Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mi történik akkor, ha két év hűségnyilatkozatból már eltelt 1 év és elveszítem a telefonom? (telefon előfizetés esetén) fórum

Mi történik akkor, ha két év hűségnyilatkozatból már eltelt 1 év és elveszítem a telefonom? (telefon előfizetés esetén) (tudásbázis kérdés)


2015. júl. 2. 18:22
szia, férjem ugyanígy járt... Ugyanúgy fizetned kell sajnos az előfizetést. Elsőkörben azért tiltasd le a számod, és a telefont is!
2015. júl. 2. 13:34

köszönöm szépen a hozzászólásokat.


Meglátjuk, mi lesz.

7. syria (válaszként erre: 6. - 9b10f3d7ff)
2015. júl. 2. 13:16

Egyetértek, főleg ha nem szándékos lopás, hanem véletlen elvesztés áldozata lett a telefon.


Használt telefont fillérekért lehet kapni.

2015. júl. 2. 13:01

Ahogy Zebracsikó írta, ezt tudod, csak tenni. Feltétlenül tiltasd le, a száma alapján tegyél feljelentést a rendőrségen, volt már olyan csoda, hogy megtalálták a készüléket.


A számod visszakapod, de már nem vehetsz részletre készüléket, amíg le nem jár a hűségnyilatkozati időd.

5. lilimia (válaszként erre: 3. - Pasionella)
2015. júl. 2. 12:57
Vehet másik készüléket, akár a szolgáltatójánál, akkár függetlent, csak nem az hűségidő általi kedvezménnyel.
2015. júl. 2. 12:29
:(
2015. júl. 2. 10:56

Szerintem inkabb arra probal valaszokat kapni, hogy a huseget megtudja-e szuntetni mivel nyilvan lenne szuksege meg egy telefonra es husegidon belul ugyan arra az elofizetesre nem vehet mas keszuleket, illetve vehet masik elofizetesre vagy feltolto kartyasat.

Ha nem kotottel ra biztositast akkor eleg nagy szivas es kenytelen vagy fizetni addig mig nem jar le a huseged.

2015. júl. 2. 10:29

Bemész egy kirendeltségbe, letiltatod gyorsan a SIM kártyád, igényelsz egy újat ugyanazzal a számmal, veszel egy készüléket és kész


a hűség nem vész el!!

2015. júl. 2. 10:27
Mi történik akkor ha két év hűségnyilatkozatból már eltelt 1 év és elveszítem a telefonom. (telefon előfizetés esetén)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook