lehetőségeket, azzal nem értek egyet, csak verziónak tálalom mint lehetőséget, és amit tapasztalok. :)
699. Sensitiv (válaszként erre: 697. - Viliflora)
2010. dec. 15. 08:25
tökéletesen egyetértek veled. és tudod miért? :) mert azt én sem tudom elképzelni, hogy szerelem van és szex nincs. ezt valamelyik másik topikban ki is fejtettem. én amiről beszélek az egy szereteten vagy kölcsönös kellemes érdeken alapuló kapcsi. muszáj ezeket figyelembe venni, mert sajna az emebrek nagy többsége nem szerelemből köt párkapcsolatot, vagy szerelem híján, vagy kényszerből belemegy egy más típusú kapcsiba. tehát a megoldások halmazára akartam utalni. :)
698. Marice (válaszként erre: 697. - Viliflora)
2010. dec. 15. 07:16
Tökéletesen igazad van,ha máshol kell keresni a boldogságot ott valami nagyon nem stimmel....
697. viliflora (válaszként erre: 695. - Sensitiv)
2010. dec. 14. 20:16

Nem akarom hosszúra írni, próbálom a lényeget: egy szerelmi kapcsolat nem létezik szexualitás nélkül, ha az két egészséges felnőtt ember között alakul ki. Akit szeretek ahhoz testileg is vonzódom. Enélkül nem működik.

Azok a kapcsolatok, amiről Te írsz nem szerelmi kapcsolatok.

Lerendezni máshol: hazugságban élni. Nagyon fontos a boldogságra való törekvés. Ha bizonyos igényeimet máshol kell lerendeznem az nem igazi, ott valami nagyon nem működik. És, ha szeretünk valakit, akkor ez a fajta megoldás egyszerűen elképzelhetetlen, mert valakinek fájni fog. Nagyon.

Ennyi jutott eszembe. Remélem érthető.

696. viliflora (válaszként erre: 695. - Sensitiv)
2010. dec. 14. 17:19
Átgondolom és később leírom, mert ellenvetésem van:-)
695. Sensitiv (válaszként erre: 694. - Viliflora)
2010. dec. 14. 14:40
az idősebb hölgynél nem tudom, hogy volt-e szex. :) de egy kapcsolatban sokminden megoldható. még a szex nélküli együttélés is. a lényeg annyi, hogy közös döntésen alapuljon minden. a szex valakinek meghatározza az életét, és van akinek nem fontos, vagy nem annyira fontos. de szex nélkül is lehetnek boldogok az emberek. vagy vannak olyan párok, ahol egyértelműen kimondják, megbeszéik, hogy a nő képtelen ágyba bújni a kedvesével, a pasi elintézi, lerendezi máshol ezt a tételt, és ettől még normálisan élnek. annyi variáció létezik egy kapcsolatban, a lényeg, hogy mindkét félnek jó legyen. :)
694. viliflora (válaszként erre: 693. - Sensitiv)
2010. dec. 14. 14:16

És a szex?

Lux Elvira mondta egyszer, hogy akiknél ez a vonal hiányzik azoknak csak a lakcíme közös. Én egyetértek vele.

2010. dec. 14. 12:38
sokrzos nem mindegy, hogy hány év a korkülönbség, és melyik életszakaszban történnek ezek a kapcsolatépítések. vannak olyan 40es hölgyek, akik simán letagadhatnák az életkorukat, és kinéznek vagy 25nek, és vannak 20 éves fiúkák, akikről azt hinné az ember, hogy komoly fiatalemberek. és vannak a jóval idősebb korosztály. ahogyan egyszer a tv-ben láttam, hogy egy fiatal pasi egy 80 éves mamával élt szeretetben, békességben, megértésben. ez viszont roppant mód meglepett, de egyben megértettem. gyermeket nem akartak, de a mamának kellett a gondoskodás, törődés, szeretet, béke, nyugalom. a fiatal fiú megadta mindazt neki, amit már nem tudott elvégezni. és a fiú viszont egy otthonra talált, és volt hova hazamennie. itt mondhatjuk azt rá, hogy érdekkapcsolat, de viszont pozitív értelemben. mindenki megkapta azt amire vágyott, és senkit nem ért kár. :)
2010. dec. 14. 12:33

az jutott eszembe ezzel a témával kapcsolatosan, hogy itt nagyon fontos említeni azt, hogy ez a fajta párkapcsolat milyen életkorban jön létre, mert mindig mást keresnek a fiatal fiúk egy idősebb nőnél.

a másik pedig az, hogy hiába idősebb egy hölgy, mert az csak korban van így, sokszor egy fiatalabb fiú sokkal idősebbnek néz ki mint egy az említett idősebb nő, és a fiatal fiú lehet eléggé érett és komoly gondolkodású is ugyanúgy mint a hölgy.

691. spinneli (válaszként erre: 689. - Sensitiv)
2010. dec. 13. 22:48
de egyébként igen, az élet mga alá tud gyűrni embereket, ha nincs elegendő erőtartalékuk, és támogatásuk.
690. spinneli (válaszként erre: 689. - Sensitiv)
2010. dec. 13. 22:48
Ahhoz is lelki erő kell, hogy ilyen helyzetekben az ember segítséget kérjen.
689. Sensitiv (válaszként erre: 686. - Spinneli)
2010. dec. 13. 20:54
az a baj, hogyha elindul egy katasztrófa az ember életében, akkor dominószerűen dőlnek be a többi dolgok. itt van az embereknél a munkanélküliség, előszőr tele vannak hittel, lekesedéssel, aztán letörnek, majd depinek esnek. aztán elhagyják magukat, kezdenek leépülni, megkezdődik az önértékelési zavarok kialakulása, majd jönnek a betegségek, a szervezete ellenállóképességének a csökkenése. aztán ott vannak a napi megélhetési gondok, a család valakinek a gyerekek, és egy rossz férj, esetleg lakáskölcsön stb..... ezt az élet írja, és nem mindenki erős, mert már hitevesztett, és a körülötte lévő emberkék is elpárolognak tőle stb...... az ember ilyenkor annyira elkeseredik, hogy nem biztos, hogyha minden teher rá szakad, akkor nem negatívan tekint rá.
688. viliflora (válaszként erre: 687. - Sensitiv)
2010. dec. 13. 20:51
Kezdem érteni. De ezek, mint kivételek erősítik a szabályt: mindig van másik választás. Ettől szép az életünk.
687. Sensitiv (válaszként erre: 685. - Viliflora)
2010. dec. 13. 20:49
például van egy nagyon súlyos betegsége amikor szinte alig tud magáról. be van gyógyszerezve, él még, de szinte értelmetlenül, céltalanul.
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook