Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mi volt eddig a legkülönösebb álmod? fórum

Mi volt eddig a legkülönösebb álmod? (beszélgetős fórum)


19. pintyőke madárka (válaszként erre: 18. - Ittmost)
2013. febr. 15. 10:53

Durva volt !

Akkor is menekültem éppen és elbújtam. És szinte éreztem a nedvességet a bőrömön. Kinéztem hogy üldöznek e még és széthajtottam a káposzta levelet és ki kukucskáltam belőle :) Láttam a káposzta csíkokat magam körül :)


Valamiért felriadtam és nem derült ki mi lett a vége..

18. ittmost (válaszként erre: 1. - Pintyőke madárka)
2013. febr. 15. 10:11
:d :D az eget..hát ilyet tényleg nem pipáltam,még hasonlót se
17. Vikyci
2013. febr. 15. 10:03
Ja, és gyerekkoromban többször álmodtam olyat, hogy amikor szoknya van egy nőn, az nem tud menni benne, hanem ül a földön és úgy csúszik a fenekén előre. Érdekes álom volt, valószínű hogy a szoknyákkal kapcsolatos ellenérzésem nyilvánult meg benne :-D
16. Vikyci
2013. febr. 15. 10:00
Nekem egyik legemlékezetesebb álmom az volt, hogy állt egy szomorúfűz fa egy réten, és az ágain, a világoszöld levelek között színes szalagok voltak felkötve, nagyon szép színes volt az egész, sütött a nap, én meg repkedtem a fa körül, csak úgy, karom szétrakva, mint a madarak. Szólt valami zene is, és amikor felébredtem, még sokáig dúdoltam a dallamot, pedig nem valami ismert sláger volt, amit megjegyez az ember és nem bírja fejéből kiverni.
15. pintyőke madárka (válaszként erre: 14. - 25800e2d09)
2013. febr. 15. 09:05

Én miért nem tudok ilyet .Engem feszt kinyírnak meg ilyenek.

Tegnap este mondjuk mókásat álmodtam Tankcsapda koncerten voltam a helyi pappal :)

2013. febr. 14. 21:31
a legkülönösebb és egyben legjobb álmaim azok amelyekben repültem. úgy éreztem mindig is oda tartoztam a levegőbe és minél magasabbra akartam mindig jutni de nem mindig sikerült, néha volt olyan hogy valami visszahúzott. (érdekes hogy amúgy meg irtózom a magasságtól) no meg a víz alatt lélegzős álmok.
2013. febr. 14. 21:05
újabban meg csak akciófilmbe illőek vannak. :(
2013. febr. 14. 21:04
nagymamám régi házának udvarán volt egy pinceszerűség, ami amúgy nem volt. olyan domdféle, amiben leflé lehetett menni. szép ajtaja volt, mikor bementél szép bútorok, rojtos párnák, puffok, többnyire piros és fekete volt. aztán ott volt mama. mindig jól éreztük magunkat ott, amikor ezt álmodtam. jó régen nem jártam már ott, de érdekes korszak volt.
2013. febr. 14. 20:26
A legrosszabb amikor valami fontos következik ,de valamiét felébredsz, Vissza szeretnél térni de már nem megy.Bezzeg amikor rémálmod van az folytatódik..
2013. febr. 14. 19:37
Én irigylem a párom,mert egy krimi,akciófilm és néha fantasy,néha sci-film összegyúrva az álma.Jobb,mint amiket a filmvásznon látok.Nekem kedvenc âlmom,mikor görkorcsolyával száguldozom.Régen rengeteget görkoriztam,éjjel-nappal,lejtőztünk,stb.,de álmomban iszonyú gyorsan száguldok,semmi akadály,sima út,teljesen bedőlős kanyarok.Imádom:))
2013. febr. 14. 18:58
En egyszer almomban egy nagy teherauto mogott kerekparoztam , ami hordokat szallitott . Eggyszer csak elszabadult a rakomany , es a hordok ram zuhantak . A kovetkezo kep az volt , hogy lattam magamat a foldon fekve , es odamentem sajat magamhoz , felemeltem a fejem , simogattam az arcomat , a hajamat . Sirattam sajat magamat . Erdekes alom volt , mig elek el nem felejtem . Iskolaban a tanarom mindig azt mondta , hogy az ember nem kepes megalmodni a sajat halalat ....
2013. febr. 14. 18:54

Ma elég különös álmom volt:O

Azt álmodtam,hogy a kilenc éves fiam hirtelen megnőtt-2 méter lett,a 6 éves lányom pedig egyetemre ment:OO

7. szundika90 (válaszként erre: 5. - Pintyőke madárka)
2013. febr. 14. 18:50
hát a szivem majd ki ugrott a helyéről de hát visszaaludtam :D
2013. febr. 14. 18:40
Egész kis koromban rendszeresen meghaltam méghozzá úgy hogy lezuhantam egy szakadékba.Gyakran szinte minden éjjel álmodtam ezt, úgy 5 éves koromig...
5. pintyőke madárka (válaszként erre: 4. - Szundika90)
2013. febr. 14. 18:38
jujj de rémisztő ! Visszamertél aludni. ?
2013. febr. 14. 18:37

én egyszer azt álmodtam,vagy talán valóság volt.máig nemtudom eldönteni mert annyira élethű volt..

szóval azt álmondtam,hogy alszok és a testemen kívül vagyok.remélem értitek :D álmomban aludtam és a saját testemet néztem felülről :S annyira de annyira élethű volt és ami ezután jött....hogy álmomban ahogy visszatértem a testembe a valóságba felkeltem.mintha megkönnyebültem volna ahogy visszatérek a testembe mert egy hatalmas levegő utáni kapkodással keltem fel...


egy kicsit ilyesztő

3. pintyőke madárka (válaszként erre: 2. - 342402de6d)
2013. febr. 14. 18:36
óóó mázlista :)
2013. febr. 14. 18:35
Vennem kellett egy bizonyos sorsjegyet,és vettem is, majd nyertem 50 ezret.(a valóságban)
2013. febr. 14. 18:31
Ilyet még nem hallottál én töltött káposztában töltelék .:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook