Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mi van akkor, ha megvolt a menzeszed és nem jössz rá, hogy terhes vagy-de ilyenkor a terhességi tüneteket nem tapasztalod? fórum

Mi van akkor, ha megvolt a menzeszed és nem jössz rá, hogy terhes vagy-de ilyenkor a terhességi tüneteket nem tapasztalod? (tudásbázis kérdés)


13. c1e9612cd3 (válaszként erre: 7. - Ne add fel)
2009. ápr. 29. 00:59
nekem a fősulin volt 1 ilyen évfolyamtársam! De ő PCO-s volt, ezért nem tűnt fel neki, hogy nem jön meg a menzesze. És ő is azt hitte, hogy vmi degeneratív dolog áll a háttérben, aztán kiderült, hogy csak baba jön augusztusban :) (én megkönnyeztem akkor a dolgot, mert még tini korában azt mondták neki az orvosok, hogy soha nem lehet gyereke)
2009. ápr. 29. 00:55
Elmegyek nőgyógyászhoz.............
2008. dec. 27. 21:19
van menszesz, nincs terhességi tünet. Mi is a kérdés? az van, hogy nem vagy terhes..
2008. dec. 27. 20:16
semmi, ha megmozdul a gyerek, észreveszed, hogy terhes vagy
2008. júl. 31. 13:53
jahh és a terhesteszt sem mutatott neki semmit
2008. júl. 31. 13:40
az én nővérem is hasonlóképpen járt 2szer. ő gyógyszert szedett,megjött neki közbe rendesen,pedig több mint 3hónapos terhes volt, még ki lehetett kaparni.A második baba már megszületett, mert már nem lehetett elvetetni. Nővérem nem akarta volna egyik babát se, mert már rajta kívül 2gyermeke van. Most van 2kislánya,1kisfia, és mostmár óvszerrrel védekeznek, mondván nem akarnak több gyereket.
2008. márc. 20. 17:33
Nekem volt egy ilyen munkatársam, aki 6 hónapos terhesen jött rá, hogy állapotos, előtte azt hitte, hogy daganata vagy epe baja van.
2008. febr. 26. 13:19

semmi

olyan nincs hogy 40 hétig ne gyere rá

ha akarod megtartod-ha nem akkor nem


nekem is megjött és a baba már megvolt

a második már nem jött meg


olyan nincs hogy ne vedd észre

a terhes nő egyenlő egy " vegyi üzemmel"

2008. febr. 2. 16:12
Legrosszabb esetben 9 hónap múlva jön a bébi :PPP imádom az ílyen kérdéseket :))))
2008. febr. 2. 15:51
Nagyon furcsa kérdés. Előfordulhat, hogy terhes vagy, de a nem-nek több esélye van. Biztosat csak a doki tud mondani, vagy egy terhességi teszt is megteszi gyorssegélyként.
2008. febr. 2. 15:02
go orvos
2008. febr. 2. 14:51

Bevallom, nem kicsit zavaros a kérdésed! :SSSS

Mit is szeretnél most tudni?


Terhes vagy de megvolt a menzeszed? Olyan előfordul.


Vagy nem vagy benne biztos, hogy terhes vagy, mert megjött? Vegyél tesztet, de legbiztosabb nőgyógyászhoz menni.


Vagy terhes vagy, de megjött, de nem jöttél rá hogy terhes vagy, mert nem is voltak terhességi tüneteid??? :S


Vagy megjött, ezért nem vagy biztos benne, hogy terhes vagy, és nem is tapasztalsz tüneteket?


:SSSS


Öööööö.... mi is a kérdés most tulajdonképpen? Mit szeretnél tudni? Terhes vagy-e vagy sem?

Mi van akkor?? Semmi, vagy terhes vagy, vagy nem!


Szerintem menj el egy nőgyógyászhoz az a legbiztosabb. :)))))

2008. febr. 2. 14:37
Mi van akkor, ha megvolt a menzeszed és nem jössz rá, hogy terhes vagy-de ilyenkor a terhességi tüneteket nem tapasztalod?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook