Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mi történhetett a testemmel? fórum

Mi történhetett a testemmel? (tudásbázis kérdés)


8. Bichter1 (válaszként erre: 2. - Megryan)
2017. márc. 15. 20:40

..miért nem rögtön mentél dokihoz? És gondolom azóta sem.

Ezt így nem is értem...mire vársz vagy vártál?

2017. márc. 14. 19:26
Epilepsziás roham? Sokféle létezik. megfeszülés, áramütés-szerű érzés. Enyhébb tünet is lehet, mint a klasszikus roham. Nem értek hozzá, csak tipp volt. Az orvos fogja kideríteni. mindenképpen elmennék a helyedben.
6. SF
2017. márc. 13. 18:28
Idegi problémának tűnik, de nem vagyok orvos. Ha nem ismétlődik meg, nincs miért aggódnod. Ha igen, irány a doki.
5. kisj
2017. márc. 13. 18:22

passz, de talán ezek között (vagy máshol) választ találhatsz


[link]


[link]

[link]

valaszol/sziv_es_errendszer/58967

2017. márc. 13. 18:21

Nem sok.

De valószínűleg nem áramütés

2017. márc. 13. 18:15
sehol semmi ötlet?
2017. márc. 13. 17:38

Egy ijesztő dolog történt velem, és szeretném tudni hogy valaki élt-e át hasonlót, esetleg tudja-e mi lehetett.

A boltban sorban álltam pár napja, amikor egy hatalmas ütést éreztem, de olyan erőset, ami az egész testemet összerántotta. Olyan volt mint egy elektrosokk. Egy pillanatra még el is sötétült minden, a hátam meg a karom egy töredékmásodpercre hátrafeszült. . Aztán álltam rémülten, néztem körbe hogy mi volt ez? Lehetett áramütés ha valami kábelhez értem? – de nem rázás volt a hagyományos értelemben. Vagy a szervezet tud ilyen produkálni? Nem szívdobbanás vagy szívdobogás volt, utána nem fájt semmim, de maga az élmény olyan döbbenetes és kellemetlen volt hogy 4 nappal később alig mertem bemenni a boltba olyan elevenen élt bennem. Semmi tünetet nem okozott utána csak rettenetesen megijedtem.

2017. márc. 13. 17:37
Mi történt? Áramütés?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook