Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mi történhetett valójában? fórum

Mi történhetett valójában? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Mi történhetett valójában?

75. SSissykke (válaszként erre: 71. - D879a0c5b4)
2009. jan. 27. 19:56

Hehe :D :D

Hát ez tetszik... :D

74. Csipkerózsika (válaszként erre: 68. - 8565183eb5)
2009. jan. 27. 19:25

Szerintem simán lehetséges.

Én sok korábbi életemről tudok, és arról hogy a családomból vagy ismerőseim közül korábban ki kinek a kije volt. Ezeket mind megálmodtam, sőt egy korábbi halálom pillanatát is. Ezek az álmok mindig mások mint az átlag, az ember "érzi, hogy valóság, hogy tényleg megtörtént".

73. Csipkerózsika (válaszként erre: 59. - Júlia*)
2009. jan. 27. 19:21

A legrosszabbat én sem írtam le, ezzel az élménnyel jött elő a képességem. Valaki, vagy valami "megszállt". Nem tudom másképp mondani. Egy éjszaka feküdtem az ágyamban -nem aludtam- és egyszercsak bizsergést éreztem a tarkómon, a következő pillanatban, mintha görcsben feküdtem volna, és éreztem, hogy nem vagyok ura a testemnek. Az egyik kezem felemelkedett, de nem én emeltem fel. Aztán már mintha nem is a testemben lettem volna, hanem bal oldalt a fejem mellett, és a ahogy jobbra néztem, iszonyú gonosz barna szemeket láttam, és borzasztó dühöt éreztem a "másikból". Állatira megijedtem, végül azt hiszem imádkozni kezdtem, és akkor távozott, én pedig visszakerültem a testembe. Ezt még nem meséltem el senkinek. Az "illető" többet nem tért vissza, én hónapokig csak lámpa vagy gyertya mellett tudtam nagy nehezen elaludni, és majd' mindennap templomba jártam és imádkoztam. Ezek után jött a sok-sok élmény, látomás, de azok már szépek voltak, vagy legalábbis nem ijesztőek.

A mai napig nem tudom, hogy ki vagy mi és miért szállt meg akkor.

72. 8565183eb5 (válaszként erre: 71. - D879a0c5b4)
2009. jan. 27. 17:47
Akkor minket rendesen meg is támadtak. Én kerestem mindenhol mi lehetett éles de semmi sem ami megvághatott volna.
71. d879a0c5b4 (válaszként erre: 70. - 8565183eb5)
2009. jan. 27. 17:45

Hasonló velem is volt :D


Arra ébredtem, hogy nagyon fáj a seggem (bele is szövődött valahogy az álmomba, de már nem tudom, hogyan :D), megtapogattam és egy tű állt bele :D


No comment...


Valamikor biztos gyorsan megvarrtam valamit es leejtődött valahova oda :D

2009. jan. 27. 17:41
Még egy érdekes történet jutott eszembe. Kb 16 éves voltam amikor este arra ébredtem hogy valami fuha meleg szörös mászik rajtam (nem volt bennt semmi állatunk) kb macska nagyságú lehetett kb és el is aludtam hirtelen és később arra ébredtem hogy ragad a kezem valamitől fel is keltem megnézni mi az és a kezem tiszta vér volt a kisujjmon egy vágás lett vmitől elég mély sokáig gyógyuló és mindez az ágyban paplanok között...
2009. jan. 27. 17:26
Jól megbolygattuk a témát...
68. 8565183eb5 (válaszként erre: 23. - Yargan)
2009. jan. 27. 17:13

Szerinted van olyan hogy egy meghalt hozzátartózó újá születhet gyerekként? Pl egy lánynak lehet hogy az apja a gyerekeként születik újá?

Honnan lehet tudni hogy mi esetleg már éltünk? Utalhat erre álom? Nekem van egy álmom de nem tudom hogy azért álmodom mert halottam hogy mi történt vagy azért mert esetleg a "halálom" miatt álmodom.

67. anyuca66 (válaszként erre: 63. - 1eb84e4bad)
2009. jan. 27. 17:12
Vagy, visszajön hogy él a férje, gyerekei. És a vetélytárs valóban azért van, mert szeretik egymást..
66. b4a3a4979d (válaszként erre: 64. - Yargan)
2009. jan. 27. 14:49

Én is ugyanabban a szobában, sőt ugyanazon a helyen alszom, ahol meghalt a feleség (az ágy persze új).

Néha negatív hatást érzek valahonnan, ha esetleg visszaolvasol az 57-es és a 49-es hozzászóláshoz, ott leírtam részletesen.

65. yargan
2009. jan. 27. 14:33
segítségével bocs.
64. yargan
2009. jan. 27. 14:33

Szerintem meg nem kell elüldözni őket, csak mert féltek 1-2 ottmaradt lélektől. :D

Micsoda gyáva kukacok. :))

Ha már el akarjátok üldözni őket inkább idézzétek meg őket egy Quija tábla segítdégével és kérjétek meg őket rá. Nem kell erőszakoskodni.


Amúgy ha a szellem nagyon akar maradni akkor hiába gyógynövények meg ezek. :)

Én abban a szobábanalszok, amiben a nagyim halt meg. De ha vissza is tér térne az sem érdekelne. Ő lakott itt, szíve joga. :D

2009. jan. 27. 12:51
olyan nem létezik, mint a filmekben, hogy a volt feleség mondjuk nem akarja, hogy új nő legyen a háznál, és ezért kísért?
62. Szakál Mónika (válaszként erre: 50. - B4a3a4979d)
2009. jan. 27. 12:47

Kedves ericika!

Valószínűleg a párod volt neje nem tudott elmenni, mert valaki nem akarja és nem tudja elengedni( valószínűleg vmelyik gyerek). Ha valóban zavar,hogy ott van akkor gyújts 3 darab fehér mécsest, kérd Mihály arkangyalt, hogy segítsen, küldjön olyan angyalt aki elvezeti a lelkét és kezdjetek hozzá úgy beszélni, mintha valóban ott lenne, hogy ti megbocsátotok(és ezt őszintén kell gondolni),vagy szeretitek, de el kell menjen, mert tovább kell lépnetek.stb. Bármi olyan dolgot mondjatok el amit gondoltok, hogy fontos lehet és segíthet elengedni. A végén ne felejtsetek el köszönetet mondani az angyaloknak. Ha őszintén csináljátok akkor sikerülnie kell!

2009. jan. 27. 11:41

Velem megesett egyszer körülbelül 10 éves koromban, hogy mikor felébredtem (nyitva volt a szobám ajtaja) és láttam ahogy anyukám a fehér köntösében elsétál a folyosón.. Még félkómában voltam nem szóltam hozzá, épp hogy ébredeztem.. aztán eltelt egy fél perc, és anyu ugyanott a folyosón sötét utcai ruhában elsétál és beköszön, hogy jó reggelt...

Én meg csak néztem rá értetlenül, hogy te az előbb még nem a fehér köntösödben voltál?

Erre mosolygott és mondta, hogy nem, most jött a boltból...

Aztán kezdtem el gondolkodni, hogy akkor kit is láthattam fehér ruhában... Vagy még az álmom hatása lett volna, vagy csak egyszerűen káprázott a szemem... Utána már magam sem voltam biztos benne, hogy most tényleg láttam egy fehér alakot, vagy az még az ébredésem előtti álomvilágomban volt... :)


Hasonló eset történt kb egy 5 évvel ezelőtt is, mikor beköltöztünk az új házunkba. Építkeztünk, tehát nem egy régi ház volt, ahol előtte mások lakhattak...

A szobám még szinte teljesen üres volt, csak az ágyam volt benne...

Azt álmodtam, hogy valaki beszél hozzám, nagyon furcsa hanglejtéssel nem is értettem mit beszél, csak mormolt valamit magában. Féltem tőle. Olyan volt, minhta ülne valaki az ágyam mellett, és kifejezetten nekem célozza a mondanivalóját, monoton mély érdekes hangon... Aztán felébredtem, nem nyitottam ki a szemem, de a szívem az hevesen kalapált, és mintha még mindig hallottam volna azt a hangot. Egy alacsony sötét alakot képzeltem el, aki az ágyam mellett ül... Teljesen lemerevedtem, csukott szemmel figyeltem a csöndet, hallgattam, hogy tényleg van e szobában valaki és közben rettentően féltem.. Aztán újra hallottam a mormogást, nagyon megijedtem, de még mindig nem mozdultam és egyszer csak úgy éreztem, hogy valami mászik az ágyamon... Nem voltam benne biztos, hogy bántani akar, de rettentően féltem...

De nem egy emberi méretű lény, hanem egy kisebb, könnyebb.. mintha egy macska lett volna az. Alig tudtam megmozdulni, úgy éreztem mindjárt szívrohamot kapok, majd hirtelen felültem és felkapcsoltam az ágyam feletti éjjeli lámpát... Körülnéztem és természetesen nem láttam sehol semmit. Hirtelen csend lett.

Nem tudtam a szobámban aludni.. Átmentem anyuhoz és egészen egy hétig nem is aludtam a szobámban...

Anyu persze hülyének nézett, hogy mitől félek ennyire..


Bár ő is hisz az ilyen jelenségekben, mert előtte, mielőtt az újházba költöztünk volna, egy kis albérletben laktunk, ahol nem sokkal mielőtt mi beköltöztünk volna egy idős bácsi meghalt.. A bácsi ott a házban a konyhában halt meg... Sok apróbb furcsaság történt ott a kisházban is, leginkább a konyhában. Bár ezeket nem én, inkább anyu érzékelte, mivel ő tartózkodott többet a konyhában. :)

Sokszor mondta, mikor leesett egy könyv a polcról, vagy elkezdett a villany vibrálni, hogy úgy érzi, hogy Pista bácsi még itt van a konyhában. :)

De ez a tudat nem zavart, nála tudtam, hogy ha tényleg ott van nem akar bántani... Csak kötődik a házhoz.

60. 1eb84e4bad (válaszként erre: 58. - B4a3a4979d)
2009. jan. 27. 11:13
úristen. rz a hideg, ez nagyon durva!!!!
59. Júlia* (válaszként erre: 58. - B4a3a4979d)
2009. jan. 27. 10:13

Teljesen vond meg magadtól az alkoholt, és járj el úgy a füstöléssel, ahogy leírtam.


Ha nálad, benned nem talál alkoholt, el fog menni, mégpedig nagyon gyorsan, mert hajtja a vágya.


Az otthonodban se legyen nyitott üveg!


Viselj fekete turmalint, vagy bármilyen kristályt a nyakadban.

58. b4a3a4979d (válaszként erre: 54. - Júlia*)
2009. jan. 27. 10:07

"Akinek a tarkóján "mocorognak", nagy ívben kerülje a kocsmákat,

az alkoholisták nem tudnak elmenni, ők másokat biztatnak alkoholizálásra, így elégítik ki a vágyaikat az öreglyukon keresztül."


Kedves Júlia, ez mit jelent?

Most libabőrözöm, mert a párom felesége az alkoholizmusa miatti vérszegénységben halt meg, és amikor a párom azt mondja, hogy olyan vagyok, mint a meghalt felesége, ez mindig olyankor volt, mikor egy-két napig alkoholt fogyasztottam. Miután hisztamin intoleranciám van, nagyon ritkán iszom, mert akkor borzasztó rosszul vagyok, de ezen alkalmakkor mindig 1-2 üveg bort megiszok. Az alkohollal problémám ezt megelőzően soha nem volt különösen, legfeljebb egy-egy szilveszter után. Mintha az ördög szállna meg.

A volt feleség napi 4 litert ivott a végén különben.

Ebből az állapotból való kimászásban mindig az ima, szentáldozás segített, de volt, amikor egy miatyánkot elmondani is nehézséget okozott.

57. Júlia* (válaszként erre: 52. - E8e68503db)
2009. jan. 27. 09:56
49 napig még velünk maradnak.
56. Júlia* (válaszként erre: 53. - B4a3a4979d)
2009. jan. 27. 09:55
A testbe nem bújnak bele, csak a testet körülvevő aurába.
2009. jan. 27. 09:54

2.

A legfontosabbat kihagytam,

a kristályokat.


Nagyon nem bírjál a rezgésüket.


Szerezzetek be kristályprizmákat, amit az ablakba kell akasztani.

2009. jan. 27. 09:47

Szevasztok.


Nem kell rémüldözni, tömjénezzétek ki az otthonaitokat.

Tömjént lehet venni ezoterikus boltokban, és kegytárgy boltokban.


Tömjénezés után már megfelel más füstölő is, a

szantál

mirha és a

zsálya "takarít".


Ősidők óta használják még a

keresztet

szélcsengőket

fokhagynát

patkót az ajtók felett

seprű az ajtó mellett, stb.


Ezek használata mellett is észleltek mozgást,

a kicsik 7 éves korig látják őket,

a macskák jelzik,

azok a Védőangyalok, a segítőitek.


Gyakran égessetek gyertyát és füstölőket.


Ha a templomokban ősidők óta használ, nálatok is használni fog.


Tömjénezés menete:

2 óra zárt ajtók és ablakok mellett,

ameddig bírjátok, maradjatok bent,

2 óra múlva szellőzteni.


Akinek a tarkóján "mocorognak", nagy ívben kerülje a kocsmákat,

az alkoholisták nem tudnak elmenni, ők másokat biztatnak alkoholizálásra, így elégítik ki a vágyaikat az öreglyukon keresztül.

2009. jan. 27. 09:30
Most visszaolvastam, és megrémültem itt a lélek belebújás miatt. Volt egyszer-kétszer, hogy a párom azt mondta, hogy olyan vagyok, mint a meghalt felesége. (Nem épp pozitív dolgoknál említette.) Nem lehet, hogy tényleg néha belémbújik????
2009. jan. 27. 09:26

Sziasztok!


Velem is megtörtént valami addig nem hittem az ilyesmiben.

Egy héttel nagypapám halála után(akit nem tudtam elengedni)egy éjszaka azt álmodtam,hogy Ő és a nagymamám egy hosszú fényes lépcsőn jönnek felém.

Csak nagypapám beszélt elmondta,hogy már jobb helyen van és el kell Őt engednem.Nagymamám pedig megsimította az arcom és arra ébredtem,hogy érzem a kezét az arcomon.

Szerintetek csak álom lehetett?

2009. jan. 27. 09:24
És még egy: tíz éves korom körül a szüleim házában egyedül voltam otthon aszobámban, és az ő szobájuk ajtaja elkezdett rázkódni, mintha belülről ki akart volna valaki jönni, de rá volt a kulcs fordítva, és minden más teljesen mozdulatlan volt. Én nem aludtam, délelőtt volt, olvastam az ágyban szünidő lévén, ógy pizsamásan rohantam át a szomszédhoz, aki aztán átjött, és együtt benéztünk abba a szobába, persze nem volt senki, semmi. Másnap kérdezte anyukámat, hogy nem ideggyenge ez a gyerek?
2009. jan. 27. 09:19

Mi ültünk az ebédlőben az élettársammal és a lányával hárman, és a konyhában egyszer csak bekapcsolt a páraelszívó. Nem automata, tehát 2-3 cm-t meg kell tolni a kapcsolót.

Néha a villanykapcsolók nem engedelmeskednek, mintha valaki a másik kapcsolót ugyanabban az időben nyomná.

Volt, hogy egyedül voltam a konyhában, és a nyugalomban levő fedő elkezdett erősen billegni, forogni, máskor evőeszköz csörrent meg.

Sokszor volt, van olyan érzésem, hogy nem vagyok egyedül, habár senki nincs a házban- mármint élő személy.

A párom felesége hét éve halt meg ott a házban, éjszaka a férje mellett 40 éves korában "elaludt". Van két gyerek tőle, a lány most 19 éves, a fiú 21. A lány sokszor beszél értelmes mondatokat álmában, de nem emlékszik rá, és ő is érzi, hogy valaki-valami ott van.

Mi öt éve vagyunk együtt. Az elején féltem, mostmár nem annyira, de azért néha feláll a szőr a karomon. Egyrészt erősebbnek érzem magam nála, másrészt nem feltétlen negatív dolognak kell lenni.

Anyukám 6 éve halt meg, őt is sokszor látom teljesen plasztikusan, de őt csak álmomban érzem, és a tanácsai is átjönnek.

Egy barátom édesanyja pedig megmérgezte magát, a fiú azon az éjjelen, mikor az anyja meghalt, a születés élményét még egyszer átélte, ezért ment haza, és akkor találta meg a halott édesanyját.

2009. jan. 26. 22:45
Ezek érdekes dolgok-hu, de mennyire...
2009. jan. 26. 21:09
Nekem is van egy gyerekkori képem! A konyhában voltunk este volt, az ablakkal szemben ültem, mikor felnéztem és valaki kivülről egy nagy rózsaszin rongyal törölte az ablakot, ami lehetetlen volt, mivel az ablak nagyon magasan volt! Majd eltünt, akkor mondtam anyáéknak mit láttam és hogy Ők látták -e, de nem! Emlékszem még ki is mentem megnézni hogy ki van ott, de senkit nem láttam! De a kép még mindíg előttem van, mintha csak tegnap láttam volna!
47. d93e9356ab (válaszként erre: 46. - Csipkerózsika)
2009. jan. 26. 21:09
Az én tapasztalatom alapján nagyon úgy tűnik.Ez az eset több mint húsz éve történt, de még ma is a frász kerülget, ha eszembe jut.
46. Csipkerózsika (válaszként erre: 45. - D93e9356ab)
2009. jan. 26. 20:58

Nem hiszem, hogy UFO lett volna.

Van egy olyan elmélet, amely szerint mindannyian "átutazók" vagyunk ezen a bolygón, tanulni vagyunk itt, és számos a miénknél fejlettebb párhuzamos világ van, ahonnan idejöttünk. Hasonló, csak fejlettebb bolygók.

Lehet, hogy ez nem csak egy elmélet...?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook