Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mi újság habtapi fronton? fórum

Mi újság habtapi fronton? (tudásbázis kérdés)


2011. aug. 22. 10:52
Azért is szeretnék, mert puha és nem csúszkál mint a szőnyegünk (műpadló van alatta.) De akkor megnyugodtam, veszek!
2011. aug. 22. 10:44

Nekünk 80 db 30x30-as volt letéve majdnem 15 hónapos koráig,nem szedtem fel a rémhírek miatt.Elég nagy mennyiséget kellett volna megennie belőle hosszú időn keresztül,hogy baja legyen.Szerencsére 1-2 alkalmon kívül nem rágcsálta(kipróbálni ki kell ugye :) ) ,meleg,biztonságos felület volt,nem fázott fel,nem kellett odakapkodnom eséskor hogy be ne verje e fejét,a játékok jól gurultak rajta,nem úgy mint egy szőnyegen.Szerintem nem lesz baja a picidnek ha használod.

Arra én is figyeltem,hogy apró darabok ne legyenek,betűs a miénk.

5. mkriszti81 (válaszként erre: 3. - Nemmaci)
2011. aug. 22. 10:39

Én is úgy tudom, hogy ha csak simán játszik rajta, akkor nem veszélyes, csak, ha megeszi.

Ha apró darabok is vannak benne, azokat érdemes kiszedegetni, nehogy a gyerek tegye meg (és a szájába rakja).

Én éppen ezért nem pl. állatfigurásat vettem, hanem amin betűk-számok vannak, azokban nincsenek pár cm-es darabok.

4. pritta (válaszként erre: 2. - Miramira77)
2011. aug. 22. 10:37
azt hiszem úgy mondták h itthon nem hozták ezeket forgalomban csak máshol.
3. nemmaci (válaszként erre: 2. - Miramira77)
2011. aug. 22. 10:26

A habtapi akkor veszélyes, ha a gyermek megeszi.

Ha más módon is káros lenne, akkor nem forgalmazhatnák.

2011. aug. 22. 10:21
Mikor szültem, akkor járta be a világot az a hír, hogy a habtapi rákkeltő. Ez még mindíg így van? Vagy gyártottak azóta olyan habtapit, asmi nem veszélyes?
2011. aug. 22. 10:20
Mi újság habtapi fronton?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook