Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mi vár minket a halál után?/ halál utáni élet..../ fórum

Mi vár minket a halál után?/ halál utáni élet..../ (beszélgetős fórum)


1 2 3
14. 9c8432d068 (válaszként erre: 11. - Amee)
2009. máj. 11. 20:16
Nagyon okos gondolataid vannak,igazat adok.
13. McKenzi (válaszként erre: 11. - Amee)
2009. máj. 11. 19:56
szerintem is.
2009. máj. 11. 18:43

Én ezt nem hiszem! Régen nem gondolkodtam ilyeneken, de mióta Apukám meghalt, más a helyzet. Tavaly februárban halt meg, én május elején teherbe estem, pedig gyógyszert szedtem. A Pici szerencsre teljesen egészséges annak ellenére, hogy 2007. novemberétől 2008. februátjáig nyugtatókon éltem. Apu február 13-án halt meg, a kisfunk február 9-én szüetett meg... ez nem lehet véletlen! Nem mondom, hogy a lelke benne avan a kisfiunkban, de egy biztos: valami biztosan összeköti Őket.

Engem pedig ennek az ellenkezőjéről nem tud meggyőzni senki és semmi!

11. Amee
2009. máj. 11. 17:36
Az emberiseg egyik legerdekfeszitobb kerdese "mi van a halal utan?", mert meg soha nem volt olyan, aki megmondta volna. Pedig nagyon egyszeru a keplet, es az emberek azert nem akarjak elfogadni: "semmi". A halal utan nincs "semmi". Ilyen egyszeru. A szemed lehunyod, az agyad nem gondolkozik tovabb, a tested nem mukodik tovabb. Egyszeruen "megszunsz" es elmulik minden kerdes. Isten a bibliaban "nemletkent" nevezi ezt az "allapotot". Ennyi. Aki hisz a szellemekben, meg minden masban, ami a halal "letet" bizonyitja, az el van tevedve a mediaban. Sehol mashol nem tapasztalhattunk olyan jelensegeket, hogy egy halott visszater, mint a mediaban. Mert az, ha szemelyek altal ujra beszelgethetsz a szereteteddel, az boldogsagot araszt az emberek sziveben. A filmben a sorsok sok szazaleka happy end, es megvalaszohato kerdesek. Es mivel az ember, fel a halaltol, nem akar egyszeruen "nem lenni", ezert adja ra a valaszt a tulvilaggal kapcsolatban es a szellemekkel kapcsolatban. Pedig ez mind butasag. Valoban szep lenne, ha soha nem kene meghalni, de ez a vilag rendszer ezt koveteli: betegseg, oregseg, halal. Ez van es ezt kell elfogadni. En csak egy 19 eves lany vagyok, de senki nem tudna bemagyarazni, hogy nem szunik meg az elet a halal utan. Pedig megszunik. Es ennyi.
2009. máj. 11. 15:59

Még nem jött vissza senki a túlvilágról,hogy elmesélje azt,van e élet a halál után,és ha van (amit erősen kétlek),akkor hol.

Ez csak egy vallási hiedelem.

2009. máj. 11. 14:19
Olvassátok gyakran a bibliát, ott minden LE VAN ÍRVA van csak meg kell érteni.
2009. máj. 11. 14:16
Sokat lehet hallani , hogy van "élet" a halál után. Csak valahogy elképzelni nem tudom, hogy ez hol van.
2009. máj. 11. 14:10
mennyország- képzelje mindenki úgy ahogy akarja- az én kisfiam például biztos benne, hogy ott lesz számítógép
2009. máj. 11. 14:09
Én hiszek abban, hogy van túlvilág. A Mamikám fog várni és végre megismerhetem személyesen is a nagyanyám:)
2009. máj. 11. 14:06
Az en elvem az hogy , majd meglatjuk akkor :)
2009. máj. 11. 14:04
Nagyon érdekelne......hogy ....:)))
2009. máj. 11. 14:02
Élet nincs de vmi biztos van,egy másik szakasz,egy másik vmi...különben értelmetlen lenne az élet és maga a vége.
2009. máj. 11. 14:00
Nincs élet a halál után.
2009. máj. 11. 13:59
.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook