Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mi van akkor, ha átvernek a Vaterán? fórum

Mi van akkor, ha átvernek a Vaterán? (tudásbázis kérdés)

11. Cucicsillag (válaszként erre: 9. - Laprincipessa)
2015. nov. 22. 11:36
Na, ezt nem tudtam... :/
10. marlenka70 (válaszként erre: 2. - Laprincipessa)
2015. nov. 6. 19:37
Egyszer vettem így ezüst láncot. Korrekt módon küldte az eladó írtam is pozitív értékelést. Majd 2 nap mulva egy ismerős kérdezte, hogy tuti ezüst ez a lánc? Mert olyan furán néz ki. Nekem sem kellett több bevizsgáltattam az első zaciban. Még csak ezüstözve sem volt. Nem volt egyszerű visszaszereznem a pénzem gyakori "jutalmazát" igértem a hölgynek mivel a közelében éltek rokonaim.
9. laprincipessa (válaszként erre: 3. - Cucicsillag)
2015. nov. 6. 14:50

Köszönöm a valaszokat!

Rakérdeztem a Vateran erre a pénzvisszafizetési garanciara. Azt mondtak, hogy az csak akkor él ha nem érkezik meg a termék. Ezek szerint az eladó barmit küldhet, amit akar, még ha köze sincs a meghirdetett dologhoz? Ez azért elég nagy "kiskapu". :/

8. kristo_f (válaszként erre: 6. - Zillertal)
2015. nov. 5. 14:42

Tóditasz!

HA egy üzletelés negativ nem számitanak fel díjat

A jutalék sem vészes, hisz hozzásegit hogy eladd acuccodat

Ha nem tecc lehet más ingyenes oldalt keresni

Kerestem és szinte semmit nem adtam máshol el, míg a Vaterán 100számra


A parfömröl annyit, hogy van nekem 3 üveg férfi arcszesz és hasonló, eredeti duty-free

15-25ezer Ft között változik az ára, sőt USD/EUR-ban több

8ezerért fogom feltenni mert nekem nem kell. Hasonlókat személyes átvéttel javallom, vagy visszaveszem ha nem tecc az illata

7. Klarisszima (válaszként erre: 6. - Zillertal)
2015. nov. 5. 07:24
Nem átverés, mindent leírnak előre. Az, hogy te nem olvastad el előre, az sztem nem a vatera hibája.
2015. nov. 4. 23:56
A vatera az mindenképp átver,akkora jutalékkal dolgoznak hogy csak na.Mi végül nem adtuk el laptopot a vaterán,majd hatalmas jutalékot számított fel az oldal,mert lett értékelés írva,nagy átverés az egész.
2015. nov. 4. 21:42
Vannak olyan internetes oldalak ahonnak kicsivel olcsóbban lehet rendelni mint a bolti ár, azok szerintem rendben vannak (azért itt is meg kell nézni kitől!), mert nem kell kifizetni a személyzetet stb a boltban, de ennyiért tuti hamisítvány sztem! És még ha az illata hasonlít is, ki tudja mi van benne, és amit a bőrödre fújsz az azért eléggé felszívódik ám...Szóval vigyázz ezekkel.
4. 3b097083af (válaszként erre: 2. - Laprincipessa)
2015. nov. 4. 21:20
Kizart, hogy eredeti legyen!
2015. nov. 4. 21:13

Az tuti nem eredeti... Szval, ha olyat akarsz, akkor ki kell csengetni a (kozel) eredeti arat, sajna...

Amugy azt nemtom, mert allitolag van penzvisszafizetesi garancia, de eddig meg nem kellett alkalmaznom :)

2015. nov. 4. 21:09

Lattam a Vateran egy parfümot, amit nagyon szeretek, de a boltban több mint 30.000 forint lenne. Itt aruljak 9000-ért és allitjak, hogy eredeti. Ha mégsem lenne az, van ra valami esély, hogy visszakapom a pénzem?


(Az ékezetes 'a' betűm nem működik, ezért írtam ilyen furan.)

2015. nov. 4. 21:06
Mi van akkor ha atvernek a Vateran?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook