Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mi volt eddig a legőrültebb dolog amit valaha tettél? fórum

Mi volt eddig a legőrültebb dolog amit valaha tettél? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2007. szept. 4. 15:13
a volt pasimat szerelmes levelekkel ostromoltam, pedig már rég nem is szeretett :( így utólag elég kínos..
64. monami
2007. szept. 4. 14:59
A férjem vállalkozóként elvégezte a munkát, érte jött a tulajdonos és valami nem tetszett a munkán neki.Elkezdte a férjemet ütni , én meg épp szőnyeget poroltam.Hallom a hangokat,erre nekiestem a hapsinak a porolóval.Ütöttem ahol értem.El is húzta a belét....
2007. szept. 4. 07:48

Alsóban felmásztam a sümegi vár falára és a tetején áldogáltam,egész kirándulás alatt a tanárok mellett kellett "sarokban" ülnöm.

Felsőben csonakázni mentem,amikor kirándulni ment az osztály(újabb igazgatói).

Gimiben sokat lógtam és igazolásokat igazolásokat hamisítattam ,akivel tudtam,egy darabig,aztán már az sem érdekelt.

kb 15 évesen részegen száguldoztam autóval,két srác ült még a kocsiban(akkor vezettem először életemben,mai napig nincs jogsim),ez volt a leg hátborzongatóbb ,így utólag visszagondolva...

Földrajd dolgozat helyett levelet írtam a tanárnak és szidtam benne az egész tanári kart,a diákokat,no meg persze őt is...áh azt hiszem nem is igazán tudnék elmesélni mindent,kevés a tárhely:D


.....húúú szörnyű rossz gyerek voltam.

2007. szept. 1. 06:22

Hát ez jó kérdés! Anyám szerint ha csak a felét kapom vissza a lányomtól, akkor is belebolondulok.

Pl.: egyszer visszafelé "közlekedtem" az autópályán a leállósávon, mert az így elérhető lejáró közelebb volt.

Vagy: gimiben felhívtam a barátom osztályfőnökét, mintha az anyja lennék, mert azt behivatták. Szöktem be éjjel strandra meztelenül fürödni, hogy aztán elkapjon az éjjeliőr... Lehetne sorolni..

Ehhez képest elég aggódó szülő lettem, pedig még csak hat éves a lányom. Ki érti ezt?

2007. aug. 28. 22:07
voltam már nős...
2007. aug. 28. 21:58
Ha belegondolok, akkor én is nagyon sok hülyeséget csináltam.. Csak egy-két dolgot belőle.. 17 évesen megszöktem a barátommal, mert öszevesztem a szüleimmel, mivel nem akarták, hogy találkozzunk.. 4 napig nem adtam hírt magamról, aztán hazamentem... és pár őrült dolog a sexszel kapcsolatban... a párommal sexeltünk mi már az egyetem egyik irodájában(egy egyetemre járunk..), a Fekete-tengerben Bulgáriában, Horvátországban a parton fényes nappal, a szülei hálószobájának az ablaka alatt,(amikor Horvátországban nyaraltunk, egy appartmannban laktunk) Most ennyi ugrott be...
2007. aug. 28. 18:12
Egy éjjel buli közben kisétáltunk 4-en egy benzinkútra sörért.Rajtam egy kötött bébisapka volt olyan kis fülekkel,és egy hosszú átmeneti kabát.A barátomon egy narancssárga margarétamintás széles karimáju műanyag kalap,egy pepita női blézerrel,a barátnőmön egy füzöld rövid bunda,egy bordó simléderes sapka,és igy tovább.Végigröhögtük az egészet.50 évesen..
2007. aug. 28. 12:39
Belementem egy nagyon veszélyes/nek mondott/ kapcsolatba egy nagyon veszélyes/nek mondott/ pasival. Lassan 2 éve vagyunk együtt, esküvőt, házat, babát tervezünk. Pedig az elején tényleg őrültségnek tűnt...
2007. aug. 18. 15:51
Szex itt,ott,amott.
2007. aug. 18. 15:28
Kb.28 éve,két lány osztálytársammal óvszert loptunk egy üzletből,mivel nem voltunk biztosak mivan a csomagban és hajtott bennünket a kíváncsiság,viszont,ha az van benne amire gondolunk,már ciki kifizetní,ezért inkább ellpotuk.A poén része,hogy kb. 2 hét múlva osztályfőnőki órán 2 fiút vettek elő ugyanezért.Az üzlet is ugyanaz volt.Ők lebuktak,mi nem,de soha többé.
2007. aug. 11. 07:43
Hétvégeén szexeltem a balcsiban.Nem igen látta senki,de ha látták az sem érdekel.
54. ac1096844d (válaszként erre: 53. - Teráz)
2007. aug. 11. 06:59
És mi történt? :-(
53. Teráz
2007. aug. 11. 06:58
belementem egy előzésbe,amibe nem kellett volna ...
52. 754c7e07c3 (válaszként erre: 51. - Rozália)
2007. aug. 11. 06:01
Ilyet mi is csináltunk, azt hittük senki nem láthat, de rájöttünk, nem vettük észre a vadászházat, ahol a vadász szinte premierként láthatta a dolgokat.
2007. aug. 11. 05:40

A párommal egy kirándulás alkalmával egy domboldalon szerelmeskedtünk. Csak utána vettük észre, hol a domb alatt húzódik egy forgalmas út és két buszmegálló van, tele emberekkel.

(Másnap felnéztünk a buszmegállóból a helyre és tisztán kivehető lehetett, hogy mi történik ott.)

2007. aug. 3. 13:19
A Rukkel-tónál leugrottam a hatméteres ugratóról a legjobb barátom kezét fogva.(Muszály volt ugranom, mert, ha nem ugrok, a barátom ráesett volna a vasra és tuti meghal).Nagyon rossz volt ugrani, szétnyilt a lábam és nagyot csapódtam!De utána már röhögtünk az egszen!
49. 5a5c6c6a02 (válaszként erre: 48. - Picur33)
2007. aug. 2. 23:54
minden Tiszteletem a Tiétek, h ott csinaltatok!Nekem a legextrémebb a moziban utolsó sorban,félházas mozi, és az elottem lévo sorban az akkori fonokom ult!
48. picur33 (válaszként erre: 44. - 5a5c6c6a02)
2007. aug. 2. 23:35

Sziasztok!

Fényes nappal volt,de nem parkban hanem a Fertő tó közepén egy csónakban.Egy nagy hajóra való turista tapsolt,fütyült és kamerázott minket.:)) Valószínű,hogy a kapitány vett minket észre, mert a hajó utánnunk fordult.2 hétig röhögtünk utánna.

47. 4b2f94d8ef (válaszként erre: 42. - 4726e582cf)
2007. aug. 2. 23:31

Apáááám!!! Stoppolás a maihoz hasonló világ ban sem volt már gyerekjáték!!! Elég szkeptikus vagyok ilyen dolgokban ugyanis.

Részemről a legőrültebb vállalkozás, mikor beleszerettem ( ma már nem érzem semmilyen érzésnek:::))))-egy nős pasiba.

mindig is ellenztem az ilyesmit, mégis megesett velem is. Eleinte köpködtem szembe magam a tükörbe miatta, de nem elégszer, mert eltartott egy pár hónapig. hülye voltam, ne csináljatok ilyet!! bár én páratlan, vagyis szabad voltam, de ő nem, és ezt hagytam figyelmen kívül!!! grrrrr.))))

46. 4726e582cf (válaszként erre: 18. - Kiki32)
2007. aug. 2. 23:17
Számomra biztos, ha más csinálja nem érdekel...
45. 7e433abb8e (válaszként erre: 40. - MARIMAMA)
2007. aug. 2. 23:16
huhaaa
44. 5a5c6c6a02 (válaszként erre: 18. - Kiki32)
2007. aug. 2. 23:15
fényes nappal a Margitsziget közepén igen,de amugy nem! :D
43. Droma (válaszként erre: 18. - Kiki32)
2007. aug. 2. 23:14
Nem.:)
2007. aug. 2. 23:12

volt egy nyár, amikor fotóscuccal végigstoppoltuk a fél országot koncertekre mentünk, nah, ha belegondolok azok őrült hétvégék voltak, de nagyon... alvás nélkül... stb...

ma nem csinálnám még egyszer, de akkor jó mókának tűnt...

41. 5a5c6c6a02 (válaszként erre: 39. - Keroatis)
2007. aug. 2. 23:10
azt gondolom!
2007. aug. 2. 23:09

EL AKARTAM A FÉKET VÁGNI A VOLT FÉRJEM KOCSIJÁN MIKOR MEGLÁTTAM HOGY ÖLELKEZVE MÁS NŐVEL SÉTÁL.

MONDANOM SEM KELL HOGY A KAPCSOLATNAK OTT VÉGE LETT4!!!

2007. aug. 2. 21:34
Már vagy tíz éve beszöktem egy lány koleszba! Szép éjszaka volt!
38. mongi
2007. aug. 1. 22:57
Véletlenül átsétáltam a határon útlevél nélkül.(Régen volt.)
2007. aug. 1. 21:50
pár sex:))
2007. aug. 1. 21:48

Összejöttem a legjobb barátnőm pasijával egy bulin!

Nagyon bánom, hogy ilyet tettem!

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook