Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mi történhetett valójában? fórum

Mi történhetett valójában? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Mi történhetett valójában?

❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯
2009. jan. 26. 20:55

Az első férjemmel esett meg egyszer, de én rémültem halálra.Este egy buliban voltunk és sikerült tökéletesen eláznia, de annyira, hogy otthon nekem kellett lefektetnem, mert maga tehetetlen volt.Ez lehetett úgy éjjel egy óra körül.Két órakor arra ébredtem, hogy felül az ágyban, nyitva a szeme és beszél.Negyedórán át beszélt folyamatosan egy másik bolygóról, ahonnan jött és ahova szeretne visszajutni és hiába szóltam hozzá, meg sem hallott.Olyan szavakat és kifejezéseket használt, amelyek rendkívűl magasszintű csillagászati, atomfizikai, űrkutatási ismereteket feltételeztek.A férjem egyébként egyszerű, szerszámkészítő szakmunkás volt, soha nem hitt az ufók-ban, az atomfizikáról meg azt sem tudta, eszik-e vagy isszák.Én azért értettem miről beszél, mert lényegesen tanultabb voltam nála.Mindenesetre jeges patakokban csobogott víz rajtam amíg hallgattam és már azon a ponton voltam, hogy elmenekülök otthonról, amikor váratlanul abbahagyta.Hátrahanyatlott mint akiből kihúzták a gerincet és behunyta a szemét.Nem tudtam felébreszteni.Reggel semmire sem emlékezett.Én az éjszaka hátralévő részét égő lámpa mellett, ágyban ülve, vacogva töltöttem.Azóta sem tudom mi volt ez?

Lehet, hogy ő egy UFO volt emberi testben és az alkohol hatására kontrollálatlan lett az emberi test és ekkor meg tudott szólalni?Rettenetes volt.

44. Csipkerózsika (válaszként erre: 23. - Yargan)
2009. jan. 26. 20:54
Igen, ez ellentmondásnak tűnik, de korántsem lehetetlen. Kicsit bonyolult, de a buddhizmus ezt remekül megmagyarázza. Egy testbe, egy inkarnációba nem születik le a teljes lelkünk, hanem mindig csak egy része. Különböző életek során más-más részek ölthetnek testet.
43. Nívea (válaszként erre: 42. - Awela)
2009. jan. 26. 20:43
Hát én is.
42. Awela (válaszként erre: 41. - Nívea)
2009. jan. 26. 20:36

Az. Elég váratlan.

Bár a legfélelmetesebb az volt, mikor aludtunk, egyik szobatársam meg felült az ágyon, elmondott valamit, aztán aludt tovább. Általában csak én szoktam felébredni ilyenekre, mert rosszul alszom és ez nagyon ijesztő! Na jó, mára inkább abbahagyom, mert már én kezdek megijedni. Bár amikor csak olvasgattalak titeket, a hátamon úgy állt a szőr!

41. Nívea (válaszként erre: 40. - Awela)
2009. jan. 26. 20:31
De ezek mitől vannak? Olyan érdekes. Mint az Uri Geller :D Mukodj! És hajlik a kanál. Nálad meg a kókusz és a pohár? Ez fura. De biztos félelmetes.
40. Awela (válaszként erre: 39. - Vénboszi)
2009. jan. 26. 20:22
Olyan is volt már nálam is! Ezektől nagyon meg tudok ijedni, hát még a többiek!
39. vénboszi (válaszként erre: 36. - Awela)
2009. jan. 26. 20:19

Na hogy mondod ezt a kókusz dolgot...

Mellettem az üvegpoharak robbannak fel ilyenkor,ez már többször előfordult.

38. 35c81b79eb (válaszként erre: 35. - Nívea)
2009. jan. 26. 20:14

Én ugyanígy vagyok.Annak idején,mikor próbáltam visszaaltatni a picit,annyira fölspanoltam magam,hogy szabály szerint folyt rólam a víz,és mondtam a páromnak,hogy én oda be nem teszem a lábam abba a szobába éjszaka,inkább beviszem az utazóágyat a hálószobába.Hát nem mondom,azthitte megbuggyantam,de már az sem érdekelt.

A tévében is mindig megnézem ezeket a műsorokat.Van egy adó,ahol minden vasárnap este 9-kor kezdődik egy dokumentum film szerűség.Angliában van egy médium hölgy,akit lehet hívni,ha valakinek gondja van.Őt követik a kamerák és van vele egy olyan ember,aki csak abban hisz,amit lát,megingathatatlan,egy fő,aki műszerrel is méri a dolgokat.Hát eddig sem a műszer nem akadt ki és a nagyon realista emberke sem látott semmit,de a többiek igen.Mindig megnéztem és mindig kínlódtam utána,de ki nem hagytam volna.

37. yargan
2009. jan. 26. 20:13

Nem kell félni egy embertől.

Csak 1 lélek.

Félni inkább a démonoktól kellene...

Na én befejeztem a fórumozást.

Aki akar elér priviben. :)

36. Awela (válaszként erre: 35. - Nívea)
2009. jan. 26. 20:13
Eleinte én is nagyon féltem. Anyuék elvittek pszichológushoz, aki totál hülyének nézett, ezért nem mentünk hozzá többé. Aztán a furcsaságok nem szűntek, de a környezetem azért lassan hozzászokott. Volt, hogy nagyon dühös voltam, erre az asztalon lévő kókusz egyszer csak két részre esett. Mit ne mondjak, hetekig nem beszéltek velem a szobatársaim a kollégiumban. Aztán csak megnyugodtak.
35. Nívea (válaszként erre: 33. - Awela)
2009. jan. 26. 20:06
De olyan hülye vagyok. Minek olvasok ilyen fórumot?! Ha ennyire félek. Én a helyetekben már elköltöznék otthonról. Főleg, ha fekete bácsit látnék meg függönyön mászó alakot. Az a baj, hogy érdekel a téma. De ha belemerülök, akkor meg félek.
2009. jan. 26. 20:05
Én hála az égnek már nem látok ilyeneket.Régen láttam,de az szerintem tényleg azért volt,mert túl élénk volt a fantáziám.Viszont a lányomon látom ilyenkor,hogy őt nagyon megviseli.Ha csak rosszat álmodik például,arról nem beszél utána,ha kérdezem elmeséli,aztán elfelejti,de ez teljesen más volt.A mai napig felhozza,hogy emlékszem-e,amikor ott mászott a fekete ember a függönyön.
33. Awela (válaszként erre: 32. - Nívea)
2009. jan. 26. 20:04
Igen, valószínű, természetes reakció.
32. Nívea
2009. jan. 26. 20:03
Gyerekek! Amióta olvasgatom amit írtok, azóta egyfolytában vakarom a tarkómat, mert olyan mintha valami hozzáérne. Ugye csak képzelem?
31. Awela
2009. jan. 26. 20:03
Érdekes, én is láttam a sötét bácsit kiskoromban. Egészen tisztán, minden este mellettem állt. Szerintem a nagyapám volt, mert nem láttam ugyan az arcát, de olyan békés volt, mint ő. Ilyesmit manapság is látok néha. Pl. páromnál a bejáratnál mindig ott áll egy férfi, el is mondom neki, de ő nem hisz el egy szót sem. Pedig látott már nem egy furcsaságot körülöttem...
30. Nívea (válaszként erre: 27. - Yargan)
2009. jan. 26. 20:01
írtam :)
29. yargan
2009. jan. 26. 19:59

Igazad van.

Mert sok a csaló.

Nem lehet bárkihez elvinni az ember lányát. :D

Meg nem muszáj, hogy tudjon róla a párod.

De őket tudom ajánlani, mivel államilag elismertek és ami a legfontosabb nem kuruzslók. :)


www.boszorkanyszovetseg.hu írjál nekik e-mailben, hogy mi a helyzet. :)


Üdv: Yargan

28. 35c81b79eb (válaszként erre: 23. - Yargan)
2009. jan. 26. 19:55

Én midnenesetre nagyon köszönöm,hogy ezeket a dolgokat leírtad,de csak most tudtam elolvasni itt a nagy gépelések közben.:)

Ha tudnád én mennyit gondolkodtam,hogy elviszem a nagylányomat valakihez,hogy mondja meg van-e valami/valaki körülötte stb.De nem mertem,mert nemtudom ki foglalkozik ilyenekkel,meg mert a párom tök hülyének néz.(bocsánat a kifejezésért)

27. yargan
2009. jan. 26. 19:50

Nívea hát lehet.

Ha írnál róla piviben kielemezhetjük. :)

Mindig ráérek.

26. yargan
2009. jan. 26. 19:49

Nívea:


Jajj nem kell félni a démonoktól.

Azok nagyon alacsonyrendű élőlények.

És ha vele is lenne gond vagy gondod csak írj e-mailt és elvezetlek ahhoz, aki segíthet. :))

25. Zsuan
2009. jan. 26. 19:49

Sziasztok!

Ezek a történetek libabőrössé tettek.Viszont nekem is voltak hasonló eseteim.Sőt. Még olyan is volt ,h egy általam ismert ember(az akkori párom) volt oszálytársa(több éve halott)megpróbált az elmémbe férkőzni... szerencsére nem sikerült mert voltam annyira erős,h meg tudtam akadályozni a dolgot(állapotos voltam akkor és a manóka is segített benne) nagyon kemény volt... volt olyan is,h a már megszületett gyermekemet nem hagyta nyugodtan aludni(ugyanaz az illető) szerencsére 1 idő után sikerült elkergetni... Ma éjszaka nem fogok tudni aludni,mert végig ez fog a fejemben kavarogni.Na mindegy.Nem szabad magunkat hagyni,meg kell küzdeni velük,persze csak a rosszakkal.

24. Nívea (válaszként erre: 18. - Yargan)
2009. jan. 26. 19:48
Én is elolvastam. De a te írásodtól nagyon megrémültem. Démon? meg ilyenek... brrrr kiráz a hideg. Meg belénk költözik. De én találkoztam már hasonló emberrel, de miből tudom, h az nem is ő? Ha csak pár "tünete" van, akkoris lehet benne szellem?
23. yargan
2009. jan. 26. 19:48

...


Itt senki se ért hozzá.

Nemhogy megköszönnétek...


Amúgy az érdekelne, ha netalán az elhunyt hozzátartozó újjászületett, akkor mondjuk

azzal, hogy akarnátok találkozni.


Szóval nem minden ilyen egyszerű... :))


-.-''

22. anyuca66 (válaszként erre: 19. - Csipkerózsika)
2009. jan. 26. 19:47
Csak inkább azért mert halvány emlékem szerint a lány is mondott valamit mikor pici volt. Ha tudom nem csitítom hanem kérdezgetem. Most má felnőtt..
2009. jan. 26. 19:46
Hát ha már vagyunk így páran,segíthetnétek megfejtni,amit a nagyobbik lányom látott pár hónapja.Két éve kezdtünk építkezni és idén nyáron sikerült beköltöznünk a házba.Ezt a házat átépítettük,úgyhogy Lindus ide született lassan öt éve.Akkor is történtek érdekes dolgok a zenélő játékokkal,amik egyszer csak megszólaltak a nappaliban éjjel,volt egy olyan,ami egy teljesen új dallamot kezdett el játszani én csak hallgattam lemerevedve,aztán másnap össze-vissza nyomkodtam,hogy kicsikarjam belőle azt a dallamot,de többet nem játszotta.Ez a szoba most is megmaradt,csak már gyerekszoba lett belőle,és mellette van a hálószobánk.Mikor beköltöztünk az első hónapban minden simán ment,a gyerekek is jól aludtak,aztán egy hónap után,ha a pici megébredt és picit sírt,a nagylányom elkezdett üvölteni mindig,hogy anya,anya!De mintha nyúznák.(egy szobában voltak.)Utána már aludni sem tudott ott,a pici viszont szépen aludt.Ezután Őt átvittük magunk közé és gondoltam minden rendbe jön.Csak azzal nem számoltam,hogy a picikém még ott van a másik szobában.Úgyhogy kezdődött minden előlről,csak most vele.Minden éjjel az az igazi keserves sírás,amit nem tudott abbahagyni,ahogy a kiságy fölé hajoltam,erősen kapaszkodott a pizsomámba,szinte húzta ki magát az ágyból.Volt hogy csak úgy nyugodott meg,ha kimentem a szobából és elaltattam a hálószobában.Volt hogy a páromat küldtem be vele,hogy próbálja meg elaltatni,mert nekem már tele van a gatyám.És olyan is volt,hogy csak mellettünk nyugodott meg és ott aludt el.(négyen egy ágyban:))Ha sikerült is elaltatni,lerakni ez óránként megismétlődött.Öt hónapba telt,hogy nyugodtan aludjon ő is a gyerekszobában.Aztán pár hónapja a Lindus felkelt éjjel(még mindig köztünk alszik,nem volt sötét a szobában,mert nem szoktam teljesen lehúzni a redőnyt)és elkezdett remegni,ömlött róla a víz és azt mondta,hogy mászik valaki a függönyön lefelé.Mondtam neki,hogy az nem lehet,én nem látom és a függöny amúgy sem bírna el egy embert.De ő csak remegett és mondta,hogy de anya ott van,nem látod?Kérdeztem mi az,egy bácsi?Azt mondta nem,egy fekete ember és mászik le a függönyön és elkezdett kiabálni,hogy gyorsan kapcsoljam fel a villanyt.Felkapcsoltam és szegénykém erre azt mondta,hogy még jókor kapcsoltam fel,mert már mászott oda mellé az ágyra,oda akart menni.Én azóta annyit gondolkodtam,hogy csak túl élénk a fantáziája talán?De a mai napig emlékszik rá és néha megemlíti.Két napig nem mert bemenni még nappal sem a hálószobába és lámpa fénynél kellett aludnunk is.Szerintetek mi lehetett?Valami gonosz "valami",vagy csak a fantáziája?
20. anyuca66 (válaszként erre: 18. - Yargan)
2009. jan. 26. 19:44
Elolvastam..
19. Csipkerózsika (válaszként erre: 16. - Anyuca66)
2009. jan. 26. 19:44
Sose sajnáld, nem maradtál le semmiről, ha meg kell tapasztalnod ilyesmit, meg is fogod. Az anyukám 48 éves, és igazából sosem hitt ilyesmikben, vagyis nekem elhitte, de sosem tudta elképzelni, és pár hete élete első ilyen "élményét" élte át.
18. yargan
2009. jan. 26. 19:42

Remélem mindenki látta amit leírtam.

Nem viccből gépelek.

Meg mert nincs más dolgom.

Előre is köszönöm...

2009. jan. 26. 19:41
Ha az elhunyt hozzátartozónkat elengdjük ( Tudomásul vesszem hogy nincs többé, értem ez alatt ) akkor kevésbé jön elő nekünk, álmodunk róla ? .........
16. anyuca66 (válaszként erre: 11. - 35c81b79eb)
2009. jan. 26. 19:33
Ha van valami amit sajnálok 42 évesen akkor az, hogy ezeket a dolgokat csak most hallom, olvasom. A lányom igencsak nagy volt amikor " Az élet az élet után"t elolvastam. A danubius rádión hallgattam egy időbe éjszakai műsort. Este 11 től volt sokszor voltak ilyen témák. Szerettem hallgatni. Van még ez a műsor ????
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook