Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mi történt a kedvesemmel? fórum

Mi történt a kedvesemmel? (beszélgetős fórum)


14. Gabriellaxp (válaszként erre: 12. - Masször)
2009. febr. 10. 19:29

Ekkora hülyeséget még nem hallottam./férfiúi összetartás/

Ez a tipikus viselkedése, a becsajozásnak.

13. Zizisicc (válaszként erre: 12. - Masször)
2008. febr. 16. 18:02

Ez tetszik! Remélhetőleg jelen esetben erről van szó!

De nem lenne egyszerűbb, megbeszélni? :o))

2008. febr. 16. 17:41

Hölgyeim!

Meg vagyok nyugodva!

Pont annyira nem értetek bennünket, mint mi Benneteket:-)

Egy fiú ugy nevelődik, hogy erős, és legyözhetetlen, mindet megad a szeretett Nőnek.

Ma már persze, nem kell megküzdeni a sok fejű sárkánnyal.

Viszont helyette a Nőkkel is versenyre kell kelnünk, hiszen, Ti is dolgoztok, és kerültök egyre feljebb a ranglétrán..

Azt gondolom, a Völegényed egyetlen problémája, hogy nem érzi magát méltonak Hozzád!

Számára Te vagy a Jutalom! A "lovagi torna" Trofeája. Ma már ez a torna pénzért, az anyagi javakért folyik.

A bunkósága mögött az önmagára mért büntetés van. Mert ugy érzi, nem érdemel meg Téged!

Tehát, csak annyit kellene elérned, hogy erősnek és bátornak érezhesse magát:-)

2007. nov. 24. 21:13

háát!


ha a munkahelyén vagy máshol van gond azt ne a kedvesén élje ki föleg ilyen bunkón ne!

2007. nov. 24. 21:03

én nagyon jól megvagyok a párommal, imádjuk egymást, tervezzük a közös gyereket...

bár sokan be akarnak kavarni, de ha a szerelmünk erösebb(márpedig az)akkor semmi, és snki nem állhat közénk...(még a pénz se)

Nem muszáj elmenni közösen sehova, csak telefonoka kikapcsolni, kihuzni, gyereket ha van 1 napra a nagyszülőkre bizni, ajtót senkinek sem szabad kinyitni, bujjatok össze, szeretkezzetek, fürödjetek együtt, szal csináljatok egy romantika napot, kettesben, és még pénzbe sem kerül!!!!!pusza

2007. aug. 29. 13:29

Szia Izi!

A munkahelyi és pénzügyi problémák szerintem is eléggé megviselik a pasikat (na jó, a nőket is). Nálunk is voltak ilyen időszakok. Amit írtál, hogy reméli, hogy büszke lesz rád, sztem arra utal, hogy szeret, csak úgy érzi csalódást okoz neked a jelenlegi helyzettel, és lehet,hogy emiatt frusztrált. Szerintem ilyenkor azon túl, hogy beszélnetek kell a dologról, segít, ha közös programt szerveztek magatoknak, menjetek el kirándulni egy hétvégére, és csak egymásra figyeljetek! Ott a nyugiban, ellazulva talán könnyebben megy a beszélgetés is!

2007. aug. 28. 18:15
nem értem én a férfiakat.. mert a lenti problémák mellett, azoktól függetlenül hétvégente reggelire ébredek, és úgy egyébként a tenyerén hordoz.. bár egyre inkább úgy érzem, hogy a problémánk az anyagi gondokra vezethetők vissza.. Ezt abból gondolom, hogy a héten egy jó "lehetőséghez" jutott, aminek a segítségével kilábalunk (koppkopp) a gödörből és azt mondta, hogy így már reméli büszke leszek rá.. Egyébként meg lépten nyomom azt hangsúlyozom éreztetem vele, hogy mennyire szeretem és mennyire fontos számomra és büszke vagyok rá stb.. de úgy látszik nem éreztetem vele eléggé..
7. staccy (válaszként erre: 1. - Izi82)
2007. aug. 28. 09:00
Szia!ugyanezzel a gonddal kuszkodok en is :( sajna a parom(nem lakunk egyutt,bar 2 ev elmult h egyutt jarunk)ujabban rengeteg gondjaink vannak!egyeb nincs csak a szgepes jatek,nezegeti a noket a neten,megfordul az utcan jaro csajok utan...szerinte en vagyok a paranojas!!igy lenne??es mar a szerelmeskedes sem a regi...meg mindig jo,de mar egyre ritkabb,havi 3-4 alkalom,mar nem becezget,nem puszilgat,nem kedveskedik,nem suttogja h szeret...:(
2007. aug. 25. 10:23
Ha ennyire nem lehet vele beszélni akkor légy drasztikus az hidd el kihozza belőle,mert akkor már érzi elveszíthet.Szerintem ne légy vele ennyire megértő.Az egyik topikba ahol idézeteket szoktunk írni,írtam is egy ilyet"Ha mindig csak megértek,hol maradok én?" Igenis érezze hogy ez így nem pálya...
5. izi82 (válaszként erre: 4. - Fe20557d00)
2007. aug. 25. 10:08

Sajnos nagyon nehéz vele beszélni.. Konkrétan nem lehet. Ha szóba hozom a témát, csak ideges lesz.

Igazad van, én is azt érzem, hogy ilyen problémákhoz túl fiatal a kapcsolatunk. De ő sem idős még.. mire lenne jó neki szeretőt tartani? ha én nem vagyok neki elég jó, válthat, még ő sincs elkésve!

4. fe20557d00 (válaszként erre: 1. - Izi82)
2007. aug. 25. 09:58

Szia:)Ne haragudj,hogy ezt írom,de túl fiatal a kapcsolatotok még ahhoz,hogy sexuális problémák legyenek.Ha tényleg nézi a nőket és sex oldalakat akkor nem a vággyal van a gond.Nagyon kevés valóban az amit együtt vagytok,jól látod a problémát.

Az tény hogy egy pasinak ha anyagi gondjai vannak nagyon ki tud akadni és tényleg akkor a libidó csökken,na de egy ilyen beszólás"ne élvezkedj".

Írtad hogy nem tudod vele megbeszélni:(az nem jó.

egyszer egy barátnőm aki hasonló helyzetbe került mint te, hónapokig próbálkozott mindenfélével sexi fehérnemű,filmek,egy közös hétvége a Mátrába...szóval tényleg mindent megtett.A fiú azonban nem változott sőt egyre bunkóbb beszólásia voltak:(Míg egy nap kidrült volt valakije,pedig a mennyasszonya volt!!Most nem azt mondom hogy nálatok is ez a helyzet...mint írtad bízol benne.Talán próbálj te is csábítani...hátha bejön,ha mégse akkor légy drasztikusabb vele és mond el hogy ennyire nem alázhat le hogy észre sem vesz mint nő és ebben ha nem partner hogy változtasson,akkor le is út fel is út.Tudom drasztikusan hangzik,de ha szép szóval nem megy akkor a saját érzéseiddel kell foglalkoznod,még túl fiatal vagy ahhoz hogy ezt elfogadd!

3. minimano1979 (válaszként erre: 2. - Minimano1979)
2007. aug. 25. 09:46
feszultebb*
2007. aug. 25. 09:45

Kerdezd meg tole,h mi a baj?uljetek le es beszeljetek meg...

Ha megkerte a kezedet,akkor csak nincs szeretoje.Lehet,h tenyleg csak az anyagi problemak miatt ilyen elutasito...


Az anyagi problemak miatt en is szoktam ideges lenni,s olyankor nekem sincs Kedvem semmihez,a parom viszont mar nem olyan,O nem nezi olyan drasztikusan a dolgokat.Lehet,h O csinalja jol?!nem tudom,de en ettol meg feszulteb,idegesebb vagyok!

2007. aug. 25. 09:20

A véleményetekre lennék kíváncsi. Adott egy nagyon jól induló kapcsolat. De pár hónapja alig szeretkezünk. Az "alig" két-három alkalmat jelent egy hónapban. De már akkor sem olyan, mint régebben. Nincs annyi intimitás, símogatás, stb..Bevallom, nekem ez nagyon kevés. Sok, jellemzően anyagi problémánk van, így eleinte nem is kerítettem olyan nagy feneket a dolognak, mondván biztoan fáradt/ideges. Csakhogy, miután többször is elutasította a kezdeményezésemet (legutóbb pl. azzal állított le, hogy "ne élvezkedj már"- elég bunkó volt, részemről bőgés lett a vége), próbálnék vele beszélni a témáról, de nem lehet! Váltig állítja, hogy nincs szeretője, sőt, megkérte a kezem (nagyon szerelmes vagyok, persze igent mondtam). Akkor mi lehet a baj?? Közben rajtam egyre jobban elhatalmasodik a féltéknység, mert egyszerűen "tapadnak rá" a csajok, meg is nézi a nőket,szexoldalakat, stb a környezetünkben lévő nők szerint ő a "férfi".. Egy szavam nem lenne a nézelődés és a szexoldalak miatt sem, ha biztonságban érzném a kapcsolatunkat, de így.. félek, hogy szépen lassa elveszítem őt. Ráadásul a folyamatos visszautasításoknak és annak köszönhetően, hogy más nőket megnéz én meg nem kellek neki, az önbizalmam valahol a pincében...

Én 25 éves vagyok, ő 30. És egy éve tart a kapcsolatunk.Szerintetek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook