Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mi van akkor, ha a Vízmű embere saját zsebre dolgozott? (írom lentebb) fórum

Mi van akkor, ha a Vízmű embere saját zsebre dolgozott? (írom lentebb) (tudásbázis kérdés)


8. f8db0709b8 (válaszként erre: 7. - Feketehó)
2015. máj. 26. 16:50
Ők a villannyal is jártak úgy,hogy kikapcsolták náluk,befizettettek velük x összeget,+100ezerért megcsináltatták velük az új villanyórát,és mikor ez kész lett fillérre pontosan visszautalták nekik azt az összeget,ami miatt kikapcsolták a villanyt...van itt kavarás bőven...itt a férj hibázott,mert késön szólt barátnőmnek és holnap tud bemenni intézkedni minden papírral..a befizetett bizonylattal és a levonásos papírokkal...többet sajnos én sem tudok..
2015. máj. 26. 12:36

Elég trehányul dolgoznak a Vízműveknél. Most én is levelezem velük.


Már előttem írták, hogy amint az első levél, kijött azonnal intézkedni (reklamálni) kellett volna, minimum ajánlott levélben leírva a reklamáció tárgyát.

Ha levonásra "van ítélve" ez az összeg, ahogy a hazai viszonyokat tapasztalom, igazán semmit nem tehet. Mehet polgári peres eljárásra, sok idő, idegesség, bizonytalan ítélet és akkor a perköltség pluszban .

2015. máj. 26. 11:26
Amíg a letiltásig eljut egy ilyen ügy, addig elvileg a felek váltanak néhány levelet. Van pecsét, nincs pecsét,ez egy készpénzfizetési számla kell hogy legyen, mert készpénzt csak számla ellenében adunk oda egy szolgáltató alkalmazottjának!
2015. máj. 26. 10:27
Vidd be a szolgáltatóhoz, az ő munkatársuk, nekik kell intézkedni.
2015. máj. 26. 09:56
Egyéb?
3. WTFISCH (válaszként erre: 2. - F8db0709b8)
2015. máj. 26. 09:42
feljelentés?
2015. máj. 26. 09:37

(Barátnőm nevében kérdezem)


Szóval..ki lett fizetve 2008-ban egy 26ezer forintos fogyasztás,átvételi bizonylatot is adtak,de nincs rajta a szolgáltató pecsétje...most 2 hónapja vonják a fizetésből kamatos kamattal 90ezret.Bizonylatok megvannak,mit tudok tenni?

2015. máj. 26. 09:36
Mivan akkor ha a vízmű embere saját zsebre dolgozott?(írom lentebb)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook