Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mi történik sok nővel 40 felett? fórum

Mi történik sok nővel 40 felett? (beszélgetős fórum)


1 2
2021. máj. 10. 19:40

41 éves vagyok, tehát beleesek a fórumindító által meghatározott korsávba.

Bizonyára vannak frusztrációim, de sajnos ezekből leginkább a családtagjaimnak jut, ők vannak velem a mindennapokban, velük beszélem meg ezeket.

Nem érdekel az ezoteria, különösebben a horoszkóp sem. Oltást nem kaptam, egyelőre nem is szeretnék, de nem definiálom magam oltás tagadónak. Mivel átestem a betegségen, megfelelő, laborban bemért, kártya kiállításához szükséges minimumot több, mint tízszeresen meghaladó ellenanyag szintem van.

Negyven felett csak annyi történt velem, hogy magabiztosabb lettem, jobban felvállalom, ha valamivel nem értek egyet, és kevésbé érdekel, hogy mennyire felelek meg a konvencióknak. De ettől még nem állítok pellengérre másokat semmilyen FB csoportban. Sőt, a FB-on igen figyelek rá, hogy megosztó témákban ne nyilvánuljak meg. Mindig olyan területen, olyan munkahelyi környezetben dolgoztam, ahol a vezetőségnek volt egy adott politikai irányultsága és egy bizonyos körhöz tartozott, úgyhogy kínosan figyeltem rá, hogy a nyilvános profilomban sem FB-on, sem LinkedInen ne legyen olyasmi, amiből kiderült, hogy ezek egy részével én nem értek egyet.

31. E'lodie (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 10. 17:26
A kérdés helytelenül lett feltéve.
30. Guruljka (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 10. 14:07
Nem biztos, hogy a frusztáció szintje emelkedik 40 fölött. Az is lehet, hogy a probléma világgá kürtölésének igénye jelenik meg.
29. _Berry_ (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 10. 13:27
Attól senki nem lesz frusztrált, mert az általad felvetett témákról beszélget. Őket ez érdekli, ha tudnak erről normálisan véleményt cserélni, akkor miért ne tehetnék? Az ordibálás, kötekedés a másik véleményébe meg nem kor függő, aki ilyen az egy egyszerű receptes csoportban is beleköt másokba.
28. Lávli* (válaszként erre: 26. - Channa*)
2021. máj. 10. 10:43

Milyen ezotéria?

Nekem ahhoz mi közöm? 🙃

27. 3c253ca4d3 (válaszként erre: 25. - Lávli*)
2021. máj. 10. 10:32
Engem ez nem zavar, batran vallalom amit elkovettem. :)
26. Channa* (válaszként erre: 25. - Lávli*)
2021. máj. 10. 10:30

Ja, hogy kutakodok?


Humor?


Vagy ez tényleg elkerül sok embert?


Valóban menőbb az ezotéria...😁



🙄

25. Lávli* (válaszként erre: 24. - 3c253ca4d3)
2021. máj. 10. 10:21

Aztán meg ha te lennél? Kinek lehetne köze hozzá?

Eleve szabályellenes "anonim" után kutakodni. 😏

24. 3c253ca4d3 (válaszként erre: 23. - Channa*)
2021. máj. 10. 10:14
Jaaaj nem, keves ertelmetlenebb dolgot tudok ezen az oldalon, mint ez a vallomasos dolog, biztosithatlak nem en vagyoj,barmirol is legyen szo. 😅😅
23. Channa* (válaszként erre: 22. - 3c253ca4d3)
2021. máj. 10. 10:11
Mond, hogy nem te írod ki az összes vallomást, amibe bele van írva, hogy "28 éves nő létemre";)
22. 3c253ca4d3 (válaszként erre: 21. - Channa*)
2021. máj. 10. 10:09
Igen. 😱
21. Channa* (válaszként erre: 13. - 3c253ca4d3)
2021. máj. 10. 10:06
28 éves vagy?😏
20. Lávli* (válaszként erre: 18. - Amaunet)
2021. máj. 10. 10:06
Szerintem 60+ pasi, akit sorra elhajtanak a nála 20 évvel fiatalabb nők az összes létező társkeresőn. 😌
19. Channa* (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 10. 09:59

Itt a hoxán én azt tapasztaltam, hogy inkább a fiatalok azok, akik ezotériával, horoszkóppal foglalkoznak, hisznek benne, ők az oltás ellenesek, vírustagadók és ráadásul állandóan az agyament személyiség elemzéssel, pszichológia baromságokkal foglalkoznak.


Nem akarok linkelgetni, de hidd el itt sem a 40 felettiek írnak ilyeneket.

Sok 40 alatti kismama oltásellenes itt is, de gondolom csak el tudja dönteni, hogy ő akarja e felnevelni a gyerekét, vagy másra bízza.


Sok fórum nyílik, amiben a fórumindító azt elemezgeti, hogy ki pszichopata, hogyan kellene kiszűrni őket, illetve a téma, ami számomra abszolút ellenszenves, amikor valakire ráakarnak húzni egy skatulyát, ami szerint introvertált-extrovertált.


Az én véleményem az így 53 évesen, hogy mindegy mennyi idős valaki, aki hisz a horoszkópban, ezotériában, személyiség elemzésekben, oltás-és vírustagadó az mind gondolkodásra képtelen.


Mivel te is ezzel foglalkozol, hát nem is tudom...

18. Amaunet (válaszként erre: 16. - Kacsahercegno)
2021. máj. 10. 09:59

Ezzel akarja provokálni az itteni fórumozókat.:)

Lehet, hogy ő is éppen egy 40+ pasi, aki nem érti a nőket, a feleségét. Vagy ha nő, akkor nem érti saját magát, nem fogadja el a korát, a súlyával elégedetlen, haragszik mindenkire, a világra, mert neki nem jött be az élet.


Áh, hagyni kell az ilyet!

17. 3c253ca4d3 (válaszként erre: 16. - Kacsahercegno)
2021. máj. 10. 09:58

Engedjetek el, idejott nev nelkul es bedurrantott valamit, amirol azt gondolta, hogy sikere lesz,nem jott be.


En nagyon nem ertek egyet az "oltastagadokkal" az egy dolog, az ezoteriaba sem hiszek,boszorkany sem vagyok, de ezeket a semmire vezeto forumokat es a megmondo embereket sem tartom tobbre.

16. Kacsahercegno (válaszként erre: 15. - Amaunet)
2021. máj. 10. 09:49
Nem, az lehetetlen hogy a FI megállapítása lenne téves. Csak mi is 40+os frusztrált nők vagyunk, azért nem értünk egyet.
15. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 10. 09:45

Nem is ismered őket és kijelented, hogy frusztráltak, klinikai esetek. + kifejezetten a 40+ nőkre értelmezed.


Szerintem neked van valami problémád a 40+ korosztállyal.

Előítéleteid vannak velük kapcsolatban.

14. Lávli* (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 10. 09:44

Engem az a jelenség érdekel inkább, bár nem fogok fórumot nyitni róla 😀, hogy mostanában miért szaporodott el annyira az idegen szavakat használó, de azok pontos jelentését nem ismerő felhasználók száma.


Gőzöd nincs, mit jelent a "frusztrált", de bátran használod ismeretlen emberek megítélésére.

13. 3c253ca4d3 (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 10. 09:43

A bármiben való hit/meggyozodes nem csupan eletkor fuggvenye, ha ezt gondolod akkor csak sztereotip vagy .


Ha meg azt gondolod, hogy az erintettseg miatt nem ert valaki egyet veled, 28 eves no vagyok es egyszeruen csak butasagnak tartom, hogy valaki azt gondolja (es erre van ideje), hogy belepett egy csoportba es tarsadalomtudos lett es megfelelo kovetkezteteseket vont le.

12. Kacsahercegno (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 10. 09:41
És mi miben segíthetünk? Most van az hogy helyeselni kéne, hogy igen, a nők full bekattannak 40 felett, jól látod 👏 vagy mi? Inkább hinnék mindenféle ezo bullshitben, mint hogy azzal foglalkozzak hogy más ember, akit nem is ismerek, mivel tölti a szabadidejét meg miben hisz. 🤷‍♀️
11. Lávli* (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 10. 09:40

Számomra EZ a magyarázat.

Semmivel se vagy különb a botcsinálta "szociológiai kutatásoddal" a különböző helyeken, csoportokban megnyilvánuló embereknél.

Sőt. Az egészséges, ha azzal foglalkozol, hogy ki miért mit hol csinál, hány éves korában?

10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - 3c253ca4d3)
2021. máj. 10. 09:40

Egy jelenségről érdekelt mások véleménye. Semmi hangulatkeltés, de lehet ezen a fórumon is hasonló a helyzet. Akkor nem csodálkozom, hogy kevesen gondolkodnak el érintettség miatt a témán.


Itt kb mennyi az átlagéletkor?

9. 3c253ca4d3 (válaszként erre: 7. - 3c253ca4d3)
2021. máj. 10. 09:38
Ja és nem őket védve, mert nem értek velük egyet, de ők legalàbb ezt névvel és képpel teszik, neked még ezt sem sikerült meglépned, itt elfogyott a bátorság
2021. máj. 10. 09:37
A téma nem lepett meg. :) Inkább az idősebb frusztrált nők nagy száma. Érdekes volt.
7. 3c253ca4d3 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 10. 09:36

Pontosan annyi felesleges lekötetlen energiájuk van, mint neked. Nem normális amit csinálnak, de az sem, hogy valaki azért belépked ilyen fórumokra, hogy egy másik platformon indítson egy ilyen fórumot és hangulatot keltsen.

De legyél nagylány/nagyfiú és kérdezd meg őket.

6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Lávli*)
2021. máj. 10. 09:35
Más lehet a magyarázat. Minden korosztályban előfordul az unalom.
2021. máj. 10. 09:33
Minekmentoda?? :D Nem de komolyan, belépsz direkt ilyen csoportokba és csodálkozol hogy ez a téma...?? 🤯 Vagy mi volt a terv? Direkt azért léptél be hogy aztán nyithass itt egy fórumot hogy mennyi lökött tyúk van? Nem értem...
4. Lávli* (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 10. 09:32
Unatkoznak, mint ahogy te is.
3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Auróra2010)
2021. máj. 10. 09:31
Nézz meg egy ilyen csoportot és láthatod saját szemeddel is, hogy igaz. Nem fogsz látni huszonéves nőket oltás ellen kampányolni, ellenben az 50 körüli nők ott fröcsögnek.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook