Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mi történhetett valójában? fórum

Mi történhetett valójában? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Mi történhetett valójában?

135. 1eb84e4bad (válaszként erre: 128. - B4a3a4979d)
2009. jan. 30. 11:47
Hát, ha téged levénkurváznának, szerintem te is hasonlóan reagáltál volna. Yargan nem érti az intelligens beszédet.
134. Any19
2009. jan. 30. 11:46

Nekem is van egy pár érdekes sztorim...Sokszor éjjel felébredek és látok valami sötét foltot magam mellett de csak nézem meredten és szólok a páromnak, hogy van itt valaki...De ő mindig azt mondja aludjak nyugodtan,biztos csak rosszat álmodtam.Az egyik növényem levelei nekem is mozognak,sőt sokszor, nem tudom mindig arra fogom, hogy lehet éppen nő...De biztos nem a huzattól van mert csukva vannak az ablakok.

Aztán sokszor megálmodok dolgokat.Egyszer azt álmodtam, hogy meghalt a legjobb barátom apukája rá egy hétre súlyos beteg lett és majdnem meghalt.Pedig soha nem gondolok én az apukájára...

Egy éve halt meg a mamám, azóta mindig vele álmodok, mindig feltámad álmomban, néha csak szellemként jelenik meg egy családi összejövetelen, persze csak álmomban...Tegnap éjjel is feltámadt álmomban...Azt mondta a másik mamám, hogy mielőtt lefekszek, mondjam azt, hogy nyugodj békében mama...

2009. jan. 30. 11:21

Júlia az 58. hozzászólásban javasolta medálként a nyakban hordani az előtte leírt (55-57) problémáim kapcsán.

Én is a neten néztem utána:

"A fekete turmalin felszabadít és megvédi testünket a negatív behatásoktól, mint mérgezések vagy föld- és számítógép-sugárzások, csalódás, méreg, irigység, hűtlenség és féltékenység. A fekete turmalin így a testünk és lelkünk legerősebb védőköve, amely a saját kívánságainkat több tudatossággal és életcélokkal támogatja."

2009. jan. 30. 10:52
Mi az a turmalin ?
2009. jan. 30. 10:51
Én nem tudom mit mások se, milyen meghalni? Milyen egy másik dimenzióban "élni", de nézem a normál halállal elment emberek arcát és nem félelem van rajta, hanem kis mosoly, megnyugvás...
2009. jan. 30. 10:40
Holnap megyek fekete turmalint venni egyébként, amit Júlia javasolt.
2009. jan. 30. 10:38
Amikor apukám meghalt, kb.ehy hétig érzetem a jelenlétét(soha nem voltam szellemhívő és azt vallottam, ha megérzem egyszer akkor sem ez lesz az első gondolatom: szellem!)...Segíteni akart nekem(nagyon rossz passzban voltam ), éreztem a nyakamon a hideg érzést és azt, hogy van valaki körülöttem.Beszéltem hozzá és akkor nem féltem már, érzetem apát...Elmondtam mennyire hiányzik és szereném ha megtudnám ölelni...Soha többé nem éreztem őt utána :(((..Néha álmomban meglátogat és néz hosszasan a szemembe és csak mosolyog ...Velem van ha szükség van rá:)
128. b4a3a4979d (válaszként erre: 127. - 1eb84e4bad)
2009. jan. 30. 10:37

Kricat,

kérlek, ez a fórum nem kettőtök vagdalkozásáról szólt, jó lenne, ha a továbbiakban is arról tudnánk írni ill. olvasni itt, amiért elindult. Nem kellene a fiú színvonalára süllyedni, ez a hozzászólásod erősen közelít hozzá sajnos.

127. 1eb84e4bad (válaszként erre: 119. - Yargan)
2009. jan. 30. 10:11
21 éves kis hülyegyerek vagy, és azért, mert tanultál az angyalokról, senki nem fog itt neked segget nyalni, érthető?
126. Bernuska (válaszként erre: 125. - B4a3a4979d)
2009. jan. 30. 08:48
Köszönöm neked és Merurunak, hogy megelőztetek, szinte a gondolataimat írtátok le a kedves Yargan-nak.
125. b4a3a4979d (válaszként erre: 119. - Yargan)
2009. jan. 30. 07:27

Az egész fórum nem erről szól, és nevetséges ez az etimológiai vita.

Amikor olvastalak Yargan, olyan érzésem volt, mintha egy óvodás gyerek vagdalkozásait és sértődöttségét tapasztalnám. (Mit várhatok én ezek után vajon a 47 évemmel, ha a 28 éves Krickat "vénkurva"?)

Egyébként némi szintkülönbség van a "vénkurvázás" és a "kölyközés" között.

Egyébként a vélt (vagy valós) sámánság sem ment fel a magyar helyesírás szabályainak ismeretétől és betartásától.

Csatlakozom az egyebekben Meruru véleményéhez.

Egyébként ismertem egy-két embert aki tényleg közel állt a "sámánsághoz", de ők nem fitogtatták ezt, hanem inkább a visszafogottság jellemezte őket. És a világért nem ejtettek volna ki a szájukon egy ilyen mondatot: "Mit képzeltek, kinek szóltok be?"

Tényleg, kinek képzeled egyébként magad?

2009. jan. 29. 22:40

Sziasztok!


Na mint egy pár előttem szóló is én sem tudok szó nélkül elmenni a fórum mellett. Olvasgattam és kiváncsi voltam volt e valaki akivel hasonló történt mint velem 17 évesen.

Az eset úgy történt, hogy otthon feküdtem az ágyamban (arra már nem emlékszem hogy tv-t néztem ,vagy zenét hallgattam,de ez most mindegy is), és háton fekve becsuktam a szemem. Biztos hogy nem aludtam, háton nem tudok aludni. Aztán hogy-hogy nem egyszercsak éreztem valamit, mintha valami nem engedné hogy megmozdítsam bármimet is. Aztán olyat éreztem mintha valami erőteljesen húzott volna lefelé. Nagyon erősen húzott. Én arra koncentráltam hogy ki tudjam nyitni a szemem, vagy meg tudjak szólalni, de se a szám se a szemem nem mozdult, mégcsak a hangszálam sem. De teljesen a tudatomnál voltam. Aztán megpróbáltam megmozdítani a kisújjam,és végül mikor már sikerült az újjam megmozdítani már elmúlt az egész. Rólam szakadt a viz és nagyon lihegtem, mert megilyedtem. Ez többször is előfordult. Volt olyan is hogy egy fél órán belül többször is. Egyszerüen lecsukódott a szemem és kezdődött előről. Ez ment vagy egy hónapig. Na persze nem minden nap, de előfordulgattak. Aztán egy évig semmi nem volt. Minden normális volt. Aztán egyik nap megint elkezdődött. De már nem olyan sokszor mint előtte.

Az egész olyan mintha tegnap lett volna. Mindig ugyanaz történt. Akinek elmeséltem azt mondta hogy biztosan idegileg ki voltam merülve, pedig akkoriban elég kiegyensúlyozott voltam, szóval nem tudom hogy mi lehetett az. A lényeg hogy azóta nem történt ilyen. Vége lett és kész. Remélem nem is jön vissza, de mindig is érdekelt hogy mi lehetett az és miért?? MIt akart??? Sokáig nem is mertem mondani senkinek. Volt idő mikor el is felejtettem az egészet, de ha ilyenekről olvasok mint ez a fórum akkor eszembe jut.

HA valaki tud valami értelmeset erre akkor légyszi irjon! Érdekelne nagyon.

Remélem azért ti nem néztek totál kattantnak!!!!:)

MEg történtek olyanok is (egy kis borsodi faluban lakom) hogy tizenévesen ugye elég sok hegyibuliba jártam. Én eléggé bátor lányka voltam, és nem féltem egyedül elindulni a bulikból az éjszaka közepén a hegyről. Aztán mindig egy részen ahol jöttem olyan volt mintha valaki a sarkamban lett volna. Mintha valaki lyukat égetett volna a hátam közepére úgy néz. Anyuéktól megtudtam hogy ott zsidótemető volt régen. Nem tudom hogy összefüggésben van e vele. MEg azt is megtudtam nagymamámtól hogy ennél a hegynél sokszor csatáztak. Szóval nem tudom hgoy csak bebeszéltem később magamnak, de jártam ki futni arra és ott mindig éreztem azt a nézést a hátam közepén, persze sehol senki.

Ezt eléggé megcifráztam, de ezt szellemek, vagy lelkek, vagy hívhatjuk akárminek csinálhatták???



Remélem azért érthető voltam!

Puszi nektek!!!

2009. jan. 29. 22:13
'majd egy gyorsan' helyett majd gyorsan...
2009. jan. 29. 22:11

Végig olvastam a cikket, a fórumot. Az már biztos, hogy egy könnyen nem alszok el.


Majd egy éve, anyósoméknál aludtunk. Mi fönt az mleten aludtunk, a másfél éves kisfiam külön szobában. Éjjel 1-2 óra körül felébredt, sírt, nagyon. Átmentem, megnyugtattam és visszaaltattam. Anyósom is volt fent, majd le is ment, mikor látta minden rendben van. Mivel nyikorog a lépcső, lehet hallani mikor jön fel valaki, mikor megy le. Dani elcsendesedett és én visszafeküdtem a párom mellé. Én feküdtem kívül, a legközelebbi villanykapcsoló az ajtó mellett volt. 10-20 perc telhetett el, nem több. Nem aludtunk, csak feküdtünk csendben, majd lépteket hallottunk, közeledni. Mintha valaki az ágy előtt állt volna meg. Megrémültünk, majd egy gyorsan felugrottam és rohantam a kapcsolóhoz. Senki... Senki nem volt a szobában, Danika pedig már aludt a rácsos ágyban. Akkor éjjel villanyfénynél aludtunk. Reggel megpróbáltuk kideríteni mi lehetett, azóta sem tudjuk.

Bevallom, ha nincs gyermekem és nem féltem volna attól, hogy Dani esetleg leeshet a lépcsőn, mert azt hittem ő az, akkor nem keltem volna ki az ágyból.

121. Meruru (válaszként erre: 119. - Yargan)
2009. jan. 29. 21:55

Igyekeztem visszafogni a véleményemet, de most már tényleg elég volt. És kedves yargan, egy érett hölgyhöz képest igenis kölyök vagy, még hozzám képest is kölyök vagy, a reakcióid valóban elég gyerekesek, ráadásul még helyesen írni sem tudsz (az meg, hogy kijelented, hogy nem is foglalkozol vele egy másik kérdés). Talán nem ártana mérlegre tenni a viselkedésedet, vagy ha úgy érzed, igazságtalanok a hozzászólások kultúráltan is elmondhatod a véleményedet, "mint egy érett felnőtt, nem mint egy kölyök". Ami pedig a kibeszélést illeti, ez egy nyilvános fórum, bárkinek joga van azt írni amit akar, bizonyos emberi kereteket mindenki maga állít fel. Ez rád is vonatkozik. Ha te nem tartasz mértéket, te bajod. Ennyi. Nem kérek reakciót, számolj el tízig.


Most már tényleg elég volt az offból.

120. yargan
2009. jan. 29. 20:47

Bocs, hogy segíteni akartam.

Ezek után meg hátba támadnak meg beszólogatnak.

Remek.

Látszik kik regiznek ide...

119. yargan
2009. jan. 29. 20:46

Ne kölyközz édes.

Én sem vénkurvázlak oké?


És ha nem tetszik valami akkor ne beszélj ki drága Bernuska.


Nem tudom ki monta, hogy Őr Dög.

Meg ki lökte a hülyeséget.

Én aligha vagyok egyszerű lélek.

Mit képzeltek kinek szóltok be?

118. 1eb84e4bad (válaszként erre: 116. - Bernuska)
2009. jan. 29. 18:26
:-) Küldjön csak, megbírkózunk vele!
117. 1eb84e4bad (válaszként erre: 115. - Bernuska)
2009. jan. 29. 18:26
Ez is csak hit kérdése. De a hátamon feláll a szőr ettől a kis kölyöktől, az első hozzászólás utni elvrás, röhej:-) mintha megmondta volna a tutit:-)
2009. jan. 29. 16:40
Azért remélem, nem küld ránk gonosz szellemeket. :(
115. Bernuska (válaszként erre: 112. - 1eb84e4bad)
2009. jan. 29. 16:39

Hát a stílusa tényleg kíván kikérnivalót...

Ebben a fórumban a legelső hozzászólása után is már elvárta, hogy mindenki hálálkodjon neki, hogy megosztotta velünk a gondolatait.


Még soha nem hallottam erről az ördög-jelentésről, így felőlem bárkinek igaza lehet... :S

114. Júlia*
2009. jan. 29. 15:23

diabolos,görög szó,

magyar megfelelője: ördög


vagy a sátán szó héberről magyarra fordítva szintén ördög.


Satanel arkangyal a bukás után lett sátán, vagyis ördög.


Eredetileg Ő volt a Fényhozó.

113. 1eb84e4bad (válaszként erre: 111. - Yargan)
2009. jan. 29. 15:01

HOgy mitől őrzi? Istenem, te 21 éves vagy, de 5 éves gyerek agyával...

A Sátán szerinted egy hús-vér valaki? A Bibliáról ne beszéljünk, mert az egy fiktív dolog. A Sátán pedig csak egy metafora. Már ha ismered ezt a szót...

a Dög az maga Sátán. és nem a rossz emberektől védi meg a "poklot", hanem őrzi a "tüzet", hogy a gonoszság sose múljon ki...

Te egyszerű lélek.

112. 1eb84e4bad (válaszként erre: 109. - Yargan)
2009. jan. 29. 14:58

Hogy barom lennék? Kikérem magamnak!

Fogd már vissza magad, rendben? és gondolkodj, mielőtt hajtod a hülyeségeidet...

111. yargan
2009. jan. 29. 13:39

Bocs, hogy le latinoztam, de a görögökkel nem vagyok jóban meg a latinokkal sem.

De az, amit a biblia ír 100szor hitelesebb, mint az, hogy van egy dög aki a Sátánt őrzi.

Mert minek őrizné. XD És mitől.

A rossz emberek lelkeitől?


Kezdem úgy érezni, hogy kricat direkt mond ekkora marhaságokat. XD

Mondjuk jót lehet rajta nevetni. :D

De semmi több.

110. yargan
2009. jan. 29. 13:33

Én sem hiszek el mindent vakon.

De az ilyen képtelen állítást főleg nem...

109. yargan
2009. jan. 29. 13:32

De nincs akkora barom, aki elhinné, hogy az ördög az Őr Dögből jött létre.


Ekkora barom nem létezik...


jaja Sisyke ezt olvastam én is. :))

Mondjuk mostmár nem foglalkozom a keresztéynséggel így az ördöggel sem.

Csak bosszant ha hülyeségeket írnak össze vissza. :))

2009. jan. 29. 13:12

csak érdekességként....


Sátán nevei a Bibliában:

- sátán

- ördög

- beliál

- belzebub

- azázel


Az Ördög - a magyar Bibliánk elsősorban így fordítja a diabolosz szót, ezen kívül a görög daimonion vagy daimon szót is. Az utóbbit többes számban is, ekkor gonosz seregeket jelöl. A daimonion vagy daimon eredetileg istenséget, természetfeletti lényt jelent. Az Újszövetség csak negatív értelemben, gonosz lelkeket jelölve alkalmazza. Szókratész viszont pozitív értelemben a lelkiismeret jelölésére használta. Az Ószövetségben a héber séd, sédim szó szolgál a gonosz lélek, lelkek jelölésére.

107. 1eb84e4bad (válaszként erre: 105. - 1eb84e4bad)
2009. jan. 29. 12:22
Maimonion= Daimonion, bocs
106. 1eb84e4bad (válaszként erre: 99. - Yargan)
2009. jan. 29. 12:20

Én is tanultam sok mindent, nem részletezem. De attól még nem hiszek el mindent vakon.

Na ne offoljuk szét, te azt gondolod, én meg ezt.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook