Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mi történhetett valójában? fórum

Mi történhetett valójában? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Mi történhetett valójában?

105. 1eb84e4bad (válaszként erre: 98. - Yargan)
2009. jan. 29. 12:20
Az Ördög szónak nincs köze a latinhoz. Daimon, Maimonion az, aminek esetleg köze van, és innen származik. Hidd el:-)
104. yargan
2009. jan. 29. 11:24
bocsi, több
103. yargan
2009. jan. 29. 11:24

Nem szaladtuk körbe, csak tisztáztuk.

És nem akartam, hogy félreértés legyen.

Amúgy most már mindent letárgyaltunk, úgyhogy tényleg felesleges töb bszót áldozni itt erre, ebben a fórumban.


Üdv: Yargan :)

102. Meruru (válaszként erre: 101. - Yargan)
2009. jan. 29. 11:03

Persze, hányszor akarjuk még ezt a témát körbeszaladni?


Nagyon jó dolog, hogy te nem félsz tőlük. Én sem félek. Meg még egy csomóan nem. De sokan igen, mert néha tartunk az ismeretlentől. Nekik pedig segítség kell. De ennyi, nem akarok erre több szót áldozni, felesleges.

101. yargan
2009. jan. 29. 11:00

De mitől kell félni?

Te félnél attól, aki nem bánt?

Merrt én nem.


1 lélek... istenem.

1 emberi lélek.


Nem minden szellem rosszindulatú. :)

Amúgy jobb átsegíteni. Ez a helyes.

Nem elűzni, mert lehet visszatér.

Vagy máshol kísért. Az se jobb.

Én féltem régen.

De mostmár nem. Ha akar ittmarad.

Engem nem zavar. Vagy meg kell idézni a házban lakó szellemet és megkérdezni őt miért akar maradni. Kulturáltan is meg lehet oldani ezeket a dolgokat.


És akkor egyből választ kapsz. :)

És akkor ha választ ad akkor meg lehet kérni, illetve meg lehet neki magyarázni, hogy nem egészséges ha hosszú ideig e világban bujdos. :)

100. Meruru (válaszként erre: 94. - Yargan)
2009. jan. 29. 10:56

Még jó, hogy legalább ötleteket adtál ehhez, igaz? De ezen nem fogunk összeveszni.


Másrészt, ha valakit zavar az, hogy "mások" is laknak a lakásában rajta kívül, ne adj isten fél is tőle szépen finoman el lehet távolítani. Igen, átsegíteni a "kapun", ha annyira ragaszkodsz hozzá. De ez már csak megfogalmazás. Azért lássuk be, nem egészséges az, ha valaki fél a saját otthonában, nem beszélve annak következményeiről.

99. yargan
2009. jan. 29. 10:32

És nem Őrzi a Gonoszt.

Mert az Ördög maga a Gonosz.


De hagyjuk.

Ha nem érted akkor nem érted.

De én tanultam Angelológiát (Angyalismeret),

innen tudom, hogy igazam van.

98. yargan
2009. jan. 29. 10:30

Nem alkotta meg.

Kettéválasztotta.

Mivel az Ördög azt hiszem latin szó.

A magyarok meg híresek az idétlenségről, arról, hogy mindent kettéválasztanak.


Na ennyit erről.

97. yargan
2009. jan. 29. 10:29

Meruru.


Aranyos név.

Amit leírtál azt mind én is tudom.

És nem akartam pánikot hozni, de amiket írtam szerintem ebben semmi olyan nem volt, amitől pánikolni kellene. :)


Minden bizonnyal nálunk is van egy szellem.

De én úgy vagyok vele, ha ő nem bánt engem...

... akkor én miért bántsam őt?

Vagy ha én nem zavarom őt, ő miért tenné?


Hölgyeim!

Ez nem valami horror film.

Hogy a szellem ijesztget és megöl.

Ha a szellem sok idejig van a házban és nem bánt, akkor nem is fog. Mivel ha bántani akarna akkor már az első "jelenés" során bántana.


Üdv: yargan

96. 1eb84e4bad (válaszként erre: 94. - Yargan)
2009. jan. 29. 10:29
Nem kettéválasztotta, hanem megalkotta, és összerakta:-)
95. 1eb84e4bad (válaszként erre: 91. - Fef600b7b6)
2009. jan. 29. 10:28

:-))

Egy Dög, aki Őriz. Őrzi a gonoszt, hogy úgy mondjam.

94. yargan
2009. jan. 29. 10:25

Persze.

Nem is mondtam, hogy csak megszálló szellem van.

csak mondtam, hogy van ilyen is.


Másrészt minek elűzni? Ennek lásd be semmi értelme. Mert ez olyan lenne, mintha valaki bemenne a házadba és késsel kikergetne, hogy vissza ne gyere.


Én a békés megoldások híve vagyok.

Legyen az illető fizikai tsetben levő ember vagy csak egy lélek. De egyesek mivel ami nem nagyon néz ki emberinek valami vagy valaki hajlamosak bármire, csak hogy az ileltő eltakarodjon.

De azzal sem lesz jobb.

Inkább át kel lsegíteni őt azon a bizonyos "kapun" Kedves Kollega. ;


És az Ördögről.

A magyar nem volt okos, csak a szót kettéválasztotta.


Üdv: Yargan

2009. jan. 29. 09:29
Ja a vége lemaradt, utána a nagypapámmal álmodtam, aki kb. 15 éve meghalt, közel állt hozzám, szerettem, de nem emlékszem mit álmodtam vele. Néha-néha álmaimban megjelenik...
2009. jan. 29. 09:28
Tegnap már írtam a fórumba, tehát újra elkezdtem foglalkozni az agyamban ezzel a témával. Este lefekvéskor persze már féltem is:) Éjfél után valamivel kimentem a mellékbe..., épp a telefonom nézegettem, amikor hirtelen a izzó elaludt, majd újra égett, ez egy pillanat volt. Közben mozgott a függöny, bár szerintem a függöny azért mozgott, mert felhúztam a redőnyt, hogy megnézzem esik-e a hó odakint, valószínű nem jól szigetel az ablak. Nem tudom. Mindenesetre felpattantam, és rohantam be a férjem mellé az ágyba, nagyon féltem, szerencsére hamar elaludtam.
91. fef600b7b6 (válaszként erre: 90. - 1eb84e4bad)
2009. jan. 29. 09:24
Mit jelent az, hogy Őr Dög, mármint nem értem, már tegnap sem értettem az összefüggést... légyszi világosíts fel...
90. 1eb84e4bad (válaszként erre: 85. - Yargan)
2009. jan. 29. 09:09

Yargan, de bizony az Ördög, az Őr Dög !!!!

Innen jön, nem volt hülye a magyar...

89. Júlia* (válaszként erre: 88. - Maresz33)
2009. jan. 29. 05:19

Nem ajánlatos, főleg, ha csak a kíváncsiság hajt.

A regressziós hipnózisok áldott lehetőségek, de csak ha terápiás indokai vannak.


Nem véletlenül van rejtve előlünk minden előző élet.

Azt is tudni kell, hogy most nem jutalom utazáson vagyunk.

Olyan dolgokat követtük el, ami miatt vissza lettünk tapsolva.


Senki, hangsúlyozom senki sem tudja könnyű szerrel feldolgozni, ha pl. előző életében gyilkolászott, vagy mondjuk prosti volt.


A jelen "utaztatóit", /tisztelet a kivételeknek, de ők csak kíváncsiság miatt nem is visznek vissza,/

csak a pénz, a profit érdekli és kóklerek.

Sokan kerültek már zárt intézetbe miattuk, mert a feldolgoztatáshoz már nem értenek.


Tehát, ne tedd.

Olvass Reinkarnációkról szóló könyveket, ki fogja elégíteni a kíváncsiságodat, arról nem beszélve, hogy sokat magukra ismernek.

2009. jan. 29. 02:48
Sziasztok!a tanécsotokat szeretném kérni!Sokat hallottam már a hipnozisrol amivel visszavisznek elözö életeidbe.És nagyon sokat is gondolkodom rajta,hogy meg kellenne probálni,de öszintén szolva egy kicsit tartok töle.Ugyanis már én is hallottam arrol ,hogy akár bent ragadhatsz elözö életed tudatában...Mondjuk,gondolom ahhoz találni is kellenne olyan megbizhato embert,aki ezt normálisan megcsinálja.Szerintetek?
87. Meruru
2009. jan. 28. 22:38

Sziasztok! Bevallom most már én sem mehetek el emellett a fórum mellett. Olvasok olvasok és majd eldurran az agyam. De tényleg.


Kedves Yargan "Kolléga" Gondolom, mint tapasztalt "szelleműző" tisztában vagy azzal, hogy nem csak megszálló-szellem, vagy démon létezik. Nomeg persze azzal is, milyen egyszerűen el lehet őket távolítani. Nem kell mindenkire egyből a frászt hozni.


Kis plusz infó a gyerekekhez:

- a kisgyerekek, egészen 3-4 éves korukig tisztán látják maguk körül mind a fizikai, mind a szellemi világot, nekik ugyanis majdnem teljesen nyitva van a harmadik szemük (biztos hallott már mindenki erről a témáról). Azért láthatnak dolgokat, mert még nem volt ideje a szülőknek, illetve a társadalomnak arra, hogy kinevelje belőle ezt a képességet (mit beszélsz kislányom, nincs ott semmi). De sose nézzük őket érte butának, ők csak azt mondják, amit látnak.


Aztán

- nemrég meghalt hozzátartozók, szerettek előfordul, hogy sűrűbben is jelentkeznek nálunk. Jelzi a felborult váza, lehullott kép, nyekergő padló éjszaka, amikor senki nem jár a házban stb. Az ilyen lelkeket egyszerűen, szépen és udvariasan meg kell kérni arra, hogy menjenek tovább, nyugodjanak meg mi vigyázunk magunkra és sosem fogjuk őket elfelejteni. Ha ezek után sem szűnnek a jelenségek szakembert kell keresni, utánaolvasni, tömjénezni stb.

- Azon senki ne lepődjön meg, vagy kezdjen el félni, hogy tapasztal hasonló dolgokat, erre is van logikus magyarázat. A nők alapvetően fogékonyabbak a spirituális dolgokra, nekünk fejlettebbek a szellemi, hatodik és hetedik érzékeink, az érzelemvilágunk. A férfiaknak más dolguk van, ezzel semmi gond nincs, ez a világ rendje. Az, hogy kedves szerettünk, vagy más épp minket talált meg lehet merő véletlen, vagy hogy a környéken mi voltunk épp a legfogékonyabbak. Egy érzékeny ember a lelkeknek, szellemeknek olyan, mint gyertyafény a sötét szobában. A legtöbb ilyen jelenségtől hamar meg lehet szabadulni, ha nagyon zavaró akár fennhangon megkérni, hogy menjen el, de leginkább nem félni tőle. DE:

- nem szabad hagyni, hogy a "fa eltakarja a szemünk elől az erdőt". Nem kell minden egyes függönylibbenésben szellemet látni, mert ezek az esetek egy idő után akár szorongást, kvázi félelmet is előidézhetnek, ami negatív energiát gerjeszt körülöttünk, és akár a környékbeli negatív szellemek (khm, démonok) erre szintén szívesen harapnak.

Továbbá aki szintén tapasztal hasonló dolgot a bőrén ajánlom, hogy ne kezdjen el semmiképpen pánikolni, rengeteg fórum, oldal, olvasnivaló van a dolgok kielemzéséhez, ráadásul ahogy a kedves cikkíró is mondta "Ha bántani akart volna megtette volna". Nagyon, nagyon és ismét hangsúlyozom NAGYON ritka az olyan entitás, aki közvetlen vagy közvetett módon bántani akarja az embert. Leginkább a növény-lelökdösés és hasonlók is a figyelemfelkeltést szolgálják.


Szóval csak nyugalom hölgyeim :)

2009. jan. 28. 20:47
Hmm... Igen érdekes dolgokat boncolgattok. Szerencsére velem ilyen nem történt. Viszont az egyik ismerősöm nagyon csúnyán pórul járt. Volt egy érdekes szokása. Az édesanyja által főzött ételeket soha nem ette meg addig, amíg az anyukája nem kóstolta meg. Ez kissé idegesítette a családot. Pszichiáterhez mentek, később pedig egy ezotériával foglalkozó emberkéhez. Ez a nő visszavitte őt az előző életébe. Kiderült hogy az egyik előző életében épp a jelenlegi anyja mérgezte meg és igy halt meg. Csak ez a csaj, aki visszavitte, nem hozta vissza a jelen valóságba megfelelően. Az ismerősöm a pszichiátrián kötött ki. Rá sem lehetett ismerni. Most már szép lassan kezdi újra az életét- fiatalon leszázalékolták... Kemény dolgok ezek
85. yargan
2009. jan. 28. 18:36

Amúgy az Ördög nem Őr Dög XD

Jó vicc lenen ebből.


Az Ördög csak más szó Sátánra (aki ugye nő, mert a Kerúb, az Nő Angyal, a Szeráf pedig Férfi Angyal).

Sátán jelentése pedig Vádló.

De ezen felül ennek a Leány Angyalnak többféle neve is van.


De az ábrázolásával, miszerint csúnya nem értek egyet. De az emberek azt aki gonosz mindig csúnyán ábrázolják.

Gondoljatok csak a filmekre.

De a gonosz többnyire gyönyörűen vonzó nő vagy férfi. Az esetek többségében. Pl: A Női Csábító gonosz de szép is. Stb...

84. Awela (válaszként erre: 70. - 8565183eb5)
2009. jan. 28. 15:59
Nekem is mindig tele van ilyen sebekkel a kezem és nem tudom, mitől. Tövig levágott körmökkel csak nem tudok ilyen mélyen és hosszan karmolni! A közelemben viszont nincs semmi éles.
83. dobai.anita (válaszként erre: 63. - 1eb84e4bad)
2009. jan. 28. 13:24
De igen!Van ilyen!
2009. jan. 28. 13:21

Belegondoltatok mrm honnan jön az ördög szó?

Őr dög...

félelmetes.

81. fef600b7b6 (válaszként erre: 80. - Bernuska)
2009. jan. 28. 12:40

Hát én is úgy vagyok ezzel, hogy érdekel a téma, elbeszélgetek róla órákig, aztán este, főleg lefekvés után félek a sötét szobában:)

Te Berni vagy! Én Bernadett vagyok:)

2009. jan. 28. 12:10
Este meséltem a fórumról a páromnak... ő is tiszta libabőrös lett.... és már témánál is voltunk, néhány érdekes, rémisztő történetet ő is tudott. Szuper, hogy ezt éjjel kellett megbeszélnünk. :S
79. Bernuska (válaszként erre: 78. - Fef600b7b6)
2009. jan. 28. 12:09
Ja, értem. Azt hittem vele is történtek furcsaságok...
78. fef600b7b6 (válaszként erre: 77. - Bernuska)
2009. jan. 28. 11:01
Képletesen értsd. Számomra ő volt a lehető legrosszabb ember, akivel valaha találkoztam. Mégis szerettem, ragaszkodtam hozzá és nehezen szabadultam, pedig elég sok rosszat átéltem mellett, illetve miatta.
77. Bernuska (válaszként erre: 76. - Fef600b7b6)
2009. jan. 28. 10:43
Mi utalt rá, hogy ő az ördög?
2009. jan. 28. 08:35

Sziasztok! Végigolvastam a cikket, a hozzászólásokat, olykor-olykor borsózott rendesen a hátam:) Az életem során velem is történt 1-2 furcsaság, leírom őket:

- 18 éves koromban jártam először jósnál, akkoriban volt egy kapcsolatom, a pasi maga volt az ördög (a jós szerint is), megmondta a jós, hogy 7 évig nem fogok tudni elszakadni tőle, és 28 éves koromban fogok férjhez menni máshoz és akkor leszek csak boldog= ez így lett...

- 18 éves koromtól 23 éves koromig elkezdtem magam is foglalkozni kártyajóslással, eléggé belejöttem, családtagoknak, ismerősöknek "jósolgattam", aztán egyre több mindenben úgymond "igazam" lett és abba hagytam, mert megilyedtem, nem emlékszem konkrétumra...

-ez is 18-24 éves korom között történt valamikor, mindig is utáltam a macskákat, most is gyűlölöm őket. Még az exemmel éltem (az Ördöggel:D), amikor a semmiből érkezett egy fekete macska, és nálunk élt 2-3 hétig. Tél volt, hideg volt odakint és én éjszakára beengedtem, reggel arra ébredtem, hogy a macska pont az én lábamom, a paplanon alszik, úgy megilyedtem, hogy szinte felsíkítottam, a macska még aznap eltűnt, azóta sem láttam...

- és végül az utolsó: a férjemmel tavaly előtt nyáron beköltöztünk a mostani lakásunkba, ez egy tiszti lakás volt, valamikor orosz és magyar katonatisztek laktak benne, az előttünk lévő lakók fiatalok voltak, tehát nem tudom ki halt meg ott, mikor, nem tudom kik éltek ott előttük stb. Szóval beköltözésünk után 2 hónapon át kb. 4x leesett egy kép a folyosón a falról. Ugyanaz a kép esett le mindig, soha nem volt huzat, a szög nem esett ki a falból, a képakasztó sem sérült. A kép sem törött el az első 3 alkalommal, a 4. alkalommal viszont a kép üvege ketté repedt és végre kidobtuk. A kép mindig akkor zuhant le, amikor a férjem éjszakás volt, vagy indult már, vagy már nem volt otthon. Én persze mindig halálra rémültem.... Aztán amióta kidobtuk a képet, semmi különös nem történt, viszont azóta is félek egyedül aludni... A kép egy egyszerű kép volt, fekete alapon egy házikó, patak, erdő, szép volt...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook