Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mi tévő legyek? A párom mű mellű! fórum

Mi tévő legyek? A párom mű mellű! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
2012. jún. 23. 00:17
A csaj feneke felköltözött a mellébe, azért tűnt el.
2011. dec. 6. 16:58
bravó emberek
187. ágica... (válaszként erre: 181. - 1560f47887)
2011. dec. 5. 20:00
Sokszor nyers a modorod, és hamar vonsz le téves következtetést, A vicced sokszor bántó, több fórumon találkoztam vele. Én nem vitatkozni akarok,csak megjegyeztem .
186. MelisUK
2011. dec. 5. 13:52
Milyen beteg kiokosító hozzászólások vannak...
185. Relytéj (válaszként erre: 162. - A0c1361e44)
2011. dec. 4. 22:34
A lényeg hogy Ő megtalálta a választ amit keresett :))
184. furia-nes (válaszként erre: 75. - Ágica...)
2011. dec. 2. 17:04
Egyetértek:)
183. 65298a0518 (válaszként erre: 181. - 1560f47887)
2011. dec. 2. 15:44
Az eszedet útközben elhagytad?
182. a0c1361e44 (válaszként erre: 172. - 9001905958)
2011. dec. 2. 12:28

Köszi, hogy leírtad!

Igen, ilyesmire gondoltam.

Tenni már nem tudsz, hiszen ez egy olyan beavatkozás volt, amit nem lehet visszacsinálni. Mutatja ezt a többedik korrekciós műtét is.

Azt, hogy miért nem téged avatott be elsőnek, tudod. És ez ellen sem tudsz tenni így utólag. Ez van el kell fogadnod.

Számomra mindig titok marad, ha egy csinos, helyes lány kisebbségi komplexussal küzd. Nem értem, hogy ő mit lát magán másnak, mint a többiek, akik jónak tartják.

Én általában, - lehet, hogy csúnya - de a gondolkodás módjára fogom. Azon kellene változtatni. Okosodni, kürölnézni és akkor rájön az emeber, hogy felesleges dolgok miatt érzi rosszul magát.

Pont mint te is. Felesleges, mert már megtörtént és változtathatatlan. El kell fogadnod a jelenlegi helyzetet, ha nem tudod, akkor lépned kell és másik társat keresni.

181. 1560f47887 (válaszként erre: 180. - Ágica...)
2011. dec. 2. 12:07
Miért, kit bántottam meg ezzel? Ez egy szójáték.
180. ágica... (válaszként erre: 179. - 1560f47887)
2011. dec. 2. 12:02

Van humorérzékem, de addig tartok jó poénnak dolgokat, míg ezzel nem bántunk meg embereket. Sok ember gyermekkorában kinövi azt, hogy viccet csinál a másik személyéből,nevéből, kinézetéből .

Gagyi a poén, találj ki jobbat,amivel nem minősíted magad és az embertársaidat! :)

179. 1560f47887 (válaszként erre: 178. - Ágica...)
2011. dec. 2. 11:35
Hmmm...akkor megelőztek. Szerintem jó, csak neked nincs humorézréked! ;-)
178. ágica... (válaszként erre: 177. - 1560f47887)
2011. dec. 2. 11:31

Igen, az nem te voltál, hanem "2. Doctor Emett Brown

A mitévő legyek a világ legbizonytalanabb állatai. :-)))"

Bocsánat a tévedésért!

De akkor is szar, ha a fejedből pattant ki és akkor is, ha csented a hülyeséget . És egyáltalán nem poénos!

177. 1560f47887 (válaszként erre: 176. - Ágica...)
2011. dec. 2. 11:28

Melyikre gondolsz?

Azt hittem ezt a poént még nem sütöttem el... :-/

2011. dec. 2. 11:22

Inkább be se írtatok volna!

Léncike23 Nem értem a hozzászólásod, már ha annak lehet nevezni,de téged minősít!!

Józan Parast ezt hányszor akarod még leírni, nem találom poénosnak, túl primitív ez a kommented!

2011. dec. 2. 11:13
A legtehetetlenebb rovarok a mitévő legyek....
2011. dec. 2. 11:11
idióta...
173. 65298a0518 (válaszként erre: 172. - 9001905958)
2011. dec. 2. 10:33

Azt hiszem, én értelek!

Sajnálom, ha kiregizel innen, jó lett volna, ha írsz, hogy alakul a kapcsolatotok.


Sok boldogságot nektek!

172. 9001905958 (válaszként erre: 171. - A0c1361e44)
2011. dec. 2. 10:03

Nem az zavar, hogy el lett rontva,hanem az, hogy a melle körüli problémák nem szűntek meg, hanem tovább fennmaradtak. A teljes élet elmaradt. A beígért dolgok (nyitás a külvilág felé) megint elodázódtak.

Igyekszem azt tartani, hogy azt várom el, amit én is adok. Feltétlen bizalom, őszinteség, és minden megbeszélése. Mindkettőnk számára elfogadható és megérthető közös döntések. Árulásnak éltem meg, hogy későn tudtam meg a dolgot. Azt még nagyobb árulásnak, hogy nem akarta, hogy együtt csináljuk végig az elejétől.

Tisztában vagyok vele, hogy miért tett így!

Félt a keresztkérdéseimtől a mit a dokinak szegeztem volna, mert a végén talán ő se akarta volna így megműteni.

Feltételezésem szerint az előző kapcsolat miatt és még más miatt is kisebbségi és Apa valamint Anya komplexusa alakult ki, ami talán a melleiben csúcsosodott (avagy elnyomta).

"Épp testben épp lélek."

Ismereteim szerint minden probléma mögött (testi vagy kapcsolatbeli) lelki probléma van.

Taktikám volt bőven.

Először szép szó, aztán a sokkoló képek, ráadásul Édesapám többszörösen transzplantált így az egész felsőteste tele van szabdalások hegeivel.

Ezt a Párom is tudja, van amit már látott is belőle. Gyenge próbálkozás volt a cicisimi, de fontos lett volna az Ön elfogadás miatt. valóban nem okozott volna méretnövekedést, de bebizonyított tény, hogy az állatok, a növények is érzik a jó és rossz szándékot. A testünk ugyan így érzi!

Sejtek millióiból, milliárdjaiból állunk testileg. Ez egy fantasztikus szimbiózis. És minden egyes sejt érzi, ha negatívan kezeled!


Remélem sikerült mindenre válaszolnom.

171. a0c1361e44 (válaszként erre: 160. - 9001905958)
2011. dec. 2. 09:27

Én azt gondolom, hogy téged nem is az zavar leginkább, hogy megcsináltatta a melleit a párod, hanem az, hogy el lett rontva. Gondolom az ebből adódó több feladat sincs kedvere.

Valamint azt is, hogy kicsit önző vagy, mert ha már a párod, akármilyen körülmények között is emellett döntött, de nem lett sikeres, attól még nem kell terhelni az ugye én megmondtam dumával.


Szeretek összeesküvés elméleteket gyártani és valószínű, hogy én most is már beleszőttem valamit, mert a többiek teljesen máshonnan közelítették meg a problémát.


Ismét elgondolkodtam az egészen, te nem akartad ezt a műtétet, mert neked jó vol úgy a lány cicije, ahogy volt, de a lány akarta.

Sérelemezed, hogy mást avatott be és neked későn szólt és még tenni sem tudtál semmit. Én erre azt mondtam, hogy biztos meg volt annak az oka, hogy téged csak későn tájékoztatott erről. És lám valóban, mert te megpróbáltad lebeszélni. Szerintem ebben is rossz taktikát választottál, mert ha nem azzal érvelsz, hogy neked így is jó, hanem a műtéti kockázatokra hívtad volna fel a figyelmét, akkor lehet sikerült volna.


Tehát te itt csak a saját sérelmeidet hoztad fel, amik akár lehetnének jogosak is, de számomra nem derül ki, hogy milyen segítséget várnál el, illetve, hogy mi a legnagyobb problémád.


Az, hogy neked kellett ápolni annak ellenére, hogy nem volt veled szemben korrekt?


Ha van még időd röviden válaszolhatnál.


Köszi!

170. a0c1361e44 (válaszként erre: 166. - 65298a0518)
2011. dec. 2. 09:17
Nekem ez hangulat függő. Van olyan, hogy csak viccesnek tartom, de van, hogy felháborítónak.
169. cf522aef3d (válaszként erre: 160. - 9001905958)
2011. dec. 2. 09:17

Örülök neki,így azt hiszem a véleményem is változik,így korrekt pasinak tartalak,ha valóban végig olvastatad vele a leírtakat.

Bízok benne,hogy amit elszúrtatok egymásnál az még lehet jó is a végén,érdemes lenne ha nem tudjátok megoldani,akkor egy párkapcsolati terapeutát vagy minek hívják,felkeresnetek.


Talán én sem láttam a jó szándékot ami lehet megbújt a soraid között,nekem az jött le,hogy te sajnálatot vársz és megerősítést,hogy te bizony mindent megtettél és ott voltál a toppon a barátnőd mellett,holott nem!


Az elejétől fogva nem,mert ha igen nem jutottatok volna idáig.

Amúgy nem mindig a kis és nagy ciciktől függ a boldog szexuális élet és alapból ott kezdődik a boldogság is,hogy szeresdd önmagadat,mert akkor mások is szeretni fognak!

Remélem ezt még elolvastad,sok sikert kívánok nektek és jó egészséget!

168. cf522aef3d (válaszként erre: 124. - Relytéj)
2011. dec. 2. 09:13
Így van teljesen egyetértek veled!
167. ágica... (válaszként erre: 166. - 65298a0518)
2011. dec. 2. 08:54
Én sem bírnám ki ! :) Így sem bírtam ki, pedig nem is ismerem a mitévőt ! :)
166. 65298a0518 (válaszként erre: 165. - A0c1361e44)
2011. dec. 2. 08:25
Te kibírnád -ha igazán szereted a párod- hogy 1-2 általunk (vadidegeneknek)is felháborítónak tartott megjegyzéshez ne fűzz hozzá valamit? Én nem:)
165. a0c1361e44 (válaszként erre: 164. - 65298a0518)
2011. dec. 2. 08:22
Igen, ez is érdekes lenne:)
164. 65298a0518 (válaszként erre: 162. - A0c1361e44)
2011. dec. 2. 08:17
Nekem meg hiányzik, hogy nem hallhattam a lány véleményét...ha már elolvasta, remélem, olvasgatja még a fórumot, és átugrik ide is.
163. 65298a0518 (válaszként erre: 160. - 9001905958)
2011. dec. 2. 08:15

Szia!


Örülök, hogy megmutattad a párodnak az írásodat, szerintem így a legjobb, ha ti ketten megbeszélitek, ha együtt maradtok, ki hol látja a hibát a másikban, vagy akár a kapcsolatban.

Én mégegyszer elolvastam a cikket, és semmi olyat nem látok benne, ami a mélyen fikázó irományokat indokolná, úgy tűnhet, mintha a mellre, a műtétre lenne leszűkítve ez a dolog, talán ezért írták többen, hogy önző vagy, de én más oldalról látom, számomra ebből az egész írásból más jön le. Érdekes, mennyire másképp látnak emberek egy sztorit, de nekem nagyon tetszik, én egy érzékeny pasit láttam, aki ragaszkodik a párjához (biztos a lány is nagyon szeret téged), a fiúknak nyilván nyálas az iromány. Bocsánat, a férfiaknak!!!

Pár dolog persze volt benne, ami furcsa, pl. miért probléma neked az, hogy neki volt pasija előtted, méghozzá jóval idősebb, mint ő? Ez nem olyan dolog, amit a szemére vethetsz, még akkor sem, ha a szülei előtt nem volt rá büszke, szerintem ehhez nincs sok közöd, ez a múlt, az ő dolga. Furcsa az is, hogy egy 8 éves kapcsolatban -ha jól látom, nem vagytok tinik- mégis ennyire szerepet játszanak barátnőd életében a szülei, ez bőven megronthat egy kapcsolatot, a későbbiekben meg pláne. Én még a hosszú hajamat (ami nincs) sem vágatnám le anélkül, hogy a párom véleményét, akivel jóideje együtt vagyok, ki ne kérném róla, annak ellenére, hogy tudom, így is, úgy is fog szeretni, nekem fontos, számára hogy vagyok szebb, hiszen vele osztom meg a mindennapjaimat, az életemet, nemcsak magamnak szeretnék tetszeni. Persze, ha nemet mond, megpróbálom meggyőzni, ha nagyon szeretnék valamit, de a Ti esetetekben én a lány helyébe elmentem volna előbb ahhoz a pszichológushoz, hátha nem is a cickóimmal van bajom. Kár, hogy a barátnőd nem szólt hozzá a fórumhoz, hogy ő is így látja -e a történetet, vagy javítana rajta!

Mindenesetre kívánom, hogy rendeződjenek a problámáitok, esetleg elmehetnétek párterápiára, állítólag nagyon hasznos tud lenni!

2011. dec. 2. 08:11

Én nem kaptam választ:(

Így kétségek gyötörnek, hogy értettem vagy félreértettem a fórumindítót...

161. Spiritus (válaszként erre: 160. - 9001905958)
2011. dec. 2. 07:56
érdekes...
2011. dec. 2. 07:31

Köszönöm a Negatív és a Pozitív véleményeket! (a stílustól eltekintve)

Tegnap este megmutattam a páromnak, hogy mit írtam és miket reagáltatok.

A végeredmény az volt, hogy megállapította, azt tettem mostanában vele, amit Ő tett akkoriban velem.

(Egyébként én ápoltam a legelső műtéte után is és most is gonddal figyelek rá!)

Újra elolvasom Csögyam Trungpa "A szellemi materializmus meghaladása" című könyvet, mert megint egysíkúan gondolkodtam amikor a materializmus alatt az anyagi és tárgyi dolgokat értettem, holott a testre is vonatkozik!

Ezért külön megköszönöm a negatív véleményeket.

A történetem betöltötte célját, megkaptam a választ a kérdésemre!

Igyekszem még jobb emberré válni.

Úgy érzem, hogy mindketten beláttuk a saját hibánkat és végre megértettük egymást.

A műtét előtt a Párom akadályozta saját magát, most pedig én Őt abban, hogy végre teljesértékű nővé váljon.

"Minden éremnek két oldala van." Ezért mindig igyekeztem önrevíziót alkalmazni minden lépésem, döntésem előtt, után. Valóban feladtam magamat és a vágyaimat és mikor tudatára ébredtem foggal-körömmel igyekeztem visszaszerezni, holott már megtettem. "Nem láttam a fától az erdőt."


Most törlöm a felhasználói nevem és a hozzá tartozó e-mail címem!


Még egyszer KÖSZÖNET MINDENKINEK!

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook