Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mi történt a légkeveréses sütőmmel? fórum

Mi történt a légkeveréses sütőmmel? (tudásbázis kérdés)


12. Katinkaboszi (válaszként erre: 7. - 9b10f3d7ff)
2015. dec. 13. 00:14
Azért ez nem véletlen :D
11. Katinkaboszi (válaszként erre: 6. - Spann)
2015. dec. 13. 00:13

Próbáld meg egyszer, hogy nem teszel rá semmit, csak amikor berakod a tepsibe, a négy sarkába egy-egy kanál vizet önts.

Csodálatos ízt kapsz, a végefelé viszont nem árt locsolgatni.

10. Katinkaboszi (válaszként erre: 5. - _hóvirág_)
2015. dec. 13. 00:12

Nekem már a második sütöm légkeveréses, mindegyiknek más-más az erőssége.

Süteményeknél, ha írják a receptben, légkeveréses xy fkozaton, ennyi és ennyi perc, úgy csinálom.

De a húst mindig simán, majd légkeverésessel sütöm, mert nekem, az én ízlésemnek, valahogy száraz kissé a végén.

Bár én nem teszek rá semmit, mert úgy finomabb.

9. Katinkaboszi (válaszként erre: 4. - Vessla)
2015. dec. 13. 00:09
Háááát, ha jobban megnézzük, esetleg baj, de az is lehet, hogy nem baj, de ha valaki így is szeret, nincs gond :DDDDD
2015. dec. 12. 22:38

pasi vagyok, tehát tök hülye..


rájöttem, hogy a csodalégkeveréses-csodasütő nem is akkora szám..

tehát, ha a nejem rám bízza a (a hús, pizza)sütést, akkor alul-fölül sütés, ventillátor nélkül, csak a tepsit kell a második polcra tenni..a sütőtérnek erős világítása van, tehát folyamataosan látható a cucc. Ha már majdnem jó, akkor kettővel feljebb teszem, és kicsit pirítom(vagy megég)


a süteményekhez nem tudok hozzá vakkantani sem..azt a nejem intézi légkeveréssel..


a kérdezőnek: ne csüggedj, olvasd újra a kezelési könyvet, hátha valamit benéztél...

ha alul-fölül hibátlan a fűtés, akkor nincs nagy baj..


szerintem.

7. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 5. - _hóvirág_)
2015. dec. 12. 19:18
Én is rájöttem, hogy szárít, ha hosszabb ideig megy a légkeverés, Katinkaboszihoz hasonlóan használom.
2015. dec. 12. 19:16

Légkeveréssel csak a túl nedves dolgokat szoktam sütni (pl. sütőtök), vagy ha 3 tepsit sütök egyszerre (mert ahhoz muszáj). De akkor elejétől végéig azzal megy. Bár szoktam úgy is, hogy alsó sütés + légkeverés.

Húst mindig fedő alatt sütöm - ahhoz meg minek a légkeverés?

5. _hóvirág_ (válaszként erre: 3. - Katinkaboszi)
2015. dec. 12. 19:07
Hú, én meg végig légkeverésre teszem. Akkor lehet, hogy a végén kéne nekem is csak rátennem?
2015. dec. 12. 19:02

Én nem vagyok légkeveréses sütő. Az nagyon nagy baj??? :(


De valaki biztos az.

2015. dec. 12. 18:58

Működik egyáltalán a légkeverés?

Nem értem, mit számítasz rá még?

Nekem még kevesebb idő és kevesebb hőfok is elég, ha légkeveréssel sütök bármit.

Igazából a húsokat sütöm rendesen, majd amikor már látom, lassan kész, az utolsó 10 percben légkeverek csak.

Finom, ropogós és piros az eredmény :D

2015. dec. 12. 18:57
fűtőszál ki fog menni,szerelő.
2015. dec. 12. 18:54
Sziasztok! Kérlek adjatok tanácsot légkeveréses sütővel kapcsolatban! Eleinte minden finom, omlós és ropogós volt, de az utóbbi három alkalommal nem sül meg úgy a hús, nem pirul, sőt a krumpli olykor kemény, kiszáradt... Mi lehet a baj? Mindent ugyan úgy csinálok. 180C a sütő+ a légkeverés miatt 20C rámegy és ugyan annyi időt hagyom, kb. 1 órát. Köszönöm minden segítséget!!!! :((((((-

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook