Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mi van Szuszyval? fórum

Mi van Szuszyval? (tudásbázis kérdés)


2009. dec. 28. 21:47

Szia!

Itt vagyok :)

Itt is akarok maradni, Te egy szuper csaj vagy, olyan jó érzés hogy hiányoztam! Ibuska mondta hogy kiírtál egy kérdést rólam.

A lényeg, hogy pár hete, pontosabban kb. 6 hete nem tornázom, csak elvétve, viszont annál több csokit ettem, és minden percben enni tudtam volna, ez meg is látszik rajtam.

Ma reggel viszont úgy ébredtem fel, hogy pokolba az édességgel, meg a bejgli maradékkal, le kell adnom azt a pluszt amit magamra szedtem néhány hét alatt. Tegnap sikerült 6 !!! percet ma meg 10 percet szobabicajon töltenem, hát kezdetnek nem rossz :)

Tudod az egész azért van, mert először is leszoktam a cigiről! Az ám, ez nem semmi tőlem, 13 év után, egyik percről a másikra, vagyis délben még cigiztem aztán soha többé, ennek tegnap volt 6 hete. büszke vagyok magamra, mert soha nem gondoltam volna hogy ez sikerülni fog. Mostmár könnyebben viselem a nikotin hiányát, de minden percben enni tudtam volna, és sajnos ettem is, gondolom pótolni kellett a szervezetem számára az "élményt" amit nem kapott meg, ezért leginkább csokival tömtem magam sajnos. A másik amiért nem nagyon tornáztam, a bal combom a kűlső izomnál nagyon fáj, már hetek óta, az egyik Réka tornám után kezdett fájni, már hetek óta nem szűnik, ezért gondoltam pihentetem pár napig, aztán lett belőle jó pár hét. (amúgy még mindig fáj) Nos, röviden - tömören ennyi :)

Remélem mostmár itt maradok, és sikerül a célom, ami kb. 5 kg leadása, és persze vissza kell szoknom a tornára, mert a cigiről való leszokás és lustálkodás sajnos plusz "terhekkel" jár :)

2009. nov. 13. 18:23
:((((
2009. nov. 13. 12:01

Aki tudja,hogy hová tünt,már több mint egy hónapja nem lépett be és 2 hónapja nem ír a naplójában sem.

Az ő kitartása és akaratereje nagyon motivált,sokszor csak azért tornáztam ,mert úgy voltam vele,ha Szuszy ennyi munka mellet bír tornázni 40 percet akkor Én is összekaparom magam valahogy és megcsinálom.Szóval hiányzik

2009. nov. 13. 11:59
Mi van Szuszyval?

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook