Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mi történhetett a fényképezőmmel?Nagyon hamar lemerítí az elemet... fórum

Mi történhetett a fényképezőmmel?Nagyon hamar lemerítí az elemet... (tudásbázis kérdés)


2010. máj. 4. 18:12

Szia.Én vettem nagy teljesítményű tölthető aksit:)

Hihetetlen de havonta töltöm,és sokat használom a gépet:)

2009. júl. 3. 21:54
Nálam is lemerül én is újratöltöm, már megszoktam mindig hétvégére lemerül. Már rá vagyok készülve.Azt hallottam minden nap fényképezzek vele 1-2 fotót, és így nálam bevált, sokkal tovább tart már hetekig kibirja a tölthető elem.
2009. márc. 22. 18:58
Sajnos én is így jártam egy hp-vel. Állítólag típushiba.
10. potyek
2009. márc. 22. 17:04
Csak azt furcsállom, hogy eddig a 2400mAh tölthető elemmel sokáig bírta:hetekig.Most meg ha nem is használom csak benne az elem lemerül?!Zárlatos lehet, vagy mi a csuda?
2009. márc. 22. 08:23
Nálunk is speciális elem kellett bele.Írd be a goggleba a gép számát és biztos van róla fórum.Ott megmondják,hogy milyen elem kell bele.
2009. márc. 22. 08:15
A mi samsung gépünk is ezt csinálta. Sógornőm elvitte,kipróbálta tölthető elemekkel,azzal működött rendesen. Nemrég vettem duracell elemet,azzal is működik
2009. márc. 17. 19:53
nekem is a 8 ezres elem lett jó jó bele....
6. zebracsikó (válaszként erre: 2. - Potyek)
2009. márc. 17. 18:18
nekem a tölthető elemeről azt mondták, nem is szabad a gépembe tenni
2009. márc. 17. 18:17

speciális elem kell bele, nem akármilyen.

Érdemes megnézni a használati utasítása milyen típusút ajánl. Rengeteg féle elem van már!

Érdemes drágábbat venni, az lesz úgyis az olcsóbb!

4. jujus (válaszként erre: 2. - Potyek)
2009. márc. 17. 18:14
Szia! ugyanez nállunk is a probléma. nászajándékba kaptunk egy klassz kis gépet,2 évig nem is volt vele gond. ahogy letelt a garanciaidő,állandóan lemerűl az elem benne. van olyan, hogy vadi új elemmel 2-3 képet tudok csinálni. bevittem a szervízbe, mondták már nem garanciális, ki tudják cserélni egy használt gépre. nem fogadtam el az ajánlatot. kb. 1 hónap múlva "meggyógyult" a gép. :) fél évig jó volt, a múlt héten mielőtt indúltunk volna síelni, újra ez a probléma vele... :( Ki érti ezt??? lehet megint ráijesztek egy szervízcserével:)))
2009. márc. 17. 18:06
lehet h csak az elemmel van a gond. A digitális gép sokkal jobban "eszi" az elemet mind mondjuk egy elemlámpa vagy óra... nekem is tök jó tölthetős elemeim voltak és másfél évig birták,a vége felé már egyre gyakrabban lemerült, a végén pedig már föl se tudtam tölteni. Vettem új elemeket azzal jó a gép...tehát nálam az elem volt a gond. Remélem nálad sem a fényképező romlott el.
2009. márc. 17. 17:48

Két ceruzaelemmel működő PENTAX nevű gépem van.Sokáig bírta mindig a két elem, de mostanában még egy napig sem, sőt ha nem használom és benne van az elem, akkor is lemerül.Vettem

új tölthető elemet, másban szuper, de ebben lemerül egy pillanat alatt.Valami zárlat féle lehet?Tudok vele valamit csinálni?

2009. márc. 17. 17:46
Mi történhetett a fényképezőmmel?Nagyon hamar lemerítí az elemet...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook