Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mi történt? fórum

Mi történt? (beszélgetős fórum)


1 2
23. fincsi5 (válaszként erre: 22. - Channa*)
2015. szept. 2. 20:30
Jóh DDD
22. Channa* (válaszként erre: 21. - Fincsi5)
2015. szept. 2. 20:29

Jó éjt:D

Ne gondolj ilyenekre!

21. fincsi5 (válaszként erre: 19. - Channa*)
2015. szept. 2. 20:28

De ebben az a röhejes, hogy én 59 voltam, tehát..ennek sincs semmi értelme. DD

De nálam általában a problémáknak nincs értelme.


Mindenkinek köszönöm, mára megyek, de holnap is minden meglátást szívesen veszek.:))))


Még bekukkantok, csak bekészülök; A farm, ahol élünk-re DD

Még nem tudok minden párbeszédet idézni. DD

20. mrfoglalt (válaszként erre: 18. - Fincsi5)
2015. szept. 2. 20:24

Na!

Ezt pl. megértem tökéletesen:)

19. Channa* (válaszként erre: 18. - Fincsi5)
2015. szept. 2. 20:23

Ne csináld!

Az enyém is annyi lesz jövőre:DDD

Persze féltem, mert a kritikus korban van, na meg magamat is sajnálgatom, mert 11 évvel fiatalabb vagyok és attól tartok, hogy nem leszünk együtt nyugdíjasok, de ettől függetlenül nem zavar a kora, mert jól néz ki (épp a napokban kérdezte meg az orvos, hogy hogyan csinálja, hogy ilyen jól néz ki?), a hangja még mindig kellemes és fiatalos és pont olyan, mint annak idején volt:D

Remélem ő is ilyen szépeket gondol rólam:DDDDD

Tehát ne sajnáld! Örülj neki, hogy még mindig veled van és bízzál benne, hogy ez így marad még sokáig!

18. fincsi5 (válaszként erre: 17. - Channa*)
2015. szept. 2. 20:17

Jó, remélem, igazatok van, esetleg az izgalom"fárasztott le", még előtte, hogy ki mit szól hozzá.

Ja, és a másik; akkor este azon bőgtem, hogy már 60 éves lett a férjem.

Juj, ez még nagyobb hülyeség lesz, de: "sajnáltam szegényt", rossz volt kimondani, hogy mennyi.

Na? D

17. Channa* (válaszként erre: 11. - Fincsi5)
2015. szept. 2. 20:13

Na, kapd össze magad! Valami hülyeséget olvastál, láttál a TV-ben és magadévá tetted!

Ez csak az agyadban van, amit ki kell ürítened!

Ne butáskodj! Ilyen hülyeséget még nem hallottam:D

Ha szeretted eddig, akkor ezután is fogod! Elfáradtál a készülődésbe, ami elmúlik és megint örülhetsz az új háznak:DDD

16. fincsi5 (válaszként erre: 14. - 31bc25d879)
2015. szept. 2. 20:12

Ősszel néztük ki, nagyon nehezen telt az idő májusig, mire jöhettünk.

A régit nem igazán szerettem, sok éve akartam elköltözni, abszolút nem is gondolok rá, ha arra járok, sem érzek semmit.

??

15. mrfoglalt (válaszként erre: 9. - Fincsi5)
2015. szept. 2. 20:12
Nekem ez egy kicsit (nagyon) abszurd, de remélem el fog múlni ez az érzésed.
2015. szept. 2. 20:08

Lehet, hogy nem akartál odaköltözni? Jobban szeretted a régi lakást? Ez most tudatosodott benned?


Csak arra tudok gondolni, hogy megbántad. Általában ha valaki szebbe, jobba költözik, örül és boldog. Valószínű, hogy csak fáradt vagy. Pihenj és örülj a kertnek, majd mehetnek az unokák:)

13. 0c7adf8ee7 (válaszként erre: 11. - Fincsi5)
2015. szept. 2. 20:07
Rendezd át a lakást, a bútorokat!
2015. szept. 2. 20:07
Voltam így. A beköltözés után az elsô éjszakát egyedül töltöttem terhesen. Hatalmas vihar volt akkor. Reggelre azt mondtam, hogy ebben a lakásban én nem leszek boldog. Sajnos így lett.
11. fincsi5 (válaszként erre: 6. - 31bc25d879)
2015. szept. 2. 20:04

De már megszoktam, imádtam!

Volt bajom az új bútor szagával, de az is elmúlt.


Mint egy féltékeny...nem tudom.

És azóta nagyon rosszul alszom, nem is éreztem azóta álmosságot sem.

10. 388b941089 (válaszként erre: 1. - Fincsi5)
2015. szept. 2. 20:04
Tènyleg jo nagy hülyesèg, de legalább elismered xdd
9. fincsi5 (válaszként erre: 5. - Mrfoglalt)
2015. szept. 2. 20:01

Hát, szinte, mintha ..igen.

Annyit vettem észre magamon, már az elején, hogy mikor a férjem megmutatta / ugye nem egyszerre lehetett, az érkezések miatt/,már az nem tetszett.

Nem is mentem oda, sőt, mikor a szobákba mentek, legszívesebben bezártam volna az ajtót, hogy: ne!

2015. szept. 2. 19:58

Mindenkinek nagyon tetszett, örültek, hogy férjem végre beadta a derekát, / ő volt 60, ezért csináltunk szülinapot/ az égvilágon senki semmi bántót, esetleg gúnyosat, tényleg mindenki "odáig volt", és mégis..

Valami "eltört", még csak fárasztó sem volt, minden finom és bőven, helyben sem volt hiány...nem tudom.

7. mrfoglalt (válaszként erre: 5. - Mrfoglalt)
2015. szept. 2. 19:57
Nem szó szerint, hanem az ottlétükkel?
2015. szept. 2. 19:55

3 hónap nem nagy idő ha új helyre költöztetek, még nektek is szokni és "tanulni" kell a szokatlan teret.


Reméljük mihamarabb visszatér a lelki békéd:)

2015. szept. 2. 19:54

Nahát!

Ilyen problémáról se hallottam még.

Az akarod mondani, hogy a bulizó vendégek megszentségtelenítették az otthonotokat??

4. globus (válaszként erre: 1. - Fincsi5)
2015. szept. 2. 19:52
Konkrétan mit mondtak a vendégek? Olyant, ami esetleg célzás lehet?
2015. szept. 2. 19:52
Igazi házszentelés?
2015. szept. 2. 19:49
Szia! Elvitték tőletek a meghittséget. Ilyet én is sokszor érzek, ha túlterhelődöm.
2015. szept. 2. 19:44

Pont 3 hónapja költöztünk új helyre, amit igencsak szeretünk, én különösen élvezem, mert kertesben még nem laktam.

Tudtam, hogy előbb-utóbb "avatóbulit kell" tartani, de halogattam.

Egészen addig, míg egy igen fontos, kerek születésnap / na és az enyém is/ eljött, így nem tűrt halasztást a dolog.

azt mondják jól sikerült, oké, de azóta nincs "nyugtom". Már akkor este, éjjel kezdődött valami ahogy pakoltunk, rendezkedtünk mindent vissza. Nem örültem, ha eszembe jutott; ki, hogy dicsérte, mit mondtak.

Azóta mintha nem találnám itt helyem, nem érzem a házat olyannak, mint előtte.

Mintha nem szeretném, vagy nem "úgy". Nem tudom megmagyarázni, de mintha elvettek volna valamit.

Mintha "közénk álltak volna", vagy mintha leromboltak volna valamit.

Visszaolvastam, elég hülyén hangzik, de ez van.

Meddig...ha tudja valaki...és miért? :)))

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook