Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mi történik velem? fórum

Mi történik velem? (tudásbázis kérdés)


20. zebracsikó (válaszként erre: 18. - Szkitti.)
2015. nov. 10. 23:41

Nem, cisztától nem lesz pozitív egy teszt.


Valószínűleg elindult a terhesség, de nem volt sikerees a beágyazódás.

19. Kangaroo Island (válaszként erre: 18. - Szkitti.)
2015. nov. 10. 23:20
Erre nem tudunk mi válaszolni, nincs ultrahang a szemünk helyen, de ha lenne se látnánk odáig
2015. nov. 10. 18:12

Köszönöm a hozzászólásokat... Hát mindenhol olvasom hogy már a 12. 13. dpo-n pozitív lett a teszt. Ebben a hónapban sokat együtt tudtunk lenni és mivel 4-én kellett volna "hivatalosan" megjönnie, gondoltam csinálok egy 10-es érzékenységű tesztet Hátha...

Viszont kikukáztam a tesztet és ugyanúgy van rajta csíkocska csak halovány... rózsaszín nem szűrke.

Lehet ciszta?

2015. nov. 10. 09:55
Pár nap múlva reggel ismételd meg, ne most rögtön, a hcg szint ingadozhat. Egyébként ha erősen megjött, valószínű, hogy kémiai terhesség volt, de anyukámnak is megjött egy picit minden hónapban és kb pont ugyanakkor. Ezért írom, ha nagyon megjött, akkor valószínűleg már nincs meg a baba. Ha pár nap múlva tesztelsz reggeliből és megvan a baba, akkor sokkal erősebbnek kell lennie, akármilyen koncentrációból. Most még ugye koncentrációtól függhet, hogy milyen, ha esetleg mégis meglenne a baba.
2015. nov. 9. 20:49

Én voltam így. ...Kétszer is...sajnos nem maradtam terhes...sokszor van ilyen hogy ugyan létrejön a terhesség ,de még korai időszakban pozitív a teszt de sajnos a terhesség nem marad meg....én olyan 5. Heten voltam igy. Nagyon korai meg egy 27. napi teszt......nem hiába javasolják az elmaradt menstruacio utan 1-2 nappal tesztelni

Ne szomorkodj...!!

2015. nov. 9. 20:46

Hát nem bírtam ki reggelig kíváncsi voltam...

Az előző teszthez képest ezen a teszten már alig látható valami, még annyi sem mint az előzőn.

lehet hogy baba volt, de az el is ment... :(

14. 388b941089 (válaszként erre: 6. - Kangaroo Island)
2015. nov. 9. 20:40
En kibirtam, de nagyon nehez volt! XD 4- en kellett volna megjonnie, 5-en reggel 6- kor mar pattantam a teszttel a kezembe, pont nyaralni voltunk:)
13. nikletty (válaszként erre: 11. - Kattyus)
2015. nov. 9. 20:33
s akkor hogy és mikor vetted észre hogy terhes vagy?
2015. nov. 9. 20:23
Velem is ez volt. Bár nekem késett a mensim, csináltam tesztet ami pozitív lett. Doki nem látott semmit. Végül 5 napos késéssel , iszonyat görcsökkel nagyon darabosan jött meg. Több mint egy hétig tartott a vérzés. Szerintem vetélés volt, bár az orvos nem tudta megerősíteni.
11. kattyus (válaszként erre: 1. - Szkitti.)
2015. nov. 9. 19:35
A terhességem első 5 hónapjában mindig megjött. Igaz hónapról hónapra kevesebb volt. Igen lehetsz állapotos.
10. kisj (válaszként erre: 7. - Szkitti.)
2015. nov. 9. 19:12
ezt jól teszed
2015. nov. 9. 19:03
Szellemcsik
8. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 2. - Szkitti.)
2015. nov. 9. 18:45

Simán lehetsz terhes a vérzés mellett is. Van olyan ismerősöm, aki végig erősen vérzett és egészséges kislánya született. Az orvos nem bolondítani akart.

Egyébként tényleg az orvos láthatja majd, itt leírhatjuk, hogy kivel mi történt. De két egyforma terhesség nincs, még egy anyánál sem, legalábbis nem jellemző.

2015. nov. 9. 18:31
Többet biztos nem tesztelek ilyen korán
2015. nov. 9. 18:27

Nem hiába mondják, hogy a nem várt előtt ne nagyon teszteljen az ember, mert csak felesleges bánatot okoz magának esetleg.

Tudom, hogy nehéz, én is teszteltem a nem várt előtt. :-D

2015. nov. 9. 18:19
Hát vettem még egy tesztet ugyan úgy 10es. Holnap megcsinálom. Csak kíváncsi voltam hátha volt valaki hasonló helyzetben.
2015. nov. 9. 18:08

Lehetsz terhes is. Nem te lennel az elso, akinek megjon,mikozben terhes.

Mivel a doki eloben is "latott" igy mi itt valoban csak tippelgethetunk, mi is lehet ez?!

Vegyel meg egy tesztet pl.

3. Kangaroo Island (válaszként erre: 2. - Szkitti.)
2015. nov. 9. 18:05
kémiai terhesség is lehet, ha nagyon erősen megjött, akkor nem sok esély van, hogy megmarad, az orvos meg majd legfeljebb 1 hét múlva lát bármit is.
2015. nov. 9. 18:04
Ciklusom 27.napján egy 10 es érzékenységű teszttel nagyon nagyon halvány pozitívat teszteltem. Még aznap megjött elég rendesen. Lehetek terhes? Vagy mi okzhatta a pozitív tesztet? Voltam orvosnál aki nem igazán adott értelmes választ. Szerinte attól mert most megjött még terhes is lehetek ha később volt a pé és ettöl lehet halvány a teszt... szerintem ez baromság... ciszta is okozhatja, de azt nem látott. Van tippetek hogy mi lehet? Jövőhétre kaptam csak időpontot egy másik dokihoz
2015. nov. 9. 17:59
Mi történik velem?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook